Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar ben de son aldıklarımı şükür ekleyebildim ama fotolar çok net değil tel. ile çektim :KK43:(
sürçü foto ettiysem kusura bakmayın ne de olsa ilk kez ekliyorum :)

alix avien lip glossa bayıldım resmen , çok doğal durdu dudağımda hergün sürüyorum bunu, yapış yapış da değil :))
flormar eyeliner kalem (beyaz olan )
flormar simli lacivert kalem..
grnt077.jpg

grnt077.jpg

grnt079g.jpg

alix avien far paletim, her ne kadar burda güzel çıkmamış olsa da yapısı çok güzel,kadifemsi bir his verdi bana :)
hafif simliler, gül kurusu -pembe tonlarında..keşke net çıksaydı görebilseydiniz renkleri çok güzel..
grnt129n.jpg

she farların renkleri çok şeker duruyor fakat sürünce rengi belli belirsiz duruyor tabii ben far bazı kullanmıyorum..
ama siz kullanıcaksanız hoş renkleri..ayrıca %50 indirimden aldığım için datından yenmiyo :)))
grnt131l.jpg

Asocum bodyshop allığıma dikkatini çekerim,seninki kadar pırıltılı değil bu yahu :KK43:
büyük olan alix avien 2 no, diğeri bodyshop no 4...
grnt119.jpg

ha bir de alix avienin mavi simli eyelinerını almıştım ama o kadar simliydi ki kullanamayacağımı düşünüp geri götürdüm değiştirmeye..

Son düzenleme:
ilk resme bakmak için yatağın üstüne çıkıp öyle baktım:))
güle güle kullan mgnalinamhihoyyyt
zaten çok simli değildir badinin o allığı daha öncede belirtmiştim hafif sedeflidir tatlım ince ince sedefli durur parlaklı verir..benimki simli seninki simsiz değil yani:))

Son düzenleme:
ilk resme bakmak için yatağın üstüne çıkıp öyle baktım:))
güle güle kullan mgnalinamhihoyyyt
zaten çok simli değildir badinin o allığı daha öncede belirtmiştim hafif sedeflidir tatlım ince ince sedefli durur parlaklı verir..benimki simli seninki simsiz değil yani:))
ay çok özür dilerim napim yavaş yavaş öğrencem foto işini de:sm_cool::1rolleyes: ters olanları düzlettim ama düzünü kaydetmedi niye anlamadımbilmiyorumkismile çok güldürdün beni allah da seni güldürsün opuyorumnanaktan:roflol: senin body fotoda çok büyük görünüyordu normalde halbukim ufacık bişiy yani, benim fotomda da büyük çıkmış kaydirigubbakcemile3 peki madem aynı diyon inandım sana a.s. :1hug:sositososito

ay çok özür dilerim napim yavaş yavaş öğrencem foto işini de:sm_cool::1rolleyes: ters olanları düzlettim ama düzünü kaydetmedi niye anlamadımbilmiyorumkismile çok güldürdün beni allah da seni güldürsün opuyorumnanaktan:roflol: senin body fotoda çok büyük görünüyordu normalde halbukim ufacık bişiy yani, benim fotomda da büyük çıkmış kaydirigubbakcemile3 peki madem aynı diyon inandım sana a.s. :1hug:sositososito

ölürümm bide özür diliyo deliilülülülülülüne özürü kızım aşkolsun bee zaten sıkılmıştım ayağa kalktım bahaneyle:p
amin hepimizi canım:)fotoda ayı gibi bişey sandın halbuki el kadar çıktı öylemikaydirigubbakcemile3eee boyuna bakma sen işlevi önemli:smiley-cool:yani ben seviyorum kendilerni memnunum bağbındagamyoncuiremsu
alix beşli farların yapıları çok hoş kadife gibiyerimseniben

ölürümm bide özür diliyo deliilülülülülülüne özürü kızım aşkolsun bee zaten sıkılmıştım ayağa kalktım bahaneyle:p
amin hepimizi canım:)fotoda ayı gibi bişey sandın halbuki el kadar çıktı öylemikaydirigubbakcemile3eee boyuna bakma sen işlevi önemli:smiley-cool:yani ben seviyorum kendilerni memnunum bağbındagamyoncuiremsu
alix beşli farların yapıları çok hoş kadife gibiyerimseniben

:roflol::roflol: iyi geceler tatlım ,saol bidanem :) sana da spor oldu gece gece kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
d2e56a532010.jpg
d5cea935aa61.jpg
ab351bf4caa1.jpg
3a1df29dc673.jpg
benimde yves rocher dan aldiklarim..gri far gorundugunden cok daha parlak ve guzel..koyu mavisi mat..
digerleri gozalti kremi,ilk kirisikliklar icin gunduz kremi,makyaj temizleme jeli.
gunduz kreminden cok memnun kaldim..gozalti kremi dior unki sanki ilk kullanista fark ediliyordu ama bu da guzel..makyaj temizleme jeli tanecikli hemen emilen farkli bir yapisi var..
birde vanilyali parfumu almak istiyorum kokusu hala uzerimde..

Son düzenleme:
güle güle sürüştürün bayanlar.
ben uzun bi süre bişi almıcam herşeyi yedekledim o yüzdende kozmetikçilerden uzak duruyorum.

ama fondoten azalıyo ,bide makkaj sabitleyicim yok
iki sorum var size?
bir fondotenle mi devam edim yoksa pudra mı alim
pudraysa marka ve model söyleyin :p
mac'in makkaj sabitleyicisini kullanan varsa bana yorumlarını söyleyebilir mi
Canım MAC Fix + gerçekten çok güzel bir makyaj sabitleyici gün boyu makyajım hiç bozulmadan yüzümde duruyor ben aynı zamanda Fix + baz olarakta kullanıyorum özelliklede eğer o günkü makyajımda fondöten değilde eğer pudra kullandıysam temizlediğim cildime 2 pıs yapıyorum ve pudramı sürüyorum fondöten gibi kapatıcılık etkisi sağlıyor ben clinuque ve mac pudra kullanıyorum ama sana günlük kullanım için Clinique almost spf15 pudrayı tavsiye ederim kullanmadan önce Fix + kullan üzerine almostu uygula kusurlara veda et benim çene bölgemde bazı dönemler 3-5 sivilce çıkar bolca kızarmış vaziyette hemde onları fondöten kullanmadan Fix + ve Clinique almost kapatmaya yetiyor umarım yardımcı olabilmişimdir....
bunlarda body shoptan aldıklarım
renkli nemlendirici 2 numara
kalem
yüz tem. fırçası
ruj
E vitaminli göz kremi
42592395.jpg

80350257.jpg

ve bide rexona rollon
Canım güle güle güzel günlerde sür sürüştür aldıklarını zemuszemus
çok saol canımopuyorumnanaktangolden roseden çok memnunum dolgunluğı geçtim süper bir bakım herşeyden önce.ben hiç bir bakımdan böyle memnun kalmamıştım..mac ınki bendede var oda anlık karıncalanma çok az yani bakım bile yapmıyo..bu dediğim bakım çok güzel nemlendiriyo kesinlikle tavsiye ederim canım mac'a 10 basar:nazar:

evam teşekkürler bitanem tanrıçanın makyaj dünyası die bir alt katta topiğim:smiley-cool:

akitramopuyorumnanaktan

ne demek canım saolŞeniz

aşkitocum saol canım:)

güle güle kullan canım..bendede var body shop renkli nemlendiric..ayın 14 ü gibi parlıyorum sürünce:smiley-cool:
Tanrıçam teşekkürler bebem cevabın için bende golden alıp deniim sen memnunsan bizde memnun kalırız...:eek:
kızlar ben de son aldıklarımı şükür ekleyebildim ama fotolar çok net değil tel. ile çektim :KK43:(
sürçü foto ettiysem kusura bakmayın ne de olsa ilk kez ekliyorum :)

alix avien lip glossa bayıldım resmen , çok doğal durdu dudağımda hergün sürüyorum bunu, yapış yapış da değil :))
flormar eyeliner kalem (beyaz olan )
flormar simli lacivert kalem..
grnt077.jpg

grnt077.jpg

grnt079g.jpg

alix avien far paletim, her ne kadar burda güzel çıkmamış olsa da yapısı çok güzel,kadifemsi bir his verdi bana :)
hafif simliler, gül kurusu -pembe tonlarında..keşke net çıksaydı görebilseydiniz renkleri çok güzel..
grnt129n.jpg

she farların renkleri çok şeker duruyor fakat sürünce rengi belli belirsiz duruyor tabii ben far bazı kullanmıyorum..
ama siz kullanıcaksanız hoş renkleri..ayrıca %50 indirimden aldığım için datından yenmiyo :)))
grnt131l.jpg

Asocum bodyshop allığıma dikkatini çekerim,seninki kadar pırıltılı değil bu yahu :KK43:
büyük olan alix avien 2 no, diğeri bodyshop no 4...
grnt119.jpg

ha bir de alix avienin mavi simli eyelinerını almıştım ama o kadar simliydi ki kullanamayacağımı düşünüp geri götürdüm değiştirmeye..
Tatlım güle güle kullan canım güzel günlerde sür sürüştür zemuszemus
d2e56a532010.jpg
d5cea935aa61.jpg
ab351bf4caa1.jpg
3a1df29dc673.jpg
benimde yves rocher dan aldiklarim..gri far gorundugunden cok daha parlak ve guzel..koyu mavisi mat..
digerleri gozalti kremi,ilk kirisikliklar icin gunduz kremi,makyaj temizleme jeli.
gunduz kreminden cok memnun kaldim..gozalti kremi dior unki sanki ilk kullanista fark ediliyordu ama bu da guzel..makyaj temizleme jeli tanecikli hemen emilen farkli bir yapisi var..
birde vanilyali parfumu almak istiyorum kokusu hala uzerimde..
Canım güzel günlerde kullan aldıklarını yves in ben parfümlerine hastayım hem çok kalıcı hemde çok güzel kokuyor sürekli kullandıklarımdan bitanesi...bayanssulusmile

grnt2693.jpg

bendeki bu canım ama seninki simsiz zannedersem
grnt2698.jpg

grnt2694.jpg

[/B]

evet tatlım bendekinde sim yok ben günlük makyajda simli kullanamıyorum ama bunu body shopta göremedim kız bana sadece üç renki var dedi bide pempensi vardı acaba omu seninkibilmiyorumkismile görsem gece makkajı için bakardım onada

nikini hatırlayamadığım bana MAVALA nın tırnak eti çıkarıcısını tavsiye eden arkadaşa sonsuz teşekkür ediyorum . . .
:hooray::teytey::sm_cool::1rolleyes:a.s.

Toparlayacağım baya tırnaklarımı bu ürün sayesinde . . .

:asigim:

nikini hatırlayamadığım bana MAVALA nın tırnak eti çıkarıcısını tavsiye eden arkadaşa sonsuz teşekkür ediyorum . . .
:hooray::teytey::sm_cool::1rolleyes:a.s.

Toparlayacağım baya tırnaklarımı bu ürün sayesinde . . .

:asigim:

sabuncum bende tırnak eti için bi ürün arıyorum sally kullandım ama hiç faydasını göremedim acaba ürünün resmini ve fiyatını ekleyebilirmisin?gamyoncuiremsu

sabuncum bende tırnak eti için bi ürün arıyorum sally kullandım ama hiç faydasını göremedim acaba ürünün resmini ve fiyatını ekleyebilirmisin?gamyoncuiremsu

cnm tabi . . .

mucize işte bu . . .

feci feci feci sorunluydu tırnak etlerim sertleşir ben koparır o kanar iyileşir yine sertleşir yine koparır v.s bu bi kısır döngü halini almıştı ki . . .
artık kopparmaya fırsat kalmadan biraz kalınlaşmışlarsa bu ürünle kurtuldum fazlalıktan . . . koparma yok kanama yok opuyorumnanaktan :asigim:

çok kararsızdım ben biraz tuzluydu fiyatı diye 20 TL son kuruşuna kadar değdi . . .
bi kaç sefer daha uygularsam kaymak gibi olacak eminim . . . zemuszemus

bu gün gittim shiseidonun yüz yıkama jelini aldım tester larını kullanmıştım çok memnun kaldım burnumun üzerindeki siyah noktaları yok etmeye başladı sadece 2 kullanımda...
tn13012010339.jpg

Shiseidonun white lucency serisini tamamlamış oldum böylelikle yıkama jelinin fiyatı 64tl...

cnm tabi . . .

mucize işte bu . . .

feci feci feci sorunluydu tırnak etlerim sertleşir ben koparır o kanar iyileşir yine sertleşir yine koparır v.s bu bi kısır döngü halini almıştı ki . . .
artık kopparmaya fırsat kalmadan biraz kalınlaşmışlarsa bu ürünle kurtuldum fazlalıktan . . . koparma yok kanama yok opuyorumnanaktan :asigim:

çok kararsızdım ben biraz tuzluydu fiyatı diye 20 TL son kuruşuna kadar değdi . . .

ya bende de bu sorun var nerden temin ettin bunu canım

roseangel seriyi tamamladın gercekten hayırlı olsun güle güle kullan cnm yerimseniben

sabuncum hayırlı olsun o kısır döngü bende de var eyvahedigeldismile

cnm tabi . . .

mucize işte bu . . .

çok teşekkürler sabunum hemen araştırıp nerde varsa bitane edineyim opuyorumnanaktan

roseangel seriyi tamamladın gercekten hayırlı olsun güle güle kullan cnm yerimseniben

sabuncum hayırlı olsun o kısır döngü bende de var eyvahedigeldismile

Sağol bitanem kullanıp sınuçlarını gördükçe yazarım size 2 gündür kullanıyorum çok memnunum ...

rose angel canım güle güle kullan peki cilt tipin nedir canım benim de burun üstünde çok belirgin olmasa da siyah noktalarım var

bendekiler bitince ben de shiseido nun bu setini alırım belki

cnm tabi . . .

mucize işte bu . . .

İşe yaradığına çok sevindim sabuncum hihoyyyt güle güle kullan..

X