Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende senelerdir bu rimeli kullaniyorum cok memnunum.. herkez aldiklarini güle güle kullansin kizlar.. benimde netten siparis verdigim firca setim geli bugün, dünde catrice mineral pudra ve ebelin kabuki firca aldim

kızlar güle güle kullanın süper şeyler almışsınız.) hüzün fırça setin de profesyonel işi süper:)

Hüznümmm fırça setine bayıldımm şirinemm,
Hangi siteden almıştın ki bunu sen :kedi:

sdc10154.jpg

shıseıdo dudak balmı cok ıyı kızlar ben ıkı yıla yakındr kullanıyorum biraz tuzlu ama tek tüp 8-9ay gidiyor zaten dudaklardaki pürüzlere renk değişikliğine cok iyi geliyor,bebakı haftada bir kere banyo sonrası yüz için kullanıyorum,parfümlerde cinema,banani,mademoiselle ixorayı ilk defa deniycem testerleri kalıcıydı umarım bunlarda öyle olur:nazar:

kızlar bu arada bakış açınızı mahvediyorum biri bana boyutu nerden küçülteceğimi anlatsın yav

cnm bende ixoranın nununelerinden çok memnun kaldım . . .

parfümünü kullandıktan sonra kalıcılığı ve kokusundaki değişim bakımından yorum yaparsan sevinirim . . .

güle güle kullan ...

cnm bende ixoranın nununelerinden çok memnun kaldım . . .

parfümünü kullandıktan sonra kalıcılığı ve kokusundaki değişim bakımından yorum yaparsan sevinirim . . .

güle güle kullan ...

tamam canım yazarım teşekkürler bu aradaopuyorumnanaktan

Hüzün..fırçaların çok hoş ve kullanışlı görüküyoo..
Fırçala gitsin şekerim..zemuszemus

Bu cantayi gorunce bayildim ve hemen aldim tabi icindede hediyeler wardi..:p
Fa deodrant ve Fa douch krem..
cantam.jpg

boyle cok guzel paketler wardi hediyeler felan icinde bitaneda alcam galiba..zemuszemus

Bu cantayi gorunce bayildim ve hemen aldim tabi icindede hediyeler wardi..:p
Fa deodrant ve Fa douch krem..
cantam.jpg

boyle cok guzel paketler wardi hediyeler felan icinde bitaneda alcam galiba..zemuszemus

Çantan çok süpermiiiiş Şirinekaydirigubbakcemile5..fiyatını sorsam, gerçi oradan alabilecek değilim ya..tl ye çevirip söyle baaarii:))Sırf çanta için bile alınır o ürünler..Fa nın kalitesine diyecek yok zaten ama burada yok o çeşittenmafoldumben

Üfff.şu resim işini kıvıramadım gitti neyse.:sinifsinif:..
Kızlar bende e-buy dan sipariş ettiğim, uzun süre kullandığım, ama Türkiyede artık bulamadığım 34 no max factor crem puff ve maybelline expansion rimelime kavuştum..alkisalkisalkis opuyorumnanaktan
Bana her ikisi toplam12 £ e geldi postayla birlikte yani ort.30 tl..
Pudra burada 35-40 tl arası orada 3.65 £..yani 8-9 tl..yaaaa

Burada basbas baaaardım e-buy dan alışveriş eden varmı diye..kimsecikler yardımcı olmadı:eek:lmaz:mafoldumben
En sonunda iş başa düştü,naapalım ama hallettim..yerimseniben
Eee..kurt a sormuşlar ensen neden kalın diye,kendi işimi kendim görüyorum, demiiiiiş..buyrunnnnnnnnn

aman ne uzun yazmışım..destan oldu..:kedi:

Son düzenleme:
X