Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bi de ben hani ööyle makyajdan bi haber olarak size sormuştum ya ne alayım diye
hatırlayanlar bilir
aldım bişiler
ekliycem en kısa zamanda
max factorün creme pufunu aldım ama
orda başka bir pudrası vardı o daha hoştu fiyatıda cremeden yüksekti
onun kapatıcılığı daha hoştu adını unuttum
ama siz creme dediniz diye aldım
bi dahakine diğerinide alcam

canımmm güle güle kullan tatlişim ekle en kısa zamanda kaydirigubbakcemile2ekleki çalsınlar :roflol::roflol:hasta ruhluluar şok oldum valla daha neler tövbe tövbe

Çok hırsız var..bu sabaha karşıda bizim eve girmiş hırsızlarmafoldumben hemde Biz uyurken 4:30 a kadar uyanık, KK daydım..Y.odamıza kadar girip tel.cüzdan, çanta,benim yüzüklerimi,eşimin pantolonunu herşeyi almışlar..Hırsızlığın her türü hırsızlıktır..alsanaalsanasmileAllah kullanmayı nasip etmesin inşallah..:eek:klava:
O bloğ sahibi de artık mimlensin..alsanaalsanasmile

Evet lola..hatta benim ufaklıkta uyandı .1 saate yakın onunla takıldık.5 i geçmişti yani..
Gidenler birtarafa, y.odamıza kadar gelmiş o sinir bozucu..Allahtan miniğimi yanımıza alıp yatmıştım..

Çok hırsız var..bu sabaha karşıda bizim eve girmiş hırsızlarmafoldumben hemde Biz uyurken 4:30 a kadar uyanık, KK daydım..Y.odamıza kadar girip tel.cüzdan, çanta,benim yüzüklerimi,eşimin pantolonunu herşeyi almışlar..Hırsızlığın her türü hırsızlıktır..alsanaalsanasmileAllah kullanmayı nasip etmesin inşallah..:eek:klava:

geçmiş olsun tatlım neyseki size bişey olmamış:1ninca:

Evet lola..hatta benim ufaklıkta uyandı .1 saate yakın onunla takıldık.5 i geçmişti yani..
Gidenler birtarafa, y.odamıza kadar gelmiş o sinir bozucu..Allahtan miniğimi yanımıza alıp yatmıştım..

insan ona çıldırıyo zaten, pis insanlar .. ne hakla yani.. çok sinirlerim bozuluyo böyle şeylere. haram olsun inşallah..

Lolabunyy ve cafelatte tşk ederim..dahası..muftaktan ekmek bıçağını alıp sokakta bırakmışlar eşim buldu..ıyiki uyanmaışız

Geçmiş olsun canım. Eminim çok korkmuşsunuzdur. ınsan kapısını camını açmaya korkacak.

Son düzenleme:
anuşka aldıklarını güzel günlerde kullan cnm maskara hakkında fıkrını yazarmısın lutfen

eva ve anuşka teşekkür ederim..Bu korkuyu allah yaşatmasın kimseye..

Burasını başka topiğe çevirmemek için konu açtım..
Mod..lar kusura bakmasın

Aaa kimmişki?bu ürünleri roseangel arkadaşımız bizimle paylaşmıştı..kendisi blog açmış olmasın..
Hayır canım ben blog açmadım hiç...
roseangel demek.. belkide onun resimleride calinmistir. onun blogu deildir?

bakalimm yarin neler ögrenicez. simdi uyumam lazim.

askito verdiğin linke tıkladım ama sanırım kaldırmış resimleri göremedim ben...
aynen aşkito bu roseangelin ürünleriCADIARZU

bende gorunce sok oldum bir resim daha vardi yildizli motifler vardi bulamadim onu ama yapilan hirsizlik yani yazilari bile kopyalamis
sumakla paylaşmaca - Blogcu

Evet bu MAC ürünleri benim inanmayan varsada her şekli ile resimleri tekrar çekebilirim eğer bir blogta örnek olarakta yayınlanacak ise altına not düşülmeli bence KK.RoseAngeL Dan alıntıdır die en iyisi arkadaşın dediği gibi resimlerin üzerine KK yazalınm gerçi çalan arkadaş onuda saklamısını bilir bence mod arkadaş devreye girsin ve sisteme sağ tuş kilidi koysun böylelikle kimse alıntı ve çalıntı yapamaz bence saygısızlık ...Acayip sinirlerim bozuldu....alsanaalsanasmile

Son düzenleme:
bence de sağ tuş kilidi lazım resimlere a.s
genelde forumlarda oluyor bizde niye yok :uhm:

kizlaaarrr sonunda 88 palette warm ismarladim kendime:teytey:
2456.jpg

bunuda haftaya ismarliyacagim:asigim:
2522.jpg

ayy..çok beğendimopuyorumnanaktan....güle güle kullan...olumunekankayizsmile

2006model gecmis olsun yaa cok korkunc baska birinin evinde gezinip istediğini götürmesi
neyseki size bişey olmamıs..
noa hayırlı olsun :)

Bende çilekten bunları ısmarladım
hassas gözlere özel göz kalemi

khol-precision-eyes-pencil-gris-souris-08021029402.jpg

murad tonigim bitmisti bir de ondan ısmarladım
k_muradclarifytoner.jpg

X