Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sabun gizli bahçe kokuları he bunu dikkate alcam
peki çilek vanilya kokuları nasıldır acaba öle almayı düşünüodum ama çok mu boğucu olur

bebim gizli bahçe derken oda kokuları var bu tuncerin hepiciğinin adı gizli bahçe kendi içinde de çeşitleri var feciiii kalıcı ve çok etkili ben ondan alıcaktım sitesinden emme 4.95 fiyatı hediye hak ettirmiyo yani . . . bakcez . . .
bence hepsinden memnun kalırsın beğendiğin kokuyu al pişman olman . . .

April saol canım
aldıklarının kokusu nasıl peki uzaktan şekil var koku yok
ne seçicem karar veremedim

Canım sitesinde, Parfüm Jewels hediyeleri seçerken, koku açıklamaları var, ama İngilizce, onları okuyarak karar verebilirsiniz.

canım sen kredi kartıyla işlem yaptın sanırım. Ben internette kart kullanmaya pek alışık deilim. Sorun olmaz dimi? Kampanyada süpermiş.

Elbette Kredi Kartıyla aldım canım. Ben yıllardır alışveriş ediyorum internet üzerinden, henüz bir sorun yaşamadım canım.

Ebet Sabınım, bende de Gizli Bahçenin lavantalı oda kokusu var muhteşem, bayılıyorum lavantaya...

sabun gizli bahçe kokuları he bunu dikkate alcam
peki çilek vanilya kokuları nasıldır acaba öle almayı düşünüodum ama çok mu boğucu olur

Canımcım, boğucu olacağını sanmıyorum, benimki karışık çiçek kokusuydu, o kadar hafif ve güzel ki, çok sevdim ben. (Silver Touch)
Meyveli kokular da hafiftir.

kızlar herkes aldıklarını güle güle kullansın
bu eyüp sabri tuncerin sitesini inceliom içim dışım losyon oldu alacak şey bulamıom ben yaa bende vanilyalı bişiler alayım diom
sabunları nasıldır acaba?

aprilim tam siparişi veriyodum ki kartımın evde olduğunu hatırladım
akşam vericem artıkın
sağol haberdar ettiğin için canım

magrenta flormarın beyaz farını sen almıştın de mi nasıl memnun musun ?

çok memnunum canım valla süper bişi resim çekip koyamadım bi türlü denedim denedim olmadı çok güzel bir aydınlık veriyor arkadaşıma sürdüm bayıldı :)

ben diğer farlarımı attım köşeye
safi beyaz farımı kullanıyorum
inglotun
her kıyafete gidiyor
bide flormar alayım :)

güle güle kullan nisanımmm olumunekankayizsmileooof ben ne alacağım konusunda halen kararsızım güzelim acaba senin ürünlerden kopya mı ceksem =)

güle güle kullan cnm daliah önerdigine gore kesin harikadır o şu an ne kullanıyor ki acayıp merak ediyorum bilmiyorumkismile güle güle kullan tatlım opuyorumnanaktan
bu sefer bende kahvrenegi rimel alacagım siyah ie arasında fazla fark var mı ?

Bende sipariş verdim cnm ama bi tane temizleme jeli sipariş ettim 5TL'ye :lepi:

onun yanında hediye parfüm setimi seninkinden seçtim sempatiksalakcinni

kaç günde gelmişti senin?CADIARZU

güle güle kullan cnm daliah önerdigine gore kesin harikadır o şu an ne kullanıyor ki acayıp merak ediyorum bilmiyorumkismile güle güle kullan tatlım opuyorumnanaktan
bu sefer bende kahvrenegi rimel alacagım siyah ie arasında fazla fark var mı ? [/QUOTE]

sağol canım.
evet çok güzel gerçekten.
daliah şu anda bunu kullanıyormuş..
kahve rimelle siyah arasında bariz bir fark yok.
ama sanki kahve gözlerde daha yumuşak bir ifade veriyor.

sağol canım.
ama sanki kahve gözlerde daha yumuşak bir ifade veriyor.[/QUOTE]

bende mi alsam bi dene kahve kafamçokkarıştı
kahverengi gözlerim haşin bi ifadem var.
alim alim sen bu kadar mennunsan bide ben deniyim

sağol canım.
ama sanki kahve gözlerde daha yumuşak bir ifade veriyor.

bende mi alsam bi dene kahve kafamçokkarıştı
kahverengi gözlerim haşin bi ifadem var.
alim alim sen bu kadar mennunsan bide ben deniyim[/QUOTE]

bir dene gerçekten memnun kalacaksın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…