Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
roz gle gle kullan bi çeçildir gidiyo hadi heyırlısı . . .
gloslarının gzl olduğunu bende çok okudum . . .

cnm Mavalanın sitesinden bulunduğun ilde nerede temin edeceğin bilgisine ulaşabilirsin . . . Netten de alabilirsin . . .

Sen miydin feli teşekkür ederim tekrar canım . . .a.s.
rica ederim şekerim..tekrar iyi günlerinde kullan.a.s..bak sırası gelmişkene Mavadry'ıda tavsiye edeyim..oje kurutucusu ama tırnak üstüne cila gibi sürüldüğü için ojeyide parlatıo ve koruyor..süresini bayağı uzatıyo yane..:enbuyukkk:

Gule gule kullanin aldiklarinizi kizlar, siz aldikca ben burda kuduruyorum vallaha, harika cunku hepsi, masallah, ben alamiyorum oyle dior falan, mafoldumben ...

ayy gercekten indirimliii o far paleti normalde daha pahalı eyvahedigeldismile
buarada hayırlı olsun cok güzel seyler secmissin ahhh hep kacırıyorum ya indirimleri üfff
Sağol canım benim istersen sanada alır yollarım nolcakki....
roz gle gle kullan bi çeçildir gidiyo hadi heyırlısı . . .
gloslarının gzl olduğunu bende çok okudum . . .
Sağol tatlım bende indirim var die aldım sadece merakımdan yani inş. alerji falan yapmaz bazı kozmetiklere cildim ters reaksiyon gösterio sadece mac,dior ve guerlian kullanabiliyom onlarda uçuk fiyatlarda ama cildimin sağlığı için mecbur o kadar para bayılıp alıom napim...

Şekerler ben aldığım ürün fotosunu paylaşmıycam ama sizin engin bilgilerinizden faydalanmak istiyorum Fıstıklar benim acil allık almam gerekli ama hangi marka allık alsam karar veremiyorum cildim beyaz ama çillerden dolayı sarıda diyebilirim hatta sarı diyeyim. Daha önce Body Shopun ürünleri doğal cilde zararı yok diye onun allığını aldım ama renk tercihim çok kötüymüş ten rengime hiç gitmediği gibi hafif de olsa ışıltısı yok o yüzden aynı hatayı yapmak istemiyorum ne olur bana fikir verin.Çok hafif ışıltısı olan şirin bir pembe allık olarak hangi markayı ve hangi noyu tavsiye edersiniz acaba.Yani kısaca yanaklarım doğal pembe olsun istiyorum normalde kan değerlerimde düşük olduğu için bildiğiniz ruh gibiyim ama sarı bir ruh :bbo:

amanınn inanmıyoru.
o far paleti normalde 20 TLlmaz:

ama nasıl olur biz beşiktaşa yakın değiliz kiiiii
of başka yerlerde indirim yapsa yaÇok üzgünüm çoook

gule gule kullancanimcim

heidi ergen olmus sanirim onada ruj aldinmi:)
Benimkilerden gizli gizli sürüyor zilloşkaydirigubbakcemile3
Güle güle kullan..Allah enişteye kuvvet versin şekerim..olumunekankayizsmile
kaydirigubbakcemile3

canım cok tesekkurler

Ay 10 tane makyaj 60 euro netten ama kiyamadim kocisime pahali degil, ucuz bile sayilir Loreal Maybelline markalar ama off parasizlik,esim issiz o yuzden alamadim, issizlik maasini alim hemen kapcam Insallah ....

düşünmem yeter cnm opuyorumnanaktan
Nedemek bitanem istediğin bişi olursa özelden msj atman yeterli....
Canım mac style allık şeftali ve pembe karışımı tendeki duruşuda güzel senin cilt rengin bizim deyişimizle sarımtrak bu allığı rahatlıkla kullanabilirsin pudra ve fondöten sürmeyince benimkide öle arkadaşlar fondötensiz görünce hastamısın diorlar kaydirigubbakcemile3
amanınn inanmıyoru.
o far paleti normalde 20 TLlmaz:

ama nasıl olur biz beşiktaşa yakın değiliz kiiiii
of başka yerlerde indirim yapsa yaÇok üzgünüm çoook
Canım gezmek amaçlı gel beşiktaşa yap alışverişini dön geri bende yakın değil banada 30dk-45dk arası değişio....
Benimkilerden gizli gizli sürüyor zilloşkaydirigubbakcemile3

Güle güle kullan..Allah enişteye kuvvet versin şekerim..olumunekankayizsmile
kaydirigubbakcemile3
Sağol canım...Amin kaydirigubbakcemile3
Ay 10 tane makyaj 60 euro netten ama kiyamadim kocisime pahali degil, ucuz bile sayilir Loreal Maybelline markalar ama off parasizlik,esim issiz o yuzden alamadim, issizlik maasini alim hemen kapcam Insallah ....
Canım bence Loreal alma loreal ürünleri hayvanlar üzerinde test ediliyor o hayvancıkları görsen emin ol yanından bile geçmezsin lorealin topiklerde var istersen bu konu bi bak derim....

cnm buradan ten rengini göz rengini saç rngni fln göremediğimiz için bence satın alacağın yerden sana yardımcı olacak kişiden yardım alabilir bütçene göre de bi ürün edinebilirsin . . .

2 gündür arıyorum bu ürünü ama..yok bulamadım..aynı sorun bende de var..şimdi koparttım yeni bi yerden...bi de kanıyorlar..hiç de güzel durmuyor...

2 gündür arıyorum bu ürünü ama..yok bulamadım..aynı sorun bende de var..şimdi koparttım yeni bi yerden...bi de kanıyorlar..hiç de güzel durmuyor...

canım güzel durmadan geçtim mikroplara davetiye bi de EL yani değmediği yer yok . . .
cnm netten alabilirsin mavalanın sitesinde ürünlerini bulabileceğin şehirindeki dükkanlarda mevcut . . .
her yerde stılmıyor . . .

cnm o da mavalanın di mi?

aynen canım..bi de acıyoar çok fazla..bu aralar çok kopartmaya başladım..krem sürüyorum yumuşak olsunlar diye ama nerdeee..bu arada bunun sitesi yabancı dillerde ya
türkceşi yokmu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…