Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
3313.jpg

adanada alix avien görünce çok mutlu oldumohaoldumsmilehemen daldım bunları aldım,bundan sonra imse bana cecile aldıramazguclubacismile
4lü far 25..
lip gloss 15..hihoyyyt

teşekkür ederimmm :)
cecile'yi pek sevmedim, terracotasından hiç memnun kalmadım,çıkmıorm rengi toz toz oluor üstüm başım felaket..
lipglossu çok beğendim hiç yapış yapış değil ve kalıcı 4te sürdüm hala dudağımda :)

resimkoz.jpg

ELF'in ücretsiz kargo kampanyasından yararlandım, rekor sürede (4 günde) elime ulaştı =)
KEşke daha çok şey alsaymışım...
Artık bir sonraki kampanyaya.
Her birini çok sevdim!
Özellikle farın renkleri süper, küçücük olması benim için daha iyi, zaten nadir far sürerim. Bayatlamaz böylece =)
Ruj beklediğimden koyu çıktı ama kalite açısından oldukça iyi =)
Mineral Fondoten ve kapatıcının renkleri tam uydu, kendimi kutluyorum :) ELF ler toplamda 11.5 sterlin, yani 27 TL filan.
KAbuki fırça T. Body Shop'tan. Geçenlerde almıştım, harika bir fırça!

resimkoz.jpg

ELF'in ücretsiz kargo kampanyasından yararlandım, rekor sürede (4 günde) elime ulaştı =)
Her birini çok sevdim!
Özellikle farın renkleri süper, küçücük olması benim için daha iyi, zaten nadir far sürerim. Bayatlamaz böylece =)
Mineral Fondoten ve kapatıcının renkleri tam uydu, kendimi kutluyorum :) ELF ler toplamda 11.5 sterlin, yani 27 TL filan.

Güle güle kullan, gayet hesaplı gelmiş canım..
27 liraya o kadar ürün süper yaniii...

aprilim güzzeeeelll günlerdee o güzeellll yüzüne sür sürüştürrrr canıımmmopuyorumnanaktan

Canımmmmm sen de sür sürüştür bebeğimmm boshayallersmile
Alix'lerin hayırlı olsun balım =)

Güle güle kullan, gayet hesaplı gelmiş canım..
27 liraya o kadar ürün süper yaniii...

Evet urunun teki burda 1 euro yani netten sırnaşık şey aldim gecen sene, parlatici ruj guzel, kapatici eh idare eder, fircalari harika, farlar super daha ne olsun kaydirigubbakcemile3, gule gule kullan sekerim yerimseniben

Her birini çok sevdim!
[/QUOTE]

Güle güle kullan canım.sırnaşık şey.hangi site bu acaba? bisde alalım..:smiley-cool:

Son düzenleme:
meraba kizlar bende bugun Body shoptan bunlari aldim..bayanssulusmilebayanssulusmile

White Musk-Vücut Losyonu

White Musk-Eau De Toilette

E Vitamini-Cok kuru ciltlere özel Nemlendirici

E vitamini-Dudak Bakimi

Yumusak Eller,Yumusak Kalpler El kremi

Priltili Allik

Vee son olarak-Allik fircasi

Yasasin body shop..Ürünler hakkinda sorulariniz olursa cvp lazim sekerlera.s.

bugun aldıklarım dolasırken she ye takıldım
allık fena değil simli simli hosuma gitti
kremfarın rengi güzel lacivertimsi yesilimsi
lip glossun rengi tam benlik cok acık bi rengi var :icecream:

photo0029o.jpg

X