Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ben kapatıcı kullanmamaya calısıyorum tatlım.genelde goz altı bolgeme elimi bile degdirmemeyi deniyorum.gunes koruyucusu kullanıyorum mutlaka.ozel zamanlarda kapatıcı kullanıyorum..benimde olmazsa olmazım gunes koruyucusu tatlım,

bende aldım şu emily den henüz akmadı bakalım ne olcak
ki bende akmazsa yani kimsede akmaz
ben göz altıma hiç birşey sürmüyom valla ne kapatıcı ne nemlendirici
normal makyajımı yaparım fondoten allık falan...
akşam temizlerim cildimi bebaklarım yatarım o kadr
burayı okuyunca şaşırıyom ne çok şey sürüyonuz yahu ben hiçbirşey bilmiyomuşum :roflol:

of off, gözünüzün altında morluk yoktur ondan kullanmıyorsunuzdur ama senağlama ben sürmeden dışarı bile çıkamam,çok kötü :çok üzgünüm:

pilarcım aynen bende genetik olarak morluk var gözaltlarımda sürmeden olmuo yani kapatıcı ama sürmeyide seviorm napalım çok kırışırsak gerdiriris:):) öorluğu giderebilcek bişi bilmiorm sonuçta bu yüzden mecbur kapatıcı kullanıorm

pilarım tatlıcım fıstık gibisin:lepi:ayrıca rujuna bayıldım:asigim:kendine haksızlık etme beni getirme orayaklava:
göz kalemine bayıldım:1shok:alıncaklar listesine carmina mystical kalemlerde eklendi:lepi:
bende göz altına kapatıcı sürmeyi çok seviyorum ama sadece kaz ayakalrı için göz çevresi kremi kullanıyorum:çok üzgünüm:
aslında biran önce bişeyler yapmak lazım sanırımşutarafagitti

aynen valla bende hıc bırsey surmuyorum cıldıme makyaj urunlerı dısında ama sorunlu culdum yok ondan sukur dıyelım ama takkıntı yapmayın kızlar cok fazla

makyaj yapılmıyorsa sorun olmayabilir, ama makyaj yapan insanlarda bence kesinlikle doğru düzgün 1 temizleme (+peelingle iyice gözenekler de temizlenmeli) ve nemlendirme şart. benim annemin cildi gözaltı hariç mükemmel gibi, 60ına gelcek nerdeyse, ama hayatında bir ruj sürmüştür benim annişim, yani bakım yapmıyordu ama makyaj da yapmıyordu. makyaj yapılıyorsa kesinlikle gözeneklere kadar temizlemek ve nemlendirmek şart, günde en az 1kere.(peeling haftada 2 yapıyorum ama), yüzüme yapıyorum da göz altımdan uzak duruyorum, uygun kremim de yok zaten göz altı için, iyi bir nemlendirici arayışındayım CADIARZU

whiterose canım Şeniz göz kalemine bende bayıldım ya, aldığım yerde maviyle siyah kalmıştı sadece, tekrar çıktığımda başka renklerini de araştırcam :asigim:

damlacım çok sağol canım Şeniz

pilarcım valla seni tebrik ediyorum çok iyi anlıyosun belli bu işlerden bilinçlisin ne güzel...
ben de dışarı çıktıkca makyaj yapıyorum onun haricinde evde göz kalemimi sürerim allığımı sürerim rujumu sürerim ama sabah akşam yinede temizliyorum cildimi ben doktorumun tavsiye ettiği bir temizleme jeli kullanıyorum cildim de sivilce sorunum var biraz tek tük eubos kullanıyorum ardından da bebak bu aralar da haftada 1 kil maskesi yapıyorum(kil+krem+mısır unu+su) böyle geçinip gidiyoruz cildimle....

ya kızlar kaz ayagı ne demek bn bilmiomm

al canım bendende o kadar ben de bilmiyorum benneyaptımki

birde şu sivilce izlerimden kurtulsam ellemiyorum asla oynamam ama izler kalıyo napcam ne zaman giderler yinede şükrediyorm ama o 3-5 tane sivilce izleri öldürüyo beni gitmiyolar ya(((

canım yapılması gereken herşeyi yapıyorsun ki sen. temizleme,nemlendirici + kil maskesi. daha fazla birşeye gerek yok zaten. benim kil maskem yok, almayı düşünüyorum :sm_confused:
canım sivilce izlerin çok mu, gerçekten rahatsız edecek derecede mi yoksa 1 2 tane mi? bugüne kadar sivilceleriyle uğraşan, kremler kullanan arkadaşlarımın hep daha da kötü hale gelmiştir sivilceleri. roaccutane in geçirdiğini biliyorum, ama yan etkileri çok fazla, çok rahatsız etmiyorsa seni bence bu kadar ağır şeyler kullanmaya değmez. Şeniz

kaz ayağı gözün altında değil de yan kısmında olan çizgiler diye biliyorum ben hihoyyyt

slm kızlar body shop vanilla parfümünü kullanan var mı ve kalıcılığı nasıl merak ettim

bende vanilla yok da rougeberry ve white musk blush ı var bodyshopın. çok kalıcı değil, orta kalıcılıkta. ama zaten minicik olduklarından atıyorum çantama, kokusu gidince tazeliyorum :lepi:

ben de bugün bunu aldım. o kadar cicili bicili bir amblajı var ki insan almadan duramıyor. rengi de güzel, kokusu da

PİLOŞŞŞ bayağdır nete girmiyodun kız ne o makyajlarlar öyle
kıskandım vallam :dilcikar:

ben de bugün bunu aldım. o kadar cicili bicili bir amblajı var ki insan almadan duramıyor. rengi de güzel, kokusu da

cnm güle güle kullan bende rujunu aldım dün meraktan rengide harika kokusuda
ve bende bu kalite için ii bi kalıcılığı var aklına estikçe süürülecek rujlardangamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…