Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Princess of Rain aldıklarını güle güle kullan bende organix in mocha ekspresso olanını kullanıyorum saç kremi ile birlikte muhteşem yapıor saçları ve kokusuda çok kalıcı umarım sende beğenirsin....
prensesfb çok tatlı rengi varmış canım güzel günlerde sür ....

arkadaslar bende en son flormarın tırnak bakımı ojelerındn aldım. biri tırnak sertlestıcı bırıde kalsıyum kozmetıkcıde calısan bayan tavsıye ettı umarım memnun kalırım opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
tesekkur ederim RoseAngel evet cok memnunum sampuanimdan saclarimdaki dokulmeyi neredeyse onledi diyebilirim.ben krem kulanmiyorum besleyici serum kullaniyorum sadece uclarina yoksa saclarim dokuluyor kremden

canim benim cok tsk ederimmm
asocumda gule gule kullansinn demek zevkler ayniymis benimde cok hosuma gitti hemen aldim guzelcimm opuyorumnanaktan

tesekkurler zabunum niye oyle olmus kiz alintin laelaelaelaelae

hep data var

evt canım bi tuaf olmuş CADIARZU

bende işte kopara kopara sertleştirdim zaten . . .

bi şeyle ne kadar inatlaşırsan o kadar beter :1ninca: mesela bu ayak topukları içinde geçerli çok törpülersen çok çıkıyor . . . deriyle fazla uğraşmamak gerek o kendi kendini atıyor yeniliyor aslında . . . :hulya:

ben de en son bunları aldımm :lepi:

m.a.c far: 2-3 hafta oldu alalı. yorum bile yapmıyorum çok güzel.
she oje: rengi çok güzel ama 3 kat surdüm anca rengini verdi kalıcılığı da eh işte kafamçokkarıştı
diorshow rimel: tek rimelim bittikçe alıyorum. :lepi: dün geldi. babacığıma aldırdım free shop' tan :asigim:

herkes güle güle kullansın aldıklarınıa.s.

teşekkürler canım a.s.

kızlar aranızda NARS far kullanan var mı? Almak istiyorum ama NARS'ın bazı ürünleri kötü diye duydum. Kullanan yorum yapabilir mi?

Lorael Extra Volume Collagène

BUNUDA ÇOK ÇEKıNEREK ALDIM AMA GERÇEKTEN ÇOK ıYı BıR MASKARA KESıNLıKLE ÖNERıRıM.......

Son düzenleme:
kızlar birde bu parfümü aldım piyasa değerinin yarısına:)))), arkadaşıma yurt dışından armani code siparişi vermiştim ama o LACOSTE TOUCH OF PINK getirmiş iyikide getirmiş. artık tek parfümüm bu:)

haklısın şeker ama eller devamlı göz önünde..bakım istiyor mecburgamyoncuiremsu
şimdi baktım çileğe ama kalmamış herhalde bulamadım..eğer bütçeni çok zorlamayacaksa bir dene derim ben..aslında flormarın falanda var aynı ürünü,başka markalarda da olsa gerek..bir bak derim canım ben..sen bilirsin yinede :1hug:

Güle güle kullan-tatlicadiarzu-.
.Aso nun kulakları çınlasın, o da bu renkten almıştı galiba..
Bir de 516 si çok süper renk..

Bakınız.. görünüz..kaydirigubbakcemile3
bende diyorum nie kulağımda borozanlar ötüyo:)))
canim benim cok tsk ederimmm
asocumda gule gule kullansinn demek zevkler ayniymis benimde cok hosuma gitti hemen aldim guzelcimm opuyorumnanaktan
saol canım:)sende rimelini ve rujunu güle güle kullan

iyi günlerde kullan tatlıma.s.

soldan sağa doğru:
hepsi avon :hulya:
-vino disco ruj (rengine bayıldım çok güzel basit bi kırmızı ruj gibi değil zemuszemus )
-little black dress rolet(minicik kaydirigubbakcemile3 ama ben bunu alır mıyım,almam lülülülülülü curlacious'un aylaar önceki hediyesiydi,daha yeni elime ulaştı )
-wish of happines edt (muhteşem bir kokusu var ama daha denemedim kalıcılığı konusunda bir fikrim yok )
-summer white edt (bunu hiç beğenmedim 2 gün sıktım daha sıktıktan 5 dk sonra uçuyor akannehir bu da hediye )
-kütikül giderici kompleks

İyi günlerde kullan canım aldıklarını...kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…