Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben en son gitti gidiyordan benefitin rimelini aldım.35 lira ve kargo ödedim.bu rimeli çok uzun süredir merak ediyordum.takma kirpik etkisi diye satılıyor.fena değil.ancak ben daha çarpıcı olacak diye düşünmüştüm.

maybelline2.jpg

ebay dan maybelline color sensational bu rengi..,ve
CLINIQUE-LONG-LAST-KALICI-PIRILTI-RUJ-BambooPink__19384063_0.jpg

Clinique bamboopink renkte ruj siparişi verdim..kargo ile ikisi 32 tale..
1 hafta içinde gelir herhalde..

bu da Yves Rocher den aldiklarim iki hafta felan oldu geleli unuttum resmi cekmeyi, yuz pellingi ondan sonra, makyaj goz temizliciyi, biri de krem kucuk kare kutulu krem cok guzel kokayi daaaa, ondan sonracima kopuk olsun diye dus jeli mi ne ondan koymuslar numune hediye olarakdan, kucuk pembe seyde dudak parlaticisi, ama cok yapisiyor ya .

bu da diger bi siteden alisveris yaptim, sephoradan aldiklarimi hepsini koydum buraya, toplam 60 kusur euro yapio 200 euro yapana kadar :roflol: şakkıdı:nazar:

canim aldiklarin masallah cok guzelmis ,gule gule kullan ,kiz sephora markayi cok ucuza almisin ,hangi siteden aldin versene bana bi adresini
ya bu Yves Rocher sen uyemisin ben gidipte bi uye olamadim cok istiyorum ,guzel mallari var oranin

banada yaz yeğenle bakcam şimci :p
ben direkt msn'den veriyom siparişimi daimi müşteriyim ben aklinialirimsmile

kizlar gule gule kullanin aldiklarinizi cok guzeller hepsi..
bende bugun 88 shimmer palet siparis verdim bide turkuaz renkl gel eyeliner ve bide gel eyeliner fircasi..
insallah 1 haftaya kadar gelir:KK70:

Günaydın kızlar herkes güle güle kullansın yeni ciclerini :)))) benimde az önce strawbery siparişim geldi bu denemeydi sadece krem ve temizleyici almıştım bundan sonra parfümler makyaj malzemelerine dalarım sanıyorum :)))))
haftayada gojane siparişlerim gelir bilen duyan varmı acaba?

ben biliom nerdeyse hergün dükkan önündeyim kaydirigubbakcemile3 krdi anahtarları verse tükkanı ben açıcam kaydirigubbakcemile3

lattecim valla al benden de bu kadar canım girip bakıyorum ne var ne yok diye :))))) ona göre msnden görüşürüm diyorum daha dişime göre bişi bulamadım hehehe

Günaydın kızlar herkes güle güle kullansın yeni ciclerini :)))) benimde az önce strawbery siparişim geldi bu denemeydi sadece krem ve temizleyici almıştım bundan sonra parfümler makyaj malzemelerine dalarım sanıyorum :)))))
haftayada gojane siparişlerim gelir bilen duyan varmı acaba?

lattecim valla al benden de bu kadar canım girip bakıyorum ne var ne yok diye :))))) ona göre msnden görüşürüm diyorum daha dişime göre bişi bulamadım hehehe

tatlım smashbox ın biçok ürünü tükkanında yok ama getirtebiliyomuş ben muse artist paleti istedim İnşallah getirir zemuszemus

Getirtir :emir_bebek:
bide çok uygun geliyo yerimseniben
ben elimdekiler bitince cilt ürünlerim
valmonta geçicem, cidden çok pahalı sevilden alırsam :)
425 sevil'e verceme bi nemlendirici için krdiden çok daha uyguna alırım.
sevil ve tekin acar kazıklıyo bizi :eek:lmaz:

Getirtir :emir_bebek:
bide çok uygun geliyo yerimseniben
ben elimdekiler bitince cilt ürünlerim
valmonta geçicem, cidden çok pahalı sevilden alırsam :)
425 sevil'e verceme bi nemlendirici için krdiden çok daha uyguna alırım.
sevil ve tekin acar kazıklıyo bizi :eek:lmaz:

evet ya özellikle Türkiyede satılmayan makkaj malzemeleri sevil ve tekin acarda çok pahalı :dilcikar:
yalnız krdi nin tükkanı kapalı kendide msn de yok doğuma gitmiş olmasın delikafaduldendelikafadulden

evet ya özellikle Türkiyede satılmayan makkaj malzemeleri sevil ve tekin acarda çok pahalı :dilcikar:
yalnız krdi nin tükkanı kapalı kendide msn de yok doğuma gitmiş olmasın delikafaduldendelikafadulden

ben bilgisayar başında doğurur diyodum emme :eek:
benim ürünleri bugün kargoya vercedi , verip doğursa bari kaydirigubbakcemile3

ben bilgisayar başında doğurur diyodum emme :eek:
benim ürünleri bugün kargoya vercedi , verip doğursa bari kaydirigubbakcemile3

olmasssssss:eek:lmaz: benim palet gelsin sona doursun kaç haftadır o paleti arıyorum ben kaydirigubbakcemile3
:bencilüyesmilisi: :sm_cool:

bende dün nivea young serisinde peeling ve tonik 14.90 olmuştu onu aldım vede deodorantlar 1 liraya düşmüştü 3 tanede deodorant aldım ayrıca rosense in dudak koruyucusunu aldım bikaç ta makyaj eşyası aldım ama foto makinam yok resim koyamıorum şekerlerr yoksa neler neler aldım bayadır resim ekleyemiyorum cicilerimi sizle paylaşamıorum offf yaaaaaaaaabayanssulusmile

Sym^pom hatunum, sephora diye yaz google gir orda idi indirimler ama cogu bitmis malesef :KK43:(

evet ben yves rocher sitesinden uyeyim, kartim da vardi kayboldu nerde bilmiyorum ama o onemli degil sitsinden gir bak uygun urunlervar indirimler bitmeden gir bak istersen

X