Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın..
Şirine seninkiler de ayrı güzel..
O ürünler burada yok ya..komşunun tavuğu hesabı oluyor bana..kaydirigubbakcemile3

Akat ın saç spreyi güzeldir..Bir de Fonex i tavsiye ederim..
Öyle bulunsun diye almıştım..Extra strong..Ama sonradan hoşuma gitti..5 tl bile değildi fiyatı..
Böyle ucuz ve işime yarar bişey alınca,kendimi çok seviyorum..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın..
Şirine seninkiler de ayrı güzel..
O ürünler burada yok ya..komşunun tavuğu hesabı oluyor bana..kaydirigubbakcemile3

Akat ın saç spreyi güzeldir..Bir de Fonex i tavsiye ederim..
Öyle bulunsun diye almıştım..Extra strong..Ama sonradan hoşuma gitti..5 tl bile değildi fiyatı..
Böyle ucuz ve işime yarar bişey alınca,kendimi çok seviyorum..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende işime yararsa çok seviniyorum
uçuyorum resmen kaydirigubbakcemile3 :roflol:

Son düzenleme:
rodriguez.jpg

güle güle kullan canım,diğer arkadaşlar da aldıklarını güle güle kullansın..bunun kokusunu çok merak ediyorum canım güzel mi nasıl?

canim cok tsk ederimm once pembesini kullandim ama kokusuna asik oldum parfum canavari biri olarak kaydirigubbakcemile3 siyahida cok hos kokuyo tabi zevkler goreceli canim benim begendigimi belki sen begenmeszin ama cok etkileyici bi kokusu var

buda bana hediye geldi çook mutlu oldum pupa makyaj şeti çok şeker.......

08685533514.jpg

Son düzenleme:
Ayy o mekyajjj seti ne güzel şey ölee opuyorumnanaktan güle güle kullan (=
Keşke She ürünleri burada da indirime girse ya of )=

Tatlım cevabını yeni gördüm ben ıspartadayım burda iki üç yerde indirimi var hatta yeni başladı bi kaç gün oldu :hulya:

ıspartada sevgilim var şu an canım mağaza adı söyleyebilir misin acaba ? bu kadar tesadüf olur :KK70: özelden adres de bildirebilirsin hemen aldırmam lazım :)

ebişim

ben seni tam olarak anlayamadm arkadasım acıkcası.. iyki bikac hafta once sana rujunun numarasını sordum. sacma sapan bi sekilde gecistirdin hatırlamıyorum diye . hatırlamıyosan alır bakar yazarsın yani dimi paylasmak istemiyosan bu ruj sadece bende olmalı diyosan da boyle komik sebepler sunma bari yahu :roflol: yani normal bi insana rujunu cok begendim numarası nedir diye soruldugunda bakıp soyler hatırlamyosa da daha sonra soyleyebilir herseyin paylasıldıgı bi forumda oldugumuza gore normali budur..ama ben bu kabalıgını ya yasının cok ufak olmasına (yani ancak paylasımcı olmayan kucuk cocukar yapar boyle seyleri) ya da karakterine veriyorum ve gercekten cok garip buldum garipsedim seni.

X