Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende max factor false lash effect maskara aldım ve çok memnun kaldım
ama bütün kozmetik mağazalarını gezdim malesef açılı far fırçası bulamadım:))

canlar bısı sorcam mac urunlerınden fondoten nasıl guzelmı kullnana varmı mac ıı bı marka varsa fondotrnı ve ıyıyse alım ben yaa
Canım ben M.A.C in studio fix fondötenini kullanıyorum hem yapısı hafif hemde kapatıcılığı muhteşem eğer cildin pürüzsüz ise renkli nemlendiricilerinden alabilirsin çok doğal...
Teşekkürler tatlım benimde ne zamandır aklımdaydı yeni koleksiyonu görmeye gittiğimde aradan onlarıda çıkartıp aldım...
Güle güle kullanın kızlar herşey süper görünüyor! :dance:
Sağol tatlım....
roseangel güle güle kullan canım, zoom fast hakkında yorum bekliyorum:)
Canım güzel bi rimel uzatıyor ve dolgunlaştırıyor topaklanma falanda olmuyor yanlız çıkarması uğraştırıyor yoğun siyah olduğu için bütün göze bulaşıyor...
Roseangel, volkanik termal maskeyi denedin mi, farkı oluyor mu, birde fiyatı nedir, herkes güle güle kullansın.
Nemli cilde uygulandığında ısınıyor cilltte o hisse bayıldım ve cildi yeniliyor ben ilk kullanımımda çok memnun kaldım fiyatı ise ya 48 yada 46tl olması gerek....

fıstığım bende o mac in spreyi varya onun fiyatını merak ediyorum makyaj sabitleyici olan
düğünümde sıkmışlardı yazın göbeği ne aktı terden ne bişey bide tüm gün ağlamıştım düşünün
makyajım sanki taze yapılmıştı eve döndüğümüzde

M.A.C fix+ ın fiyatı 39tl canım...

ay ayyy yne bi ton alcak sey cıktı al al nereye kadarrrr burayı görünce para batıo bana resmenkafamçokkarıştı

Bende bunları aldım.Kullanan ve memnun kalan varmı? Yada memnun kalmayan?

kizlar bende bunlari almistim..

max factorda kapmanya wardi 2 alion 1 oduyorsun bende dayanamadim aldim.. ilk hacerden gormustum ve arkadasimda tavsiye etti bende aldim cok da memmun kaldim ..
fiyati ise € 16,99
waterproof olani ablami aldim.. normalide ben kullaniyorum..
bide Hema diye bir dukandan markasiz ka$ kalemi oldukca guzel suruluyor ama hemen boyasi cikior sanki..:S
ve siyah noktalar iicn burnuma bant..

Son düzenleme:
bu da teyzeciğimin londradan hediye getirdiği makyaj seti minik ama çok tatlıı:asigim:
fotolar pek net deil kusura bakmayına.s.

Eklentiler

• $Görüntü037.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 31
  • $Görüntü038.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 35
  • $Görüntü040.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…