Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan tatlım.onla bunun arasında kaldım bende koyu rujum yok dıye bunu almaya karar verdım
1 hftada gelır heralde demı canım senın kaç gün oldu?

canım çarşamba sip. verdim pazartesi yada salı gelir. bi önceki siparişimi cumartesi vermiştim cuma gelmişti kargo yaklaşık 5 6 günü buluo parfüm yoksa tabi kaydirigubbakcemile2

hiç mail falan gelmedi canım sipariş nosu falanda gelmedi olmadı ozaman,hani bilgileri yazığımız sayfa var ya o aynen boş bi şekil de geldi,kartta benim değil nişanlımın o no.ları söledi ben yazdım ama sanırım olmamış neyse sağlık olsunboshayallersmile

tatlım istersen söle nişanlın bi baksın para çekmişlermi sayfa boş geldiyse genelde kart nosu yada cvc kodunu falan kabul etmediğinde boş gelio bilmiyorumkismile

bu adam beni bi gün çıldırtıcak kart int.den alımlara açık değilmiş,sölesene be adam baştan :mymeka:

kizlar ben de bgn cok guzel seyler aldim:)

vdsgfsdgd.jpg

body shoptan makyaj fircasi seti, canta icin, kucuk boy, tam istedigim gibi.
yine body shop E vitaminli isiltili yuz nemlendirici, kakaolu dudak balmi, kahverengi tinlarinda 4 lu far.
Bourjois`ten de allik.

efet çok güsel kızın biri swatch larını koymuş renkler mannak canlı ama 100 TL civarında yaa ve Türkiyede yok mafoldumben

hep bu gurba hanımın topiği yüzünden böle oldum KK ya takılmadan önce öle far mar sürmezdim. otopiği bi okudum ne görsem alıyorum kaydirigubbakcemile3
ama krdi paletimi getirsin artık ara vercem almaya çok açıldım :kedi:

bebişim bu arada şu benefitin yüz temizleyicisini kullandınmı güselmi
yaa bende bende o topiği keşfettim deliye döndüm ama senin kadar diil o kadar çok şey almıyorum biraz pintilik var bende açılamıom :)))))
bu arada benefiti denedim canım güzel temizlio ama ben fondoten pudra vs kullanmıyorum normal yüz yıkama jeli gibi kullanıyorum bide azcık yeterli oluyor
ben senin aldığın setin hani pempesi varya onu almıştım bekliorum daha gelmedi zemuszemus
canım smasbox neyine yetmio bidene daha almışın ara ver artık kız burayı okuyup maliyeciler bascak kız evini bu değirmenin suyu nerden gelio dieeee
kizlar ben de bgn cok guzel seyler aldim:)

vdsgfsdgd.jpg

body shoptan makyaj fircasi seti, canta icin, kucuk boy, tam istedigim gibi.
yine body shop E vitaminli isiltili yuz nemlendirici, kakaolu dudak balmi, kahverengi tinlarinda 4 lu far.
Bourjois`ten de allik.

güle güle kullan canım şu bodyshopa gidemedim hafta sonu yaa off indirim varmıydı canım farları nasıl ışıltılı nemlendiricisi nasıl renkli nemlendirici alayım diyordum bunu mu alsam acaba?

ggirly, çok güzelmiş aldıkların, güle güle kullan.
Fırça setinin ve yüz nemlendiricisinin fiyatını öğrenebilir miyim?

sevgililer merhaba ben de hafta sonu ne zamandır bi pudra bi fondoten arıyordum doğru düzgün hergün veya özel günlerde kullanabileceğim

aradığım ürünü buldum :)) daha doğrusu daha önceden bulmuştum da anca alabildim bütçeden ayırabildim.:)) bu sabah da sürünce yüzüme baktığımda ne kadar doğru bir seçim yaptığımı anladım. bunun için bir topik açacağım zaten...

aldığım fondoten hep pudra hem fondoten hem de nemlendirici özelliğe sahip yüze bir ışıltı veriyor

altta fotosunu ekledim şekerler

bir de göz altı kapatıcısı aldım göz çevremi ışıl ışıl yaptı aydınlattı ama onun için daha kesin biirşety demiyeceğim çünkü bugün sonunda eve gidince bakacağım aynaya kat izi blmem ne varsa söyleyeceğim şekerler

şimdi mineral fondotenimin fotosunu ekleyeyim

yaa bende bende o topiği keşfettim deliye döndüm ama senin kadar diil o kadar çok şey almıyorum biraz pintilik var bende açılamıom :)))))
bu arada benefiti denedim canım güzel temizlio ama ben fondoten pudra vs kullanmıyorum normal yüz yıkama jeli gibi kullanıyorum bide azcık yeterli oluyor

canım smasbox neyine yetmio bidene daha almışın ara ver artık kız burayı okuyup maliyeciler bascak kız evini bu değirmenin suyu nerden gelio dieee

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 smashbox kimbilir nesaman gelcek ozamana kadar farsızmı kalim kaydirigubbakcemile2 kız zaten yeni almaya başladım
ev tamtakır kuru bakırkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

değirmenin suyu şöle geliyo
ben sigara içmiyorum. öle bi çantaya ayakkabıya 200 -300 verenlerden değilim

yani tek zevkim kremler yüz temizleyicilerdi bide şimdik makkaj malzemeleri eklendi kaydirigubbakcemile2

bu arada sende benim gibi kararsızsın kaydirigubbakcemile2 hala renk. nemlendiriciye karar veremedin olumunekankayizsmile

sevgililer merhaba ben de hafta sonu ne zamandır bi pudra bi fondoten arıyordum doğru düzgün hergün veya özel günlerde kullanabileceğim

aradığım ürünü buldum :)) daha doğrusu daha önceden bulmuştum da anca alabildim bütçeden ayırabildim.:)) bu sabah da sürünce yüzüme baktığımda ne kadar doğru bir seçim yaptığımı anladım. bunun için bir topik açacağım zaten...

aldığım fondoten hep pudra hem fondoten hem de nemlendirici özelliğe sahip yüze bir ışıltı veriyor

bir de göz altı kapatıcısı aldım göz çevremi ışıl ışıl yaptı aydınlattı ama onun için daha kesin biirşety demiyeceğim çünkü bugün sonunda eve gidince bakacağım aynaya kat izi blmem ne varsa söyleyeceğim şekerler

gülü güle kullan ilarzum bal bademim zemuszemus

slm kızlar bu body shopun ürünlerini nerelerden ulaşabiliriz illaki mağzasından mı yoksa normal bi kozmetik mağ.varmıdır??

Son düzenleme:

güle güle kullan canım kapatıcı hakkında yorumlarını bekliyoruz onunda bi fotosunu koyda görelim :))) aa bide fiyatlarını yaz dudaklarımız uçıklasınnn :p
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 smashbox kimbilir nesaman gelcek ozamana kadar farsızmı kalim kaydirigubbakcemile2 kız zaten yeni almaya başladım
ev tamtakır kuru bakırkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

değirmenin suyu şöle geliyo
ben sigara içmiyorum. öle bi çantaya ayakkabıya 200 -300 verenlerden değilim

yani tek zevkim kremler yüz temizleyicilerdi bide şimdik makkaj malzemeleri eklendi kaydirigubbakcemile2

bu arada sende benim gibi kararsızsın kaydirigubbakcemile2 hala renk. nemlendiriciye karar veremedin olumunekankayizsmile

lattecim sende benim gibisin demekki ben bi spor ayakkabıya bir de çizmeye para verebiliom onlarda sürekli olmuyo zaten bir far alırım oooo bitene kadar baya bi gidio
zaten takıntılı renklerim var gri tonları mor tonları birde yeşil tonları bi kapatıcı bi maskara bi kalem tamam ucuza kapatıom işi kremlerde baya gidio bende ne içki ne sigara bi eğlence kremler ve makyaj malzemeleri alışık olmayınca çok para veremio insan çok feci kaptırmışın canım kendini heheh aman yavaş kızzzz sırayla
daha renkli nemlenirici alcam ama kullanırmıyım die düşünüom body shopın e ve c virtaminli kremlerini deneyim diom yoksam loccitane mi alsam hehe kararsızım kararsızzboshayallersmile

X