Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ay farların renkleri çok güzelmiş :)
ben de neutrugena makyaj temizleyiciden memnunum. =)
güle güle kullanın hepiniz kızlar :))a.s.

netten baktım şimdi bu 3lü cecilelere, çok güzel renkler ya :1shok:
kalıcıdır inşallah
macden aldığım 3lü bi farım vardı, aynen ona benziyor şekil olarak, hatta ortadaki renk aynı mesala :roflol:
ben de istiyorum

canım güle güle kullanın aldıklarınızı.farların rengi güzel ben özellikle kahve tonlarına bayıldım..cecilenın kare şeklinde ü renk barındıran farından almıştım ben memnun kalmıştım.inş sende memnun kalırsın tatlım.:dilcikar:

güle güle kullan tatlim farlarin süpermis gercekten renkler cok hos, makyaj yapincida cekersen bir görsek Şeniz

pilarcım senin o üçlü farını bende biliyorum gerçekten iyi benzio:roflol:ama seninkisi daha süperdi:asigim:
biraz önce makyaj yaptım acayip güzel oldu :lepi:
ilk denediğimde fotoyu koyarım sizde görürsünüzyerimseniben

[/URL][/IMG]
bide lancomun yeni bi rimeli çıkmış titreşimli çok merak ettim ya nasıl acaba kullanımı fln
lancome blush subtil ismi

bide bu cecile farlar ne kadar kıslar

Son düzenleme:
Kaç gündür bu topiğe takılınca ben de yoldan çıktım sonunda
Lancome göz makyajı temizleyicisi
Lancome ruj dış kutusunu attım color fever 310
Dior blush (allık) pink copper
Bourjois allık fırçası, çanta için minik ve eğimli
veeee
Hep Lancome kullanılırdım . Sayfa sayfa anlatmışsınız diorshow'u bir deneyim dedim
Diorshow maskara ıconic ....
Satıcı kızı yeni olduğunu söyledi. Biraz önce denedim. Olamaz böyle birşey, tek tek ayırıyor kirpikleri, bayıldım.

Resim çekemedim idare edin artık....:)

canım clinique- quickliner for eyes mı sorduğun? bi ucunda sünger olan? oysa bende akmıyor ama satıcı çok ilginçmiş :roflol:

canım o kahve tonlarında olan tam aradığım renkler benim, mac in koleksiyonunda açık+koyu kahveli olsaydı keşke demiştim hatta, tam seninki gibi :asigim: ayrıca pembe tonlarına da bayıldım. sgm de cecile ürünlerinde %50 indirim vardı, inşallah bitmemiştir baya oldu :çok üzgünüm:

sütlükahve güle güle kullan canım Şeniz gerçekten yoldan çıkarıyor bu başlık ya :lepi:

damlacım o rimele kötü diyorlar, yani kötü derken klasik rimellerden 1 farkı yokmuş, 90 küsür ytle değmez diyorlar :lepi:

ya sorma satıcı harikaydı akşam akam sokucaktım standın içine uyuz millet ya :) evt cnm uzu süngerliydi hanfendi beğenmemiş akıomşta falan filan zaten kazıkçı boyner sephoradan fln alıcam artık napalım

güle güle kullanın kızlar aldıklarınızıŞeniz

hepsi çok güzel :lepi:

ben de neutrogena nın makyaj temizleyicisinden çok memnunum whiterosecum:lepi:

ben bugün sürme aldım Watsons tan toz sürme yarı alaturka yarı alafranga bir ambalajı var:))))

evin gestapo şefi eşim fotoğraf makinesi üzerindeki ipoteğini kaldırsa ben de ekleyeceğim

Son düzenleme:
canım bende ilk ona bayıldım zaten:lepi:
sonra %30 indirimi görünce diğerlerinide ver dedim:roflol:
zaten 17.50 tanesi indirimle 12.25e falan geldikaydirigubbakcemile2

ay canım sorma akşam akşam benide uyuz etti satıcıklava:
almıcak olsam zorla satmaya çalışır almaya niyetim var yok o farı kullanamazsın diyo:mymeka:
paçozun başkanı nolcekkk:mymeka:klava::dilcikar:

valla ya gıcık oldum kendini bişi sanıo boya küpüne düşmüş gibi boyanmış durmuş akşama kdr alıcaktım oysa kendi kaybeder napalım bizden kıyak müşterimi olur ya paso alıoz :)

paçozun başkanı mı :roflol::roflol::roflol:
whiterose Şeniz

from6234 cüm, iyi günlerde kullan tatlım sen de yerimseniben

ben de neutrogena nın makyaj temizleyicisinden çok memnunum whiterosecum:lepi:

ben bugün sürme aldım Watsons tan toz sürme yarı alaturka yarı alafranga bir ambalajı var:))))
aynen canım süper temizliyo bide yumuşacık yapıo:lepi:
sende iyi günlerde kullan tatlımyerimseniben

valla ya gıcık oldum kendini bişi sanıo boya küpüne düşmüş gibi boyanmış durmuş akşama kdr alıcaktım oysa kendi kaybeder napalım bizden kıyak müşterimi olur ya paso alıoz :)
aynen canım kendisi kaybederrlülülülülülü

paçozun başkanı mı :roflol::roflol::roflol:
whiterose Şeniz

canımsınnnnn :asigim:Şeniz

valla çalışmaya dötü yok heralde ne bilim böle gıcıktı işte boyner hep böle ama istersen 10 bin ytl alışveriş yap yine gıcıklar yine uyuz :)

bende sinir oluyorum boynere
geçenlerde 300 küsürlük kozmetik aldım bi hediye bile vermediler
ertesi gün 2 kız birer allıkmı ne almışlar ikisindede clinique makyaj çantasının içinde rimel,ruj bide göz kalemimi ne vermişler
bidaha gitmem boynere
gerçi geçen günde sevile gittim clinique makyaj temizleyici almaya,kıza uyuz oldum
ağzından cımbızla laf alıyoruz
ayy ondan kalmadı galiba,ayy bii bakmam lazım ee bakk işte bekliyoz yani dimi
ayy kalmamış başka marka vereyim
deli etti benii,he tamam tamam dedim çıktım

aynen aslında ölelerini bozucaksın orda ve şikayet ediceksn mağaza müdürüne sonuçta birsürü para döküorz oraya ve o onun işi yapamıosa yapabileni alsınlar bidaha alttan almıcam kesinlikle ve evet boyner hiç hediye vermio ve fiyatlar en pahalı boynerde asla almayın derim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…