Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
catladapatla iyi günlerde kullan canım Şeniz

daliah, ysl ürünlerini bulabiliyor musun canım, daha doğrusu nerden buldun :lepi: loreal e geçtiğinden beri heryerden standını kaldırmışlar, sinir oldum

Tabi hemen soyleyeyim canım..bazen derinmor internet sitesinden alıyorum ama cogunlukla Altug Kozmetikten alıyorum.Benim rujları ile aram cok iyi.mukemmel bir renk skalası var..

ya bu ysl touche eclat i bende bayadır araştırıorm ama emin diilim alıp almamakta kullanan oldumu hiç burda kıslar

damlacım ben arkadaşımdan denemiştim, çokkkk güzel bir aydınlatıcı :asigim: ama kapatıcı değil, ben kapatıcının üstüne sürmeyi düşünüyorum. :asigim:

pilarrr şeker sen anlarsın a.s
göz altına concea yerine beyaz simli far sürsem olurmu concea sürünce neoluyo
eskiden conceamı vardı benneyaptımki

damlacım ben arkadaşımdan denemiştim, çokkkk güzel bir aydınlatıcı :asigim: ama kapatıcı değil, ben kapatıcının üstüne sürmeyi düşünüyorum. :asigim:

tabii bende kapatıcının üstüne sürerim die planlıodm daha ii sonuç verir zaten mademm çokkkk güsel alalım bari dimi canım içimizde kalcağına

canım bence olmaz, far gözaltı ürünü değil, gözaltı da normal derimiz gibi değil, çok daha ince ve hassas, zaten yaşlılara bakarsan en kırışık yerleri yüzlerinde göz altıdır. o yüzden bence göz altına, sadece gözaltı için üretilen + kaliteli ürünler seçmek lazım. şahsen ben asla sürmem far falan benneyaptımki Şeniz

mac den anlayan arkadaşlar şuna baksanıza ya :1shok:

mac de böyle 1 ürün mü var :1ninca:
gittigidiyordan buldum bu fotoyu, biri satıyor da, mac in sitesine de baktım hiç yok böyle birşey.
adamlar icat etmiş resmen
sırf bunlar yüzünden gg dan birşey alamıyorum sahte çıkcak diye, cremesheen ankara mac de bitmişti, ggdan fanfare rengini buldum, tam da istediğim renk, ama alamıyorum işte

pilara sormuşsn gerçi cnm ama bence cevaplıyım dedim bidefa far göz altına uygulanmas helede simli hiç hoş olmas mutlaka kapatıcı kullan derim ben itici bi görüntü olur farla cnm

evet pilarcım rujda meymenet yok zaten

ben de pazarda lancome hypnose görmüştüm 10 liraya satıyolardı valla:roflol:

bi de orjinal demezler mi :roflol:

ay çok ilginç gg çok eğlendim :roflol:
mesala 33 ytl olan ruju 25 ytle satıyor biri (+kargo olcak hatta), yazmış piyasa fiyatının çok çok altında diye :roflol:
bi diğer satıcı, far ın altına yazmış replica diye, sonra alta da kozmetik çok önemlidir, orjinal ve kaliteli ürünleri tercih edin yazmış :roflol:
daha önce de mac de olmayan 1 pudra türü çıkarmışlardı :roflol:
inşallah kimse kanmıyordur bunlara

bende bunları aldım cecile farlarım indirimdeydi renkler hoşuma gitti deniyim dedim:1rolleyes:

neutrogena 15 spf koruyuculu nemlendiricim
neutrugena göz makyajı temizleyici çok memnun kaldımyerimseniben
bebak acı badem sütü gurbikin tavsiyesiŞeniz
nivea roll on
the body shop born lippy çilekli mükemmelŞeniz
aplikatör

canım çok güzeller Şeniz
farların görünüşüne, renklerine bayıldım, kullanınca kalıcılığı hakkında yorum istiyorum Şeniz
born lippy çileğin kokusu mükemmel :asigim:
hepsini iyi günlerde kullan tatlıcım Şeniz

çok sağol hayatımŞeniz
canım bende farların rengine bayıldım:asigim:
öle bakınırken renkler hoşuma gitti indirimdeyken deniyim dedim belkide güzeldir:lepi:
hatta biraz önce yeşille bi deneme makyajı yaptım keşke silmeden çekseydimbenneyaptımki
neyse deneyince ben sana bilgi veririm tatlımyerimsenibenŞeniz

ya biras önce boynerdeydim ysl touche eclatı sordum 73 ytl dediler bide clinigue pilarcım senin dediğin göz kaleminden alıcaktım 34 dedi akma durumu nasıl dedim mırın kırın ağzını açmaya üşenio bide mal satcak boyner ne rezalet biyer ya bu kaçıncı vukuatları bende hala oraya gidiorm akıo işte yaa dedi bende almıorm yaaaa dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…