Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Yaa Allahım nolur geç gelmesin elflerim yaaamafoldumbenmafoldumben
ben oraya ev adresi değilde şubeye gönderin deseydim yollarlarmıydı şubeye,keşke öle deseydim,bizim evde ta cehennmin dibindesenağlamasenağlama

kızlar döktürmüşsünüz yinesositososito
april minicik1peri
sürmeli
hepiniz iyi günlerde kullanınopuyorumnanaktan

She Rujlarda şimdi %50 indirim var, 3.25 TL gibi bir fiyata aldım ben canım...:sm_cool:

minicik1peri,
canım zaten önce yerel PTT ye geliyor, mahallenin postacısı eve getiriyor,(bizimki uyuz oluyor benim paketlere):eek:klava: uzak olması fark etmez tatlım...
:dance:

She Rujlarda şimdi %50 indirim var, 3.25 TL gibi bir fiyata aldım ben canım...:sm_cool:

minicik1peri,
canım zaten önce yerel PTT ye geliyor, mahallenin postacısı eve getiriyor,(bizimki uyuz oluyor benim paketlere):eek:klava: uzak olması fark etmez tatlım...
:dance:

Ben de ebaydan gelenler için tembihledim postacıyı adam ha bire teker teker taşıyor..haliyle hepsi ayrı satıcılardan..Normalde kapıya bırakıp gidiyorlar ,ben rica ettim zile basıyor,sağolsun yukarıya bile getiriyor..KApıya bıraksa..Posta zarfı değişik dizayn, şişkin filan ilgi çekiyor..Mazallah indira gandi olabilir birileri tarafından..Postacınızı görürseniz bence tembihleyin arkadaşlar..

cecile modası cabuk esti gecti
yerini elfe bıraktı sanırım bende deniyim memnun kalırsanız
kargolarınız bi gelsinde opuyorumnanaktan

Ben de ebaydan gelenler için tembihledim postacıyı adam ha bire teker teker taşıyor..haliyle hepsi ayrı satıcılardan..Normalde kapıya bırakıp gidiyorlar ,ben rica ettim zile basıyor,sağolsun yukarıya bile getiriyor..KApıya bıraksa..Posta zarfı değişik dizayn, şişkin filan ilgi çekiyor..Mazallah indira gandi olabilir birileri tarafından..Postacınızı görürseniz bence tembihleyin arkadaşlar..

aaa kişiye teslim olmaması ne kötümüs :1no2:

yaa bana da gidip almak daha basit geliyor çünkü bizim postacı çok tembel,hiç umrunda değil iş güç,nese bekliycez artık zaten ben biliorm o getirmiycek ben gidip alıcamguclubacismile

Hehehe bizim postacı şişko amca, yukarı çıkaramam onu zaten de,kaydirigubbakcemile3
Bana teslim ediyor sağolsun mutlaka kişiye bırakır.

Bir ara Cecile rüzgarı esti sanki hakikaten...Ben açıkçası fazla pahalı buluyorum Cecile'i...Bende farı var 1 tane evet güzel ama aşırı simli...Yüzüm gözüm sim oluyor. Rujlarını çok merak ediyorum ama indirime de denk gelemiyorum hiç...Bence pahalı...:sm_confused:

ELF aşırı ucuz olduğu için ve free shipping olduğu için oldu bence bu popülarite :KK70:
:roflol:

evet ücretsiz kargonun etkisi büyük
duysam bende denemek için bikaç bişey alırdıı a.s

Su an sephoradan alisveris yapiyorum netten, biri beni durdursunnnnnnn, para yok batiyoz, ama napim bi daha bulamam cok ucuzzz, goz fari var 19 euro 90, 0.90 kurusa koymuslar offffffffff

cecilenin rujları cidden güzel ama dediğin gibi indirimde olmadıkça benim gidip aldığım bişe değil,son terracota farıda ben hiç beğenmedim atcam heralde onu gördükçe cinleniormalsanaalsanasmilebirazda elf takılalım :)

cecilenin rujları cidden güzel ama dediğin gibi indirimde olmadıkça benim gidip aldığım bişe değil,son terracota farıda ben hiç beğenmedim atcam heralde onu gördükçe cinleniormalsanaalsanasmilebirazda elf takılalım :)

Ben aldım Cecile lipglosslardan hemde kampanyadaydı 9.90tl ve bir ürün alana aynı ürürnün 2. si bedavaydı ama verdiğim o 9.90 tl ye bile acıdım ürün çok yoğun sürmekte zorlanıyorsun ayrıca yapış yapış dudaklarını açarken gloss uzuyor silmeye kalksan sadece peşete ile silemiyorsun yapış yapış oluyor ve dudakta zamk gibi kalıyor ama yemek yediğinizde yada sigara içtiğinizde glostan eser kalmıyor dudaklarda...
Cecileye para vermeye değmez rimeli dışında...
Aldığımdan beri rimelini kullanıyorum diorshowları sisleyleri fase lashları attım bir kenara tek adımda muhteşem kirpikler sürmesi kolay ayırması dolgunlaştırması muhteşem ki bende kirpik olmadığı halde arkadaşlarım takma kirpikmi kullandın die soruyorlar benim dediğim zamanda çekelemeye başlıorlar gözüm kapalı tavsiye ederim arkadaşlar ...opuyorumnanaktan

Lanet olsun ya, kartimi kabul etmiyor sephora, aglamak istiyorummmmmmmmmmm mafoldumben,
anneme gitcem saat 12 de onun kartiyla alcaz, sonra ben ona vercem parasini, insallah kalir istedigim makyajlar :KK43:(

Lanet olsun ya, kartimi kabul etmiyor sephora, aglamak istiyorummmmmmmmmmm mafoldumben,
anneme gitcem saat 12 de onun kartiyla alcaz, sonra ben ona vercem parasini, insallah kalir istedigim makyajlar :KK43:(

tatlım sen hangi ülkedesin bi heves sephoraya baktım ama Türkiye ye gönderim yok maalesef:nazar:

Ben aldım Cecile lipglosslardan hemde kampanyadaydı 9.90tl ve bir ürün alana aynı ürürnün 2. si bedavaydı ama verdiğim o 9.90 tl ye bile acıdım ürün çok yoğun sürmekte zorlanıyorsun ayrıca yapış yapış dudaklarını açarken gloss uzuyor silmeye kalksan sadece peşete ile silemiyorsun yapış yapış oluyor ve dudakta zamk gibi kalıyor ama yemek yediğinizde yada sigara içtiğinizde glostan eser kalmıyor dudaklarda...
Cecileye para vermeye değmez rimeli dışında...
Aldığımdan beri rimelini kullanıyorum diorshowları sisleyleri fase lashları attım bir kenara tek adımda muhteşem kirpikler sürmesi kolay ayırması dolgunlaştırması muhteşem ki bende kirpik olmadığı halde arkadaşlarım takma kirpikmi kullandın die soruyorlar benim dediğim zamanda çekelemeye başlıorlar gözüm kapalı tavsiye ederim arkadaşlar ...opuyorumnanaktan

canım bahsettiğin çeçil rımeli hangisi türü serisi adı ismi cismi falan var mı ?

ben elf siparişimi ipal ettim paramı geri yatırdılar,çin malıymış:1closedeyes:
cecienin glosu cidden ağırlık yapıyor ama bende yapış yapış olmadı,kalıcılığındanda memnundum ama daha iyi Türk markalarının olduğu kesin,zaten ben cecilenin terracotasından sonra jübilemi yapmıştım,felaket..alsanaalsanasmile

kızlar nemlendirici almayı düşünüyorum loccitane alıcaktım ama onda spf yok ddf alayım dedim ama onu kullanan var mı? yardımcı olabilirmisiniz
boshayallersmile

ben elf siparişimi ipal ettim paramı geri yatırdılar,çin malıymış:1closedeyes:
cecienin glosu cidden ağırlık yapıyor ama bende yapış yapış olmadı,kalıcılığındanda memnundum ama daha iyi Türk markalarının olduğu kesin,zaten ben cecilenin terracotasından sonra jübilemi yapmıştım,felaket..alsanaalsanasmile

micikperim iiiki söledin bende sipariş vermeyi düşünüyodum amaaa
senin yazından sonra elf hakkında yapılan yorumları okudum biçok yerde çin malı yazıyo :1shok:
buyüzden vazcaydım kaydirigubbakcemile5
saol bebişim olumunekankayizsmile

kızlar nemlendirici almayı düşünüyorum loccitane alıcaktım ama onda spf yok ddf alayım dedim ama onu kullanan var mı? yardımcı olabilirmisiniz
boshayallersmile

canım çenebaz memnunmuş bide DDF
bu sitedeki yorumlara bak istersen tatlım belki yardımcı olur olumunekankayizsmile

X