Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pilarcım canım bence çok hoş çıkmışsın fotoda öyle pütür mütür göremedim tatlımya.maşallaahhhhhhh nazar değmesin pilarımıza.....
papatyacım aldığın parfümü güle güle kullan avondan birçok parfümü denedım ama onu kullanmadım hiç.
orchidea canım güle güle kullan çok cicili bicili duruyor she ürünleri bende ruj ve mını gloss almıştım.

cnm tşk ederimm öneririmm güzel bi parfüm Şeniz

artık işyerinde nete giremiycem :çok üzgünüm:
pilarr makkajlarında gözüm kaldı kız :asigim:
bende koyucamda benim okadar çok değil :bbo: sorunlu bi cildim var makyaj yasak onun için makyajım sadece ruj far ve rimelden ibaret...
gözüm renkli olduğu için farıda yakıştırmıyorum :1no2: geriye sadece ruj kalıyo

melek canım koysanaaaaaaa
ben mi sorunluyum bilmiyorum ama çok eğlenceli böyle incelemek :lepi:
koy hadi :asigim:

evet hadi koysanızya valla dünakşam çok heyecanlıydı doğrusu.teşekkü ederiz tekrar kırmadığınız için....(yoğun istek üzerine) başka kımse sermeyecek mı makyaj malzemelerini ya ne güsel oluyo
:1hug:hihoyyytgamyoncuiremsu

Çok dağınık oldu kızlar yaaa artık idare edinfisfisfis

ruj kardeşlerimiz arkadaki pembe çantada duruyolarr

bunları yerleştirecem derdine örtüyü batırdımm annem beni dövecek :çok üzgünüm:
minik kutucuklardaki ve poşettekiler mineralli farlar:asigim:
allıklarım
pudra,kapatıcı ve fondoten kardeşlercokacimcoook

anam ne güsel rengarenk hepsi çok hoşuma gitti canım teşekkür ederiz paylaştığın için.buarada o poşette olan mineralli farları nerden aldın merak ettım tatlım ayıp olmazsagamyoncuiremsukaydirigubbakcemile3

göz kalemlerim,rimelim ve eyelinerler

buda durdukları banyo dolabım

genel olarak bütün malzemeler banyoda duruyor mineralliler ve rujlar ayrı ayrı çantalarda diğerleride çekmecede. dediğim gibi çok dağınık oldu kusura bakmayın ayrıca iyi bi temizlik oldu benim için sağolun kızlarr

teşekkür ederim canımmhihoyyyt. internetten sipariş vermiştim farlarımı sitenin adını burda söylememde bi sakınca varmı bilmiyorum açıksa özel mesj atabilirim

brcinn canım çok güzellerrrr :asigim: mineral ürünlerine ayrı bi bayıldımm :asigim: Şeniz a.s.

kızlar MAC den bir pigment alacagım..bana soyle pembe,mavi tonlarında olmayan naturel yada koyu tonlarda bir pigment onerir misiniz? Ama kullanıyor olun lutfen cunku renkleri bende inceledim.ole kutusunda durdugu gibi durmuyor

brcinncim hepsi çok güsel poşetteki farlar harika çok orjinaller kullanması zor olmuo mu cnm bide hangi siteden aldığını yazarmsn sorun olmuo yazman hep yazıorz güle güle kullan herşeyini ii günlerde tatlımm

kızlar avonda da bu ay kampanya vardı valla 3 parfüm 32 ytl di.ben aldım resimlerini de en kısa zamanda kycam.bilginiz olsun almak isterseniz böyle kampanyaları haber verelim birbirimize ayrıca duş jellerininde fiyatları çok uygundu.

ayrıca pilarcığım carmina göz kalemleri gerçekten çok güzel hiç akmıyo pişman olmassın bende kullanıyorum.kaleme o kadar para vermeye gerek yok.carmina hem güzel hemde çok ucuz bir daha bence mac falan o kadar para verme.

Son düzenleme:
Yılbaşı için aldım bakır tonlarına zaten bayılırım kombinasyon tam istediğim gibi oldu gamyoncuiremsu

Alıx Avıen Glıtter eyelıner ve twın eyeshadow

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…