Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Çantan çok süpermiiiiş Şirinekaydirigubbakcemile5..fiyatını sorsam, gerçi oradan alabilecek değilim ya..tl ye çevirip söyle baaarii:))Sırf çanta için bile alınır o ürünler..Fa nın kalitesine diyecek yok zaten ama burada yok o çeşittenmafoldumben

sagol cnm evet tek o canta icin aldim zaten bende fiyati 7.59 euro 15 tl civari yani..

Üfff.şu resim işini kıvıramadım gitti neyse.:sinifsinif:..
Kızlar bende e-buy dan sipariş ettiğim, uzun süre kullandığım, ama Türkiyede artık bulamadığım 34 no max factor crem puff ve maybelline expansion rimelime kavuştum..alkisalkisalkis opuyorumnanaktan
Bana her ikisi toplam12 £ e geldi postayla birlikte yani ort.30 tl..
Pudra burada 35-40 tl arası orada 3.65 £..yani 8-9 tl..yaaaa

Burada basbas baaaardım e-buy dan alışveriş eden varmı diye..kimsecikler yardımcı olmadı:eek:lmaz:mafoldumben
En sonunda iş başa düştü,naapalım ama hallettim..yerimseniben
Eee..kurt a sormuşlar ensen neden kalın diye,kendi işimi kendim görüyorum, demiiiiiş..buyrunnnnnnnnn

aman ne uzun yazmışım..destan oldu..:kedi:

pudrayı daha önce kullandın mı bilmiyorum canım ama bende de var çok memnunum pişman olmazsın güle güle kullan zemuszemus

pudrayı daha önce kullandın mı bilmiyorum canım ama bende de var çok memnunum pişman olmazsın güle güle kullan zemuszemus
Sağol şekerim..Kullandım..Çok memnundum,hem renginden hemde kalitesinden..
Ama kullandığım renk buradaki piyasadan kalktı ve buradaki başka renkleri kendime hiç yakıştıramadım..kimisi tenimde çamur gibi duruyordu,kimiside kıpkırmızı..

Üfff.şu resim işini kıvıramadım gitti neyse.:sinifsinif:..
Kızlar bende e-buy dan sipariş ettiğim, uzun süre kullandığım, ama Türkiyede artık bulamadığım 34 no max factor crem puff ve maybelline expansion rimelime kavuştum..alkisalkisalkis opuyorumnanaktan
Bana her ikisi toplam12 £ e geldi postayla birlikte yani ort.30 tl..
Pudra burada 35-40 tl arası orada 3.65 £..yani 8-9 tl..yaaaa

Burada basbas baaaardım e-buy dan alışveriş eden varmı diye..kimsecikler yardımcı olmadı:eek:lmaz:mafoldumben
En sonunda iş başa düştü,naapalım ama hallettim..yerimseniben
Eee..kurt a sormuşlar ensen neden kalın diye,kendi işimi kendim görüyorum, demiiiiiş..buyrunnnnnnnnn

aman ne uzun yazmışım..destan oldu..:kedi:

canım e-baydan alışveriş yapınca kargo parası ne kadar ödedin?ucuza gelmiş baya güle güle kullan cnm :))kaydirigubbakcemile2

canım e-baydan alışveriş yapınca kargo parası ne kadar ödedin?ucuza gelmiş baya güle güle kullan cnm :))kaydirigubbakcemile2

Neredeyse ürün parası kadar kargo ücreti varkaydirigubbakcemile3 ,ama yine de ucuza geliyor..Yani iki ürünün kargo ücreti 5,5£ yani 14 tl..ürünler zaten 6.84£ yani17 tl..napalım olsun..kaydirigubbakcemile2

Güle güle kullanın kızlar.....ben de bugun bişiler aldım...
The Body Shop indiriminden yararlandım,2 al 1 öde ve %30 indirim den bişiler aldım...diğerlerini de hafta içi almıştım....(Flormar Göz kalemi harika çıktı...yumuşak sürümlü,simli)
CIMG3038(500x281).jpg

The Body Shop indiriminden yararlandım,2 al 1 öde ve %30 indirim den bişiler aldım...diğerlerini de hafta içi almıştım....(Flormar Göz kalemi harika çıktı...yumuşak sürümlü,simli)
CIMG3038(500x281).jpg

Güle güle kullan.
Neutregena göz çevresi kreminden kullanıyorum memnunum,yağlanma falan yapmadan güzel nemlendiriyor..

CIMG3038(500x281).jpg

Bihter aldıklarını güle güle kullan canım body shoptan aldığın papatyalı makyaj temizleyicisini kullandıktan sonra bilgi verirmisin bende kullanıyorum ama gözlerimde aşırı yanma yapıyor acaba sendede olacakmı yoksa benim gözlerim hassas diemi yanıyor cevap yazarsan sevinirim....

CIMG3038(500x281).jpg

çok güzel şeyler almışsın güle güle kullan tatlım.noutregena ile body shop u kıyaslamısın tatlım hangisi daha iyi nemlendiriyo vs. ben de body shop var biince digerinden alsammı diye düşünüyorum yaşım 21 hangisini tavsiye edersin

Ben bu iki göz kremini de kullandım, ikisi de güzel ve benim gözümde aynı sanki...
O yüzden daha ucuz olan Neutrogena'yı öneririm. Şuanda da onu kullanıyorum.

Ben de dün bunları almıştım:
Avon Saç Bakım Kremi
Nivea Waterproof Göz ve Dudak Makyajı Temizleyicisi
Flormar Dudak Kalemi(bordo rujum için)

X