Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
princess of rain canım yaa bu body shop indirimi vitamin c lerde yani turuncu olanlardada geçerlimi acaba? bilgin varmı

aprilim çinliler zaten bu dünyadaki üretimin içine eden..daha ucuz ama daha çok üretim olsun die neler yapıorlar...
cilt ürünleri için bence de kessinlikle alınmamalı zaten ama o markalarında başarısı tartışılamaz,yarısı markaya verilior tabi ama adamlarda yapıyor böle de bi gerçek var,adamlar kaliteli,profesyonel,işlerinin en iyisini yapıor...ben çin mallarından kaçabildiğim kadar uzağa kaçıorm,parçası bilmem nesi orda yapılıor elbette endrüstri,insan güçleri var ancak cilt,ten,göz kesinlikle riske atılmayacak bişey ve biz bunlardan kaçınabilir bi makinaın parçasını atamayız ama elimizde olan şelerde kendi önlemimizi alabiliriz guclubacismile
ben herşeyiyle güvendiğim dior'a tüm paralarımı yatırmaya devam edeceğimkaydirigubbakcemile

edit : princess cim iyi günlerde kullan yine çok güzel şeyler almışsın :)

canım cecile alman markası aslında üretimi almanyada yapılıor burda ambalaj vs..
dior hiç çin malı olurmu,fransız markası tabiki..chanel,estee,guerlian,givenchy,vs..gib
shiseido japon markası..
flormar,golden rose falan bizim...
ruby bilmiorm boshayallersmile

Son düzenleyen: Moderatör:
herkes güle güle kullansın kızlarrr:)

bende en son bunları almıştım ama resim ekleyemedim
dsc02766a.jpg

ayrıca bi arkaaş rica etmişti sleek paletimin resmini koyarmsın diye buda sleek divine storm paleti
dsc02798nb.jpg

güle güle kullan canım ..

kalyon nedir ? tırnaklara faydalı birşey mi? benim tırnaklarım hep ikiye ayrılıyor,üstü soyuluyor, öyle faydası olan birşeyse ben de alim hiç uzatamıyorum tırnaklarımı..

bir de farın çok hoşuma gitti, memnun musun ? o dediğin sleek paletini biz nerden bulabilirz?

bir mahsuru yoksa fiyatlarını da yazabilirsen çok makbule geçmiş olur canım..

teşekkür ederim cnm sağolasın

kalyonu bende burda duydum tırnakları sertleştiriyormuş kullanıyorum 1 haftadır ojelerin altınada bir kat sürüyorum tam hatırlamıyorum ama 1 lira civarıydı (benimde soyulma derdim var ama dönem dönem oluyor maalesef çaresini bulamadım sanırım mevsim etkileri vitaminsizlik bunlar sebebiyet veriyor)

fardan çok memnunum mineral far zaten harika dokusu sürülüşü ama maalesef ben onu ingiltereden almıştım 4 pounda yaklaşık 12 milyona tekabül ediyor

Kızlar ben kozmetik markaları için Çin malı demedim,

Ama hemen hemen bütün elektronikler, tekstil ürünleri Çin'de üretiliyor. Kaçış yok yani.

Çin markası değil, üretimi Çin'de. Yapacak bir şey yok...Adamların yemek kültürüyle de alakasız bu konu.

Elbette bahsettiğimiz pahalı markalar kalitelidir ama fiyatlarının yarısı markaya aittir, bu çok doğal.
Benim de en çok güvendiğim markalar onlar. Kozmetikte çok dikkat ederim bu konuya.

Dikkat çekmeye çalıştığım nokta, Çin malından kaçış zor. Ve orada insanlar cenin yiyor diye ürettikleri ürünleri kullanmaktan kaçınmak çok saçma. He dersiniz ki, ben kapitalizmin bu oyununa karşıyım, fikrim ve kararım ideolojiktir, ona tamam. Ama fare yemeleriyle plastik kutuyu kalitesiz üretmeleri arasında ilgi yok onu demek istiyorum.
Ayrıca Çin'deki üretimi o halk kendi kafasına göre yapmıyor ki. Her markanın kendi standartları var. Üretim ona göre yapılıyor. Otomotiv yedek parçaları filan mesela, teknoloji merkezinden ithal ediliyor bilgi, üretim sadece orada gerçekleşiyor.
Bunları herkes biliyor olmalı zaten söylemeye gerek yok değil mi ?
a.s

kizlar the body shopta indirim var 3 urun alana 2urun fiyati aliyorlar ama hepsinde degil nemlendirici bolumunde indirim.bende bunlari almayi dudunuyorum sizce nasil bu urunler

goz kremini zaten kullaniyorum ve cok memnunum

150170.jpg

bununla beraber almak istediklerim

19954m_z.jpg

56345m_z.jpg

the body shopun hangi renkli nemlendiricisi guzel kizlar bilgisi olan varsa yardimci olsun lutfen resmini ekledigimin 3 rengi var asagida ekliyeceklerim bronz tenler icin aklinialirimsmile
261247.jpg

bu ekliyacegimse yanaklar icin sadece allik gorevini yapiyor yani hangisi alacagima karar veremedimbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilehelpppppakannehir
66823m_z.jpg

dedigim gibi bu yanaklar icin allik pembemsi bir renge sahip boshayallersmile

tatlım ben renk. nemlendiricinin 2 numarasını aldım memnunum simli şeyleri yüzümde çok sevmem günük kullanım için ağır oluyor ama bunda sim falan yok o pembe olanı kız banada gösterdi ama çok pempemsi geldi bana zaten yanaklarım kızarıyo oyüzden gerek duymadım olumunekankayizsmile

aprilim çinliler zaten bu dünyadaki üretimin içine eden..daha ucuz ama daha çok üretim olsun die neler yapıorlar...
cilt ürünleri için bence de kessinlikle alınmamalı zaten ama o markalarında başarısı tartışılamaz,yarısı markaya verilior tabi ama adamlarda yapıyor böle de bi gerçek var,adamlar kaliteli,profesyonel,işlerinin en iyisini yapıor...ben çin mallarından kaçabildiğim kadar uzağa kaçıorm,parçası bilmem nesi orda yapılıor elbette endrüstri,insan güçleri var ancak cilt,ten,göz kesinlikle riske atılmayacak bişey ve biz bunlardan kaçınabilir bi makinaın parçasını atamayız ama elimizde olan şelerde kendi önlemimizi alabiliriz guclubacismile
ben herşeyiyle güvendiğim dior'a tüm paralarımı yatırmaya devam edeceğimkaydirigubbakcemile

edit : princess cim iyi günlerde kullan yine çok güzel şeyler almışsın :)

minicikbirperi..haklısın tabi kendini güvende hissettiğin ürünü kullanacaksın elbet..ama şöyle bir durum var.mesela türk üretimi sandığın bazı firmaların ara madde olarak çin malı kullanmadığını bilemezsin..tüm ara girdiyi çinden getirir,burda birleştirir basar ""made in turkey"i.yine bilemezsin.April kardeşte aynı şeyi söylemişti,bende ona katılıyorum.aynı şey fransız malları içinde geçerli..her çin malıda kötü diye bir kaide yok..alınacak tek önlem ürünün içeriğine bakıp,metil paraben,paraben,sodyum loureth sulfate gibi tehlikesi kanıtlanmış kimyasalları içeren ürünü almamak..ayrıca şirketler birleşiyor,el değiştiriyor böylece çok güvendiğin bir markanın üretim teknolojisi de değişebiliyor..mesela ben "body shop"a çok güvenirdim..fakat loreal satın aldı body shopu..şimdi şaibeli hale geldi body shop ürünleri.hayvan deneyleri yaparlarmı artık,farklı kimyasallar katarlar mı allah bilir.:sm_confused:demem o ki bu işlerde önlem diye bişey çok olmuo aslında..herzaman olduğu gibi Allah'a emanetiz..turkbayragi

felidae tabi ki kesinlikle öle,bilemeyiz için de ne vardır nedir ne değildir,ama aleni açık olan ürünleri almayabiliriz demek istediğm bu bile bile lades yapmaya gerek yok değil mi,muhakkak kendince iyi olduğu ürünler vardır ama ben güvenmem:kedi:
aprilim zaten çiniler onu yiyor almayalım,süt içmiyorlar istemem ggibi bişe söz konusu olmaz ki çin teknoloji,endüstri ve üretimin merkezi herşeyde bir çinlilerin parmağı elbet vardır insan gücü onlarda zaten benim demek istediğim böle aleni çin malı olduğu açık olan ürünleri cildimiz için kullanmamalıyız,ben kullanamam en azından yoksa düzenli beslenmiyorlar diye ihtiyacımı karşılıyacak bişeyi almayacak değilim son çare kaldığında alıorm mecbur ama benim için ideolojik sebpleride var bunların yanısıra özellikle uygur Türkleri ne yapılanlardan sonra daha çok dikkat etmey çalışıorm,en azından o olaylardan sonra daha çok dikkat eder oldum..mesela ben cocacola da içmem abd yi boykot ederim kendimce guclubacismile
topiki işgal etmeyelim bari zaten anladık ne demek istediklerimizi değil mi bebekleropuyorumnanaktan

roseangelim yok malesef o urun kampanyada degil bu ay e vitaminliler ve body urunleri kampanyada ben ozaman normal olan nemlendiriciyi alayim

felidae tabi ki kesinlikle öle,bilemeyiz için de ne vardır nedir ne değildir,ama aleni açık olan ürünleri almayabiliriz demek istediğm bu bile bile lades yapmaya gerek yok değil mi,muhakkak kendince iyi olduğu ürünler vardır ama ben güvenmem:kedi:
aprilim zaten çiniler onu yiyor almayalım,süt içmiyorlar istemem ggibi bişe söz konusu olmaz ki çin teknoloji,endüstri ve üretimin merkezi herşeyde bir çinlilerin parmağı elbet vardır insan gücü onlarda zaten benim demek istediğim böle aleni çin malı olduğu açık olan ürünleri cildimiz için kullanmamalıyız,ben kullanamam en azından yoksa düzenli beslenmiyorlar diye ihtiyacımı karşılıyacak bişeyi almayacak değilim son çare kaldığında alıorm mecbur ama benim için ideolojik sebpleride var bunların yanısıra özellikle uygur Türkleri ne yapılanlardan sonra daha çok dikkat etmey çalışıorm,en azından o olaylardan sonra daha çok dikkat eder oldum..mesela ben cocacola da içmem abd yi boykot ederim kendimce guclubacismile
topiki işgal etmeyelim bari zaten anladık ne demek istediklerimizi değil mi bebekleropuyorumnanaktan

o konuda haklısın tabi. katılmamak mümkün değil..alenen çin malı olduğu belli olan düşük kaliteli ürün kullanımına bende karşıyım senin gibi..ideolojik sebeplerde doğru..onada katılırım..dediğim gibi işte..herkes doğru söylüyor bu durumda..kaydirigubbakcemile5 diyorum..ve konuyu kapatıyorum..turkbayragi

teşekkür ederim cnm sağolasın

kalyonu bende burda duydum tırnakları sertleştiriyormuş kullanıyorum 1 haftadır ojelerin altınada bir kat sürüyorum tam hatırlamıyorum ama 1 lira civarıydı (benimde soyulma derdim var ama dönem dönem oluyor maalesef çaresini bulamadım sanırım mevsim etkileri vitaminsizlik bunlar sebebiyet veriyor)

fardan çok memnunum mineral far zaten harika dokusu sürülüşü ama maalesef ben onu ingiltereden almıştım 4 pounda yaklaşık 12 milyona tekabül ediyor

hmm farı bulamıcaz o zaman, peki kalyonu kozmetikçilerde bulabilir miyim yoksa eczanede mi satılıyor?

e bu paraben markali makyajlarda da var nedecez simdik ? almayalim mi ki ? off dogru durust bi sey yapsalar popolari eksilcek sanki, mafoldumben

logo_HFA556_FAST.jpg

kızlar almadım ama almayı düşünüyorum bunu...
sıvı waterproof eyeliner 12 li set +1 hediyeli...
ebayda satılıyor ürün kargo ile toplam maliyeti 22 tl..
sizce nasıldır bilen var mı ..
uygun mu,alınabilir birşey mi ?

golden rose un yan urunu classıc 5 tl cok uyugn ve uyugulaması kolay kesınlıkle alın derım

farda golden rose ıslak ve kuru kullanılabılıyor ılk ıkısı kuru kullanılmıs hallerı 2 . ıkılıde ıslak kullanılmıs hallerı fark barız daha yogun oluyor cok tatlı renklerı var golden rose farlarının daha alacam eyelınerlerın uyuglanmıs hallerını eklıyorum sımdı

X