Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yarın Bim de golden roz rımel 3 lira kızlar bilginiz olsun . . . :1ninca:
benim aktivasyon maili gelmedi sabrinin . . . :gitme:

ben de kullanıyorum bundan ,ben memnunum da kuaför hala saçların berbat diyo

yarın Bim de golden roz rımel 3 lira kızlar bilginiz olsun . . . :1ninca:
benim aktivasyon maili gelmedi sabrinin . . . :gitme:

Tatlım tekrar isteyince yeni aktivasyon mailini hemen gönderiyorlar bide belki Junk mailler kutusuna da gelmiş olabiliyor bazen hani gözünden kaçtıysa diye söyledim de :kedi:

Buarada rimel cidden çok uygun fiyata geliyormuş denemek için alsak süper olur sanırsam sempatiksalakcinni

koaföre kalsa zaten kırıktan geçilmiyor cnm
sen hissedersin zaten sacının saglıklı olup olmadıgını
yerimseniben

bende bu serinin saç kremini kullanmıştım şampuanımsa beyaz olan seriydi yağlı saçlar için çok memnun kalmıştım o zmnlar tecrübelerini paylaşırsan sevinirizzzsempatiksalakcinni

wuuwww çok hoş şeyler alınmış kızlar güle güle kullanınopuyorumnanaktan

eyüp sabride sabunlar tükenmiş görünüo yoksa alcaktım iki tenehoş hala alışverş yapamadım sorun düzelmedi:S

roseangel bu ikili olan pudramsı şeyin tam arkasında ne yazıyor? benim sculptorım bitti de yarın almaya gidicem, bunu da bi test edeyim gitmişken

bende bu hafta içi bunları aldım flormar dan ,ebay dan fırça seti , ınglot ışıltılı bronzer,lipgloss set dolgunlaştıran ve stila pempe ışıltılı eyeliner...

Son düzenleme:
fırça seti süper görünüyor insllh kaliteli çıkar pandoracım
güle güle kullan canım
:dance:

pembe ışıltılı eyeliner ilk kez duyyorum müthiş bişey olmalı:) deneyince memnun kalıp kalmadığını yazar mısın çok hoşuma gitti:)

fırça seti süper görünüyor insllh kaliteli çıkar pandoracım
güle güle kullan canım :dance:

cnm umarı...
M:A:C ya da inglot almak isterdim fırçalarımı ama çok tuzlu geldiler bana bende bunu aldım midilli kılındanmış ...e mac te at kılındanmış :) sorun yok yani...
1 hfta ebayda araştırdım fırçaları nette de birçok marka da da yorumlarla vs derken buna takıldım ve bu seti aldım :)
tşk ederim cnm..:)

pembe ışıltılı eyeliner ilk kez duyyorum müthiş bişey olmalı:) deneyince memnun kalıp kalmadığını yazar mısın çok hoşuma gitti:)

benimde gözüme çok hoş göründü cnm,ben flormarın krem ve dore ışıltılı eyelinerini kullanıyorum..
mavi yeşil olanlarıda var hatta bu eyelinerların bende,ama onlar bana giden renkler değil
krem dore ve kullandıklarım ,çokta memnunum ..
şimdide pempe aldım aklım pempe eyelıner da idi..:)
stila iyi markadır ,genel olarak memnunum ,hayal kırıklığı yaşayacağımı sanmıyorum deneyince yazarım ...

Son düzenleme:
ben de kullanıyorum bundan ,ben memnunum da kuaför hala saçların berbat diyo
onlar biraz daha satmak için diyorlar sanırım.
bende bu serinin saç kremini kullanmıştım şampuanımsa beyaz olan seriydi yağlı saçlar için çok memnun kalmıştım o zmnlar tecrübelerini paylaşırsan sevinirizzzsempatiksalakcinni

tamam canım.kullandıktan sonra sonuçları,yazarım

roseangel bu ikili olan pudramsı şeyin tam arkasında ne yazıyor? benim sculptorım bitti de yarın almaya gidicem, bunu da bi test edeyim gitmişken
Dsquared2 koleksiyonundan accentuate sculpt sculpt and shape powder yazıyor canım mualara D2 koleksiyonundan yüz kontörleme pudrası dersen onlar verir...

Güle güle kullan canım ....

ben de bugün dermalogica daily microfoliant ve shiseido pureness pudra 30 numara aldım

hemşom güle güle kullan canımın içiŞenizdermalogicaların cilt ürünleri çok güzeldir,pudran zaten süper:lepi:

pandoşş fırça setine bayıldım:sm_cool:boş durmamışsın yinekaydirigubbakcemile3aldıkların hepsi çok güzel bitanem güle güle sür sürüştürbayanssulusmile

kizlar bende dun mac pudra ve fondoten aldim fondoteni harika cidden kusurlari tamamen ortuyo buraya resim nasil konuluyo bilmiyorum ama(( acemilik iste :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…