Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

morscum güle güle kullan canım cicilerini.:asigim:.bende bu inositol serisini alacağım..ne kadar verdin canım fiyat olarak?..benim cildim normal kuru...uygun olurmu acaba?şu anda yves rocher'in bioculture serisini kullanıyorum ama kırışık karşıtı olana geçmek lazım artık..:sm_confused:

banada iyi bir nemlendirici lazım ama ne alsam bilemiyorum sürer sürmez nemlensin istiyorum...nivea soft kullanıyorum yıllardır ama artıkın değiştirmek istiyorum....ne alsam ki kızlar.

yettimm gariiii delikafadulden

ben de yokluğum sırasında bunları aldımguclubacismile
sizlerde iyi günlerde kullanın aldıklarınızıolumunekankayizsmile

Ben bu neutregena yı ,koruma faktörlü diye aldım..en azından kışın, dışarı çıkarken kullanırım..
Nemlendirme özellği ile ilgili bilgim yok..Deneyeceğim..

banada iyi bir nemlendirici lazım ama ne alsam bilemiyorum sürer sürmez nemlensin istiyorum...nivea soft kullanıyorum yıllardır ama artıkın değiştirmek istiyorum....ne alsam ki kızlar.

tatlım ben Loccatine kullanıyorum badem&elma serisi acayip güzel nemlendiriyor karma bi cildim var akşam nemlendirici sürüp yatıyodum ama sabah yanaklarımda pul pul dökülmeler oluyodu Loccatinede ise yumuşacık oluyo çilekte fiyatları daha uygun tatlım

Lipstick in rengine bittim güle güle kullan cicişlerini zemuszemus

Ben bu neutregena yı ,koruma faktörlü diye aldım..en azından kışın, dışarı çıkarken kullanırım..
Nemlendirme özellği ile ilgili bilgim yok..Deneyeceğim..

ii yapmışsın hayatım koruma faktörlü almakla kullandınmı memnunmusun?

rose angel canım güle güle kullan peki cilt tipin nedir canım benim de burun üstünde çok belirgin olmasa da siyah noktalarım var

bendekiler bitince ben de shiseido nun bu setini alırım belki
Sağol canım benim...Cildim kuru aslında sadece burnumda belli belirsiz siyah noktalarım var bide çenemde 2-3 tane arada sırada çıkan sivilce tam karmada değil kuruda değil aslında değişik bişi ama kullandığım shiseidonun ürünleri her cilt tipi için muhteşem ürünler ben çok memnunum tavsiyede ederim....

Canım aldıklarını iyi günlerde kullan...
Shiseido white lucency nemlendirici tavsiye ederim canım ben 2-3 gündür kullanıyorum muhteşem bir ürün cildi o kadar canlı gösteriyorki inanamazsın bence testerını bir dene derim...

Aldıklarına bayldım valla süperler güzel günlerde sür sürüştür zemuszemus bilgilendirirsen bizi süper olur isimleri noları ve fiyatları konusunda...

Kızlar güle güle kullanın ürünlerinizi..
Cafelatte..henüz ambalajında kullanmadım bile..Bakalım nasıl çıkacak..
Sadece spf sebebine aldım..bari kışın +50 faktörlü koruyucu kullanmamak için..

haa unutmuşum yazmayı:kedi:
dior olan temizleyiciler,diğer dior concealer..nemlendircili diğerleri mahfetti gözümün altınıakannehir(toplam 100 tl aldım sevil paralarımla birlikte)
maxfactor çift tarafi kahverengi rimel,diğer tarafı bakır..fena değilohaoldumsmile
cecile terracota far no.su 4 heralde,sürümü kolay guclubacismile15 tl
cecile göz kalemleri 3 tlve gloss da 2 no. çok şirin hiç yapış yapış değil siz silmedikçe çıkmıyor 10tl bu daguclubacismileoje de oje bildiğimizdelikafadulden

minicik peri dior dükkanımı acıcan yettin artıkn :mymeka:
saka biyana toplamıssın yine güle güle kullan sür sürüstür boshayallersmile

burunbenim hayırlı olsun yavrum nasıl oldugunu kullandıktan sonra yaz olurmu
nemlendirici bitürlü sabit kalamadıgım bi malzeme
akannehir

akitram napim çok seviorm dior'uopuyorumnanaktan çok saol canım benimkaydirigubbakcemile5

sürmeliiiim güle güle kullan hayırlı olsun cok güzel seyler almıssın a.s

Bugünki ilk cecile ganimetlerim...

Cecile 7li yeşil far palet 9.90tl...
Cecile 3D efect lip gloss 9.90tl...1 alana aynı üründen 2.bedava...
Cecile boost maskara 15.00tl...
Cecile all day nil yeşili kalem 12.99tl...
Cecile all day mavi kalem 12.99tl...
Max factor false lash maskara 27.99tl...
Cecile mavi toz far HEDİYE
Cecile Pudra HEDİYE
Kızlar beşiktaşa yakın olan varsa cosmocity de felaket bir indirim var ben bütün ürünleri indirimli aldım kalem alana toz far , far alana pudra hediyeliydi aklınızda olsun pazartesi indirim bitiyormuş...

ayy gercekten indirimliii o far paleti normalde daha pahalı eyvahedigeldismile
buarada hayırlı olsun cok güzel seyler secmissin ahhh hep kacırıyorum ya indirimleri üfff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…