Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullanın :icecream:
@sochic...Canım E vit. göz kremini kullanmıştım, güzeldi, bu kampanyadan yararlanıp almayı düşünüyorum ben de...
@youthanasia7...Ben de almıştım Flormar tekli siyah ama henüz pek kullanma olanağım olmadı, 1-2 kez gece makyajı için kullanmıştım, beğeniyorum kendisini...Flormar pudra hakkında da yorum beklerim ayrıca :)

ben bugüne kadar çok fazla pudra denemedim aslında canım o yüzden pek deneyimli değilim bu konuda, ama kozmetikçiye girip her markanın testerını denedim ve en çok flormardan memnun kaldım çok güzel kapatıyor un gibi kalmıyor tabi flormarı almamda fiyat da önemliydi çok fazla para vermek istemediğim için çok pahalı ürünlere yönelmedim.bu bitince rosense pudra alacağım :)

Bunlar da benim aldıklarımın bir kısmı kızlar..:kedi: Diğerlerini akşam eve gidince çekip ekleyeceğim.opuyorumnanaktan

Inglot-Su bazlı fondöten...
Dior-Waterproof rimel
Oriflame-Renkli nemlendirici
Oriflame-İkili allık
Sephora-Makyaj bazı
Sephora-Far

Kızlar kaş kalemi almak istiyorum,
Bana ne tavsiye edersiniz?

cnm bazı denedin mi ?

Kızlar kaş kalemi almak istiyorum,
Bana ne tavsiye edersiniz?

kesinlikle flormar derim cicim . . .
fotosunuda eklemiştim aldığımda arka kapağında fırçası mevcut dağıtıyosun uygulamadan sonra dehşet doğal duruyor . . . füme rengi bendeki . . . delikafadulden

Sabuncum denedim canım. Sürekli kullanmıyorum tabii ki.. Akşamları kullanıyorum genelde.. Şeffaf olduğu için belli de olmuyor zaten. Renkli olanları da mevcut.

Son düzenleme:
Sabuncum denedim canım. Sürekli kullanmıyorum tabii ki.. Akşamları kullanıyorum genelde.. Şeffaf olduğu için belli de olmuyor zaten. Renkli olanları da mevcut.

nasıldı kelebek ?
ilk denediğin baz bu muydu ?
performans değerlendirmesi alabilir miyiz ?

nasıldı kelebek ?
ilk denediğin baz bu muydu ?
performans değerlendirmesi alabilir miyiz ?

Evet canım ilk aldığım baz. Aslında Inglot ile arasında kaldım bu bazın; ama aldığıma pişman değilim yani... Makyajım daha belirginleşiyoryerimseniben Yüzünde zaten hissetmiyorsun.. Jel olduğundan dolayı da sürümü çok kolay; ama gel gör ki ben çok makyaj yapmadığım için ayda yılda birkez kullanıyorum:kedi: Kocişimin başının etini yemiştim halbukikaydirigubbakcemile3

hmmmm güle güle kullan cnm . . .

aklında olsun bazı ellerini bi biktar ısıttıktan sonra ılık ellerle uygularsan cildine daha iyi netice alırsın . . .

hmmmm güle güle kullan cnm . . .

aklında olsun bazı ellerini bi biktar ısıttıktan sonra ılık ellerle uygularsan cildine daha iyi netice alırsın . . .

Sağol canım teşekkürler.

Bilmiyordum canım. Söylediğin için sağol. Öyle denerim bundan sonrayerimseniben

Bunlar da cilt ürünlerimopuyorumnanaktan

La Mer-Elmas tozlu peeling(Siyah noktalarım için aldım ve sonuç harika:lepi:)

Sephora-Göz makyajım için temizleyici

Lush-Tea Tree Water Tonik(T bölgemdeki yağı emdi. Artık yağsız bir cildim var.. Ayrıca en büyük özelliği makyaj üstüne bile uyguluyor olmanız.)

Küçük kavanozlarda La Mer'den nemlendirici jel.. Gerçekten mükemmel bir nemlendirici..

Son düzenleme:
merhaba kızlar herkes cicilerini güle güle kullansın
strawberry den parfüm siparişim burbery touch vede davidof cool water ve stila tablet farlar hediyesi
[/URL][/IMG]
bunlarda make up masala sitesinden elf siparişlerim bu sitede elfler 1 dolar kargoda 4 dolar gayet uygun ama elime ulşaması 1 ayı buldu amerikadan geldi
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
elf fırçalar total face,blonzing blending,eyshadow,defining eye ve smudge eye brush ve cımbız
ayrıca elf allık glow
elf stodio line shimmer palet
vede elf duo eyeshadow cream butter
elf liguid eyeliner

Son düzenleme:

güle güle kullan canım
peki elmas tozlu peeling fiiyatı nedir her cilt tipine uygunmudur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…