Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok uzun zamandır denemek istediğim ürünün seyahat boyunu takip ediyorum çilekte ve gelir gelmez kaptım bi tane . . .

bende dün Garnier esas bakım göz makyaj temizleyicisi aldım.daha kullanmadım ama yıkama jelinden çok memnun kaldığım için bu olsun dedim.üzerinde suya dayanıklı makyajı bile temizler.hassas gözler ve lens kullananlar için uygundur yazıyor.umarım iyi temizler alerji yapmaz bana

ben kullanmıştım canım memnundum
şimdi nivea kullanıyorum, temizleme sütü böyle krem şeklinde
krem şeklinde olduğu için sevmedim, garnier sıvıydı daha iyi temizliyordu bence
ama idare ediyorum işte bitince tekrar tonik gibi sıvı olan bi şey alacağım

askito cilek yani strawberry'den biz almanyadan siparis veremiyoruz yani bilmesekde olur :)

site mahkeme karari sonucu almanya icin kapali, bazi yasal meseleler....

:)

colortrend rujum(amethyst)-3.70 tl
curlacious maskaram-10.10 tl
little black dress parfümüm-10 tl gibi birşeydi sanırım
flormar pembe dudak kalemim ve beyaz göz kalemim-2.5 tl

insan fırçasını siler çeker ekler de havasını atar :roflol:

hayırlı olsun hepinizin aldıkları süslü günler dileğiyle :lepi:

alıntıda bile fotoğraf olunca engel koyuluyor yav. az daha abartın hele :1ninca:

Sabun;10360381]
çok uzun zamandır denemek istediğim ürünün seyahat boyunu takip ediyorum çilekte ve gelir gelmez kaptım bi tane . . .​

[/QUOTE]

sabun arkadaşım bu aldığın ürün fondöten için baz olsa gerek, öyle değil mi?

hiç incelememiştim daha önce sen diyince dikkatimi çekti. bunu illa fondöten için mi kullanmak gerek, yoksa normal zamanlarda fondötensiz kullanımda, kapatıcı/pudra vs. kullanımından önce de yararı oluyor mu? oluyorsa nasıl bişi bu acep CADIARZU

ilgimi çekti de :jeyyar:

çok uzun zamandır denemek istediğim ürünün seyahat boyunu takip ediyorum çilekte ve gelir gelmez kaptım bi tane . . .

ben de öğrenmek istiyorum,bi de sevil'in üretimi sevilla da gördüm buna benzer bi üründen ama soramadım kaydirigubbakcemile3 bunu sürüp direk pudra sürebilirmiyizki,yada ışıltı mı veriyor?:sm_confused: çok cahilim :jeyyar:

sabun arkadaşım bu aldığın ürün fondöten için baz olsa gerek, öyle değil mi?

hiç incelememiştim daha önce sen diyince dikkatimi çekti. bunu illa fondöten için mi kullanmak gerek, yoksa normal zamanlarda fondötensiz kullanımda, kapatıcı/pudra vs. kullanımından önce de yararı oluyor mu? oluyorsa nasıl bişi bu acep CADIARZU

ilgimi çekti de :jeyyar:

estafllh cnm bende bu ürünü bu forumdaki fikir paylaşımları neticesinde öğrendim . . .
aslında vakti zamanında bayağı kritiği yapıldı bu ürünün . vereliniortak
geçmişten daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ihtiyaç hissederseniz . . .

bu fondoten bazı, fondotenin ya da pudranın ( ki tüm kapatıcı örtücüler içinde aynı işlevde ) ciltte daha uzun daha pürüssüz daha düzgün durması için elinden geleni yapan ödüllü bi ürün . . .

özellikle ciltteki irili ufaklı kriter çukurlarını doldurarak örtücülerin buralara dolmasını engelliyor yani cilde sürdüğümüz tüm kapatıcı ürünler bu baz sayesinde cilde teğet geçiyor ve bu da müthiş pürüssüz bir sonu mümkün kılıyor . . .

bi nevi yüze fondoten v.b sürülmüş görüntüsüne yamalı dağanık renk kombinasyonlarına son veren bi ajan . . .:1ninca: :asigim:
[/B][/CENTER]

teşekkürler kaydirigubbakcemile5

ben bir düşüneyim bakalım kafama yatar gibi oldu zemuszemus

ben catherıne arley kullanıyorum pudrayı cokta memnunum tenım beyaz 5 numarasını alıyorum hep..gayet guzel..

sabuncum saol cwbın için canım a.s.:) ben de böylle bir ürün arıodum iyi oldu , biraz araştırıyım sevilla nında aynı üründen varmış bugün baktım bi deniyim

edit:

rimelimi aldım diorshow unlimited..hacim ve uzunluk verior ciddende,lancome istiyodum ama fırçalarını beğenmedim ben de bunu aldım:hulya:
bi de l'oreal glam shine gloss aldım pembe kırmızı arası bi renk zemuszemus
bu sefer sehpam temiz delikafadulden

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkürler kaydirigubbakcemile5

ben bir düşüneyim bakalım kafama yatar gibi oldu zemuszemus

rica ediyorum canım . . .
paylaştıkça öğreniyoruz . . .

yanlız sevilia mevilia tavsiye etmiyorum eğer gerçekten bahsettiğim gibi bi ürüne ihtiyacın varsa buna sahip ol . . .

maskara tercihin süper glossun renginede bittim . . . :asigim:

teşekkür ederim opuyorumnanaktan ilk kez bu renk aldım bakalım:asigim: söylediklerini referans alıcam canım çok saol bundan edinmeye çalışima.s.

çokk teşekkür ederimmma.s.herkes güle güle kullansın aldıklarını ve alıcaklarını:jeyyar:
sabuncum sen de okadar konuştuk bi güle güle kullan demedimklava::tomato: iyi günlerde kullan:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…