Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
herkesler yeni ciicler almış güle güle kullanın sürün sürüştürün

birde dingiltetre kraliçesi canım bende inglot duraline almak ve fiyatını öğrenmek istiyordum çok iyi oldu fiyatı ve açıklamaların canım kaç ml peki bu şişe uzun süre gider mi mesela 1 yıl falan

yazmalım sen nikini mi değiştin ?

bi de diyorum ki hacerin farları aylaynıra dönüştürücü şeysi acaba pudralarıda fondotene dönüştürür mü ?

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Zabınım güldürdün beni

bendeee bugün dersten kaçıp bişeler aldım kendime ... delikafadulden
-l'oreal blush mineral allık
-bourjois allık
-flormar far
-ojelerim veeee
-chanelll pudraa aldımm zemuszemus
çok rahatladım ve hafifledim paralarımı bitirdiğim için :kedi:
nöt: resmi böle yükledim çünkü boyutu çok büyüktü ...
hepinize a.s.a.s.

hepiniz güle güle sürün sürüştürün kızlar buda bn yeni cicim strawberryden:hulya:

Eklentiler

• $08955868514.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 29
Bugünki alışverişim kızlar....

Kayısı çekirdeği kremi bi arkadaşımın tavsiyesi ile aldım nemlendirirken aynı zamanda kirpiklerde ve kaşlarda dolgunlaşma ve uzatma yapıyor...
M.A.C fix plus özelliklerini saymakla bitmez...Farınla karıştır eyeliner olarak kullan...Ağda sonrası yüzüne püskürt kızarıklıklardan kurtul...makyaj öncesi ve sonrası cildine püskürt makyajı sabitle v.s birsürü şey...
M.A.C volkanik termal maske ...Su ile temas ettiğinde ciltte ısınmaya başlıyor ve cildin tamamen pürüzsüz olmasını sağlıyor...
Sephora makyaj çantası...
Sephora nectar shine ruj...
M.A.C zoom fast black lash maskara yoğun siyah uzun ve dolgun görünüm...
M.A.C feline eye pencil yoğun siyah göz kalemi..
M.A.C gresepaint stick blue muhteşem bir parlement mavisi kalem far ...
Effect kaş ve kirpik yağı...
Kendimi tutabilirsemde daha artık bişi almıcam yoksa bu gidişle kozmetik dükkanı açmam gerekecek yada kocişim beni eve almicak....kaydirigubbakcemile3

canlar bısı sorcam mac urunlerınden fondoten nasıl guzelmı kullnana varmı mac ıı bı marka varsa fondotrnı ve ıyıyse alım ben yaa

ben face &body ürününü kullanıorum canım hafif bi yapısı var cok memnunum üstne de msf natural uyguluorum pudra gbi tadından yenmio bence deneyebilirsn mac in diğer fondtnlerinin yapsı biras ağır oldgu için bazı ciltlerde reaksiyona sebep oluomş eğer sorunlu bi cildin yoksa face&body cok güselopuyorumnanaktan
roseangel hayran kaldım aldıklarına hele feline ve fix+ görünce gözlerim açıldı 2 si de almak istedgm ürünler güle güle kullan

güle güle kullan canım . . .
farın rengine ben bayıldım . . .

:asigim: yeni mi bunlar :asigim:

tsk bitanem

:dance:

hediyem geldiiii

detaylari topigimden okuyabilirsinizz

aaaa geldimiiiikaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
umarim begendin canim, güle güle kullan cikolatalari bile eklemis

güle güle kullan tatlim

iyi günlerde kullan bebegim

yazmalım sen nikini mi değiştin ?

bi de diyorum ki hacerin farları aylaynıra dönüştürücü şeysi acaba pudralarıda fondotene dönüştürür mü ?

bana mı didin zabınım kaydirigubbakcemile3

ben hala aynıyım sanırım aybike ile karıştırdın sen beni

Roseangel, volkanik termal maskeyi denedin mi, farkı oluyor mu, birde fiyatı nedir, herkes güle güle kullansın.

herkez aldiklarini güle güle kullansin bende bugün bunlari aldim ya engel olamiyorumm:sinifsinif:

kizlar douglas dan pudra ve tirnak parlaticisi süper ötesi birsey ayna gibi yapiyor tirnaklari tavsiye ederim. ve catrice den lila eyelinerzemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…