Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaslar avon urunlerınde edp ler edt lerden daha kalıcı oluyor ben bızzat kendım alırken buna dıkkat edıyorum gercekten cok fark edıyor :lepi:

Cicilerinizi iyi günlerde kullanın kızlaropuyorumnanaktan
bende bugün golden rose mavi maskara ve she L26 ruj aldım. Resimlerini çekemedim bende netten maskaranın resmini buldum ekliyorum ilk defa renkli bir maskara hoşuma gitti kaydirigubbakcemile2

yeni aldıklarım

Eklentiler

• $10782_s.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 44
  • $16985_s.JPG
    2,6 KB · Görüntüleme: 21
  • $17342_s.JPG
    3,1 KB · Görüntüleme: 49
kizlar mascara alcam onerirmisiniz?tek tek ayiriomu kirpikleri

kesinlikle maskaraların şahı . . . :asigim:

ilk bi kaç kullanımda anlamamıştım ben değerini lakin bi süre kullandıktan sonra o kalın fırçasına alışıyorsun ve istediğin sonucu alıyorsun . . .

teşekkürler canımcım . . .

güle güle kullan cnm . . .

bende denemek istiyorum, kahverengi göze mavi çok yakışıyor . . .

:asigim:

kahverengiye mavi rimel yakışır mı gerçekten :uhm:
ben de yakışmaz diye almayı hüç düşünmemiştim kaydirigubbakcemile3
mavi veya siyah göze yakışır ama kahverengiye yakışacağını hiç düşünmedim.denemek lazım :lepi:

cecile set..16,25
emotion set...10.45
nivea double effect..%0 tllik alışverişe 1 tl
nivea göz makkaj temizleyicisi 6,50
arko krem..3.75

Ne cok makyajim varmis, tabi cok cok degil ama var iste iki de makyak valizim var, birini bulamadim, biri de dolapda onu da sonra cekerim,simdi pc aktariyorum makyaj malzemelerimi, sonra koyarim buraya insallah mucuks ...

MaLiBu bu setleri yani yüzde elli indirimlik olanları nerden aldın?Çok uygun fiyatları.ıyi günlerde kullan bu arada :)

kuzum nasıl temizliyon
dior bende de var
çokta seviyorum ama çıkarırken anamı ağlatıyokaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…