Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar eğer She ürünlerini kullanıyorsanız haberiniz olsun She artık renkli kozmetikten çekecekmiş elini ayağını. Sadece parfüm ve deodorantla devam edecekmiş yoluna. Bana da arkadaşım söyledi.

evet cafelattemopuyorumnanaktan hç bulaşmayalım çin malı kozmetikmi olurmuş zaten çinlilerden hiç hazzetmem ohaoldumsmile,Allahtan okumuşuz,pahalı olan iyidir tezi birkez daha doğrulanmış oldu,glos oje falan neysede allıktı,pudraydı alınmaz yani amaan sivilce basıveriri vallahialsanaalsanasmile

canım bahsettiğin çeçil rımeli hangisi türü serisi adı ismi cismi falan var mı ?
valla canım kız bana yeni çıktı dedi dış rengi turuncu fırçası ise dikenli gibi tarayarak ayırıyor ve boyuyor en son aldıklarıma eklemiştim ordan bir bak istersen ben indirimden 9.90tl ye aldım ama muhteşem indirime denk gelirsem stoklamayı düşünüyorum diorlara sisleylere verdiğim paraya acıdım resmen yaa acayip koydu...
aynen bende nerde çinli görsem midem kalkar helede onların cenin yediğini öğrendikten sonra cenin ney diğer sorarsanız anne karnındaki 3-8 haftalık arası olan bebekler kürtajla alınanları yiyorlar neyse midem yine kötü oldu görmek istersenin youtubeye cenin yiyen çinliler yazın yada googleye anlarsınız nedemek istediğimi 1 kuruşumu bile harcamam onların ürünlerine...

saol şeker .. şimdi gördüm daha =)=)

tugba0210 daha önce hiç kullanmadıysan internetten rengini secmekte zorlanırsın
bencede bi kozmetik satan bi yerde deneyerek al derim sonra Alısınca netten kendin sipariş edersin yerimseniben

saol cnm yeni gördüm .. kimseden cvp alamayınja bakmamıştım a.s.a.s.

herkes güle güle kullansın kızlarrr:)

bende en son bunları almıştım ama resim ekleyemedim

ayrıca bi arkaaş rica etmişti sleek paletimin resmini koyarmsın diye buda sleek divine storm paleti

luna88 güle güle kullan canım ojelerin renkleri çok şeker opuyorumnanaktan

roseangel im çok halısın,canlı canlı hayvancıklarıda yiyorlar,bide onlara para yediremem alsanaalsanasmile
luna iyi günlerde kullan hepsi çok güzelbayanssulusmile

saol canım hangisini alayım diye araştıryorum işte loccitanede spf yok gündüz kremini ddf alayım dedim hatta bitane var strawberyde kararsız kaldım
evet tatlım maalesef Loccatinede spf yok.. :gitme: ancak linkini verdiğim sitede DDf dahil biçok ürün hakkında yorum var tekrar alıp almayacakları ve ürüne kaç puan verdikleri vs..
ben yeni bir ürün deneyeceksem muhakkak buraya bakarım haberin olsun tatlım opuyorumnanaktan

sanırım şu sözü söleyen sabancıydı yanlışım varsa düzeltin pls. " ucuz mal alacak kadar zengin değilim".. özellikle cilde sürülecek yada yenilip içelecek şeylerde bence kaliteli almak lazım.. iiki sölemişin saol bebişim gel öpim aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

ayyh onu bende biliyorum resmini görmüştüm alsanaalsanasmile ne iğrençlik yaa akannehirakannehir hem korkutucu hem iğrenç ama sadece onlar diil bazı kişiler cenin den alınan bişeyi yüze enjekte ediyolarmış kafamçokkarıştı

:enbuyukkk::enbuyukkk:

Arkadaşlar, Türk Markası diye kandırıldığımız pek çok şeyin ufak parçacıklarının Çin'de üretildiğini biliyorsunuzdur herhalde...Türkiyede montajlanınca Türk Malı diyorlar.
Mesela Türkiye'nin prestiji Casper...Tüm parçalar ayrı ayrı Made in China.

Bence bu konuyu abartmamak lazım. Adamlar kaplan pipisi yiyor olabilir ama ekonomik üretim o bölgeye kaydı artık yapacak bir şey yok. şakkıdı
Kozmetik bağlamında endişeleriniz haklı olabilir tabii, ten ürünleri bilhassa kalitesi düşük olabilir.
Ama sanmayın ki Dior'lar Chanel'ler aşırı farklı.
Etiket fiyatının yarısı marka hakkı.
boshayallersmile

ben Fransa'dayim tatlim, neyse, aldim farlarimi felan, annem sagolsun, 111 euro verene kadar topu topuna kargo parasi felan 25 euro tuttu aklinialirimsmiledelikafadulden:teytey:

aaa süpermiş Çorumlucadııı aklinialirimsmile

güle güle kullan canım resimleri bekleriz!
:1rolleyes: :lepi:

canım johnson babby i saç için mi vücüt içinmi kullanıosun bende almak istiorum ama paylasırmısın

tatlım sen hangi ülkedesin bi heves sephoraya baktım ama Türkiye ye gönderim yok maalesef

o zaman onlar da cin mali olmasin ? akannehir

aaa süpermiş Çorumlucadııı aklinialirimsmile

güle güle kullan canım resimleri bekleriz!
:1rolleyes: :lepi:

hemde ne harika vallaha aklinialirimsmile gelsinler koyarim tabiki de yerimseniben

canım johnson babby i saç için mi vücüt içinmi kullanıosun bende almak istiorum ama paylasırmısın

cnm ben onu makyaj fırçalarını yıkamak için kullanıyorum johnson baby nin vücut yağını ve vazelinini kullanıyorum cildim çok kuru banyodan sonra cildim ıslakken sürüyorum biraz bekliyorum öle çıkıyorum vazelinide dirseklerime sürüyorum yatmadan önce ayrıca ayak topuklarına bolca sürüp çorap giyin yatın sabaha yumusacık zemuszemus

Son düzenleme:
kizlar the body shopta indirim var 3 urun alana 2urun fiyati aliyorlar ama hepsinde degil nemlendirici bolumunde indirim.bende bunlari almayi dudunuyorum sizce nasil bu urunler

goz kremini zaten kullaniyorum ve cok memnunum

bununla beraber almak istediklerim

the body shopun hangi renkli nemlendiricisi guzel kizlar bilgisi olan varsa yardimci olsun lutfen resmini ekledigimin 3 rengi var asagida ekliyeceklerim bronz tenler icin aklinialirimsmile

bu ekliyacegimse yanaklar icin sadece allik gorevini yapiyor yani hangisi alacagima karar veremedimbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilehelpppppakannehir

dedigim gibi bu yanaklar icin allik pembemsi bir renge sahip boshayallersmile

kaplan pipisi...:roflol: yarıldım ya....çok yaşa emi sen...sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…