Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Yılbaşı için aldım bakır tonlarına zaten bayılırım kombinasyon tam istediğim gibi oldu gamyoncuiremsu

Alıx Avıen Glıtter eyelıner ve twın eyeshadow
dscf2466cb9.jpg

gule gule kullan.bakır tonlarını hep sevmısımdır ama beni yorgun morjin almıs gibi gosteriyor :) hep istedim hic kullanamadım :)

canım yapılması gereken herşeyi yapıyorsun ki sen. temizleme,nemlendirici + kil maskesi. daha fazla birşeye gerek yok zaten. benim kil maskem yok, almayı düşünüyorum :sm_confused:
canım sivilce izlerin çok mu, gerçekten rahatsız edecek derecede mi yoksa 1 2 tane mi? bugüne kadar sivilceleriyle uğraşan, kremler kullanan arkadaşlarımın hep daha da kötü hale gelmiştir sivilceleri. roaccutane in geçirdiğini biliyorum, ama yan etkileri çok fazla, çok rahatsız etmiyorsa seni bence bu kadar ağır şeyler kullanmaya değmez. Şeniz

kaz ayağı gözün altında değil de yan kısmında olan çizgiler diye biliyorum ben hihoyyyt

Kil maskesini ben yapıyorum canım sadece dışardan hazır toz kil alıyorum diğerleri evde var zaten....
hiç öyle ilaçlar kullanmadım sivilce izleri için bir şey sürmedim bana göre beni rahatsz ediyo ama çevremdekiler abartma diyo ama ben şöyle kaymak gibi pürüzsüz olmasını isterdim kırmızı kırmızı durması rahatsız ediyo :KK43:((

Eklediklerinizin hepsi çok güzeller güle güle kullanın.Dayanamıcam bende makyaj malzemelerimin fotolarını çekip ekliyeyim bari kaydirigubbakcemile3hihoyyyt

pilarcım malzemelerine ve düzenine bayıldım gerçekten.gözenekler için bir ürün yazmıştın onu kullandın mı faydası oldumu.tedavi edici bir ürünmü yoksa sadece gözenekleri kapatmak için mi.

spa1641ox7.jpg

geçen hafta watsonsa uğrayıp aldıklarım
watsons süt yoğurt karışımlı çilekli vücut losyonu kokusuna bayılıorum
she nin ürünlerini ilk defa deniyorum simli vücut losyonu çok güzel kokuyoo:asigim:
pasteldan lipgloss,golden rose oje ve shiseido concealer.

ayrıca pilarcığım carmina göz kalemleri gerçekten çok güzel hiç akmıyo pişman olmassın bende kullanıyorum.kaleme o kadar para vermeye gerek yok.carmina hem güzel hemde çok ucuz bir daha bence mac falan o kadar para verme.

canım mac ürünlerinin en iyi tarafı sürüyle renk olması, mesala minted göz kalemimin rengi mükemmel, başka hiçbir markada bulabilceğimi sanmıyorum :asigim: klasik renkleri carminadan alırım (siyah kahve vs) ama macden aldığım herşeye tapıyorum :lepi: verdiğim parayı sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum ki tekin acar markalarına göre çok da pahalı değil. :nazar:

pilarcım malzemelerine ve düzenine bayıldım gerçekten.gözenekler için bir ürün yazmıştın onu kullandın mı faydası oldumu.tedavi edici bir ürünmü yoksa sadece gözenekleri kapatmak için mi.

canım sağol Şeniz canım o fondotenimsi birşey ya, anlık örtcek şekilde sanırım, tedavi edici özelliği olanı da var cliniquede losyon şeklinde, ama ben bunu tercih ettim :lepi: sürdüğün anda gözeneklerin görüntüsü kayboluyor, göz altı kapatıcısından sonra aldığım en yararlı ürünüm sanırım. yerimseniben

nazlıcım aldıklarını güle güle kullan çok hoş renkler
gamzelı bende shenın parfüm,vücut losyonunu kullandım kırmızı rengiydi bayılmıştım.baharat kokulu hafif parlıyor losyon güle güle kullan pişman olacağını sanmıyorum.
vallahi herkes bi cesaret gösterip eklesın akşama bende ekleyeceğim arkadaşlar.hepinizi öptümmm

pilarcım bişey sorcam sana canım gözalı morlugu için kullandıgın bi ürün varmı

canım morluk için ürün derken? kapatıcı amaçlı mı tedavi amaçlı mı? tedavi amaçlı bodyshop ın c vitaminli göz jelini kullanıyorum, azalttı morlukları ama hala var. sanırım yorgunluktan/uykusuzluktan olanları geçirdi, genetik olanlar duruyor :çok üzgünüm: şimdi de clinique-all about eyes almayı düşünüyorum. a.s.

pilar canım şu gözenek kapatıcı zımbırtıyı soktun şimdi aklıma ayy bide ondanmı alsam
liste kabarıyorda kabarıyor
bide clinique in gözenekleri tedavi edici bişeyi var demişsin o ne
foto falan varmı sende bi koysanda görsemm
benim böyle bişeye ihtiyacım varr

kızlar foto makinemi bulduğuma göre bugün aldıklarımı da düzgün bir şekilde ekliyorum
malum telden çıkınca renk vs hiçbirşey çıkmamıştı mirmirmirmir
bide bi ojemi koymayı unutmuştum onu da ekledim :lepi:

pict5508ii9.jpg

herkese ayrı ayrı Şeniz
çok hareketli bir akşamdı :lepi:

pilarcım clinique'den aldığın gözenek sıkıştırıcısından memnun musun?
benim bütün ürünlerim genelde clinique
ben de almayı düşünüyorum
bugün boyner clinique'ye gittim bunun serumunu tavsiye etti satıcı kız
zaten çok güvenirim kendisine
bir de sana sorayım dedim
bu arada 31 Aralık'a kadar clinique ürünlerinde
3 al 2 öde kampanyası var
haftaya clinique'yi ziyaret edicimm:jeyyar:

çubukcum, hoplayan filcim, çok memnunum, sürdüğün zaman gözenek görüntüsünü çokkk azaltıyor, tedavi eder mi bilmiyorum, ama kadın gözenekleri sıkılaştırır aynı zamanda demişti.

çubukcum foto hemen koyuyorum canım, losyon olanı sürünce görüntüyü azaltan birşey değil işte krem şeklinde, bnmki fondotenimsi.

çubukcum, hoplayan filcim, çok memnunum, sürdüğün zaman gözenek görüntüsünü çokkk azaltıyor, tedavi eder mi bilmiyorum, ama kadın gözenekleri sıkılaştırır aynı zamanda demişti.

çubukcum foto hemen koyuyorum canım, losyon olanı sürünce görüntüyü azaltan birşey değil işte krem şeklinde, bnmki fondotenimsi.

hmm anladım canım
haftaya kesinlikle gidip alayım
hem kampanyada var
hem satıcı kızla da kanki oldum
bir sürü hediye veriyo ne güzel
bugün gümüş rengi kocaman bi çanta verdi meselahihoyyyt

canım bide şey vardı,
cliniquede 2 ürün alana böyle bi yılbaşı paketi hediye ediyorlarr hihoyyyt
içinde çok şirin bi yılbaşı kapı süsü, çift taraflı gloss, küçük boy concealer, yüz yıkama sabunu bide 1 2 şey daha vardı. tabi küçük boylar ama olsun hihoyyyt

canım bide şey vardı,
cliniquede 2 ürün alana böyle bi yılbaşı paketi hediye ediyorlarr hihoyyyt
içinde çok şirin bi yılbaşı kapı süsü, çift taraflı gloss, küçük boy concealer, yüz yıkama sabunu bide 1 2 şey daha vardı. tabi küçük boylar ama olsun hihoyyyt

evet canım
3al 2 öde kampanyası var
ben mesela 2adet gözenek sıkıştırıcı alıcam
çünkü diğer ürünlerim daha var
56 ytl'lik pudrayı da bedavaya alıcamhihoyyyt
tabii yanında da bir sürü güzel hediyeler:dance:

allah desenize clinique standını ziyaret etme zamanı geldide geçiyor bile

pilarım çok teşekkürler tatlım,senin şu fondötenimsi olandan bende bi deniyim bakalım nasıll
gerçi şimdi renkli nemlendirici sürüyorum ama o bitince artık

hmm anladım canım
haftaya kesinlikle gidip alayım
hem kampanyada var
hem satıcı kızla da kanki oldum
bir sürü hediye veriyo ne güzel
bugün gümüş rengi kocaman bi çanta verdi meselahihoyyyt

aa canım biliyorum o çantayı :lepi: çok ciciydi gerçekten :eek:
bu gözenek zımbırtısını alırken o küçük makyaj temizleyici yerine ondan veriyim demişti.
ama bnm makyaj çantalarım evde yatıyor :nazar: o yüzden mkyaj temizleyici aldım sositososito

X