Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
görevliler konusunda ben çok şanslıyım sanırım ya :lepi:
hiç tekin acarda, sevilde karşılaşmadım böyleleriyle.
hatta ankara mac hakkında, görevliler çok uyuz şeklinde birsürü şey okudum, o kadar gittim onlara da denk gelmedim :lepi:
bikere she almaya küçük 1 parfümeriye girdiğimde görevli deli etmişti beni
illa başka ürün satcak cins :nazar:
tabi kendi bildiğimi aldım :lepi:
bide bebak almaya girdiğimde başka birşeyler satmaya çalışmışlardı, bebak ı boşverin, iyi 1 ürün verelim falan demişti.
bebağımı alıp çıktım tabiki :nazar:

son aldıklarım:)

cecile glosslar indirimdeydi

dudaktaki duruşu güzel ama kalıclığı yok maalesef:KK43:

http://www.hizliresim.com/2008/12/15/9740.jpg

Watsons ın dudak koruyucusu, sheida toz sürme yanındaki de rimeli sürmenin yanında hediye,Loreal carbon black,cecile in glossların yanında verilen hediye göz kalemi fena değil,Max factor miracle touch krem allık

http://www.hizliresim.com/2008/12/15/9804.jpg

güle güle kullan canım aldıklarını hepsi çok güzela.s. max factor allığından memnunmusun acaba bende almak istiyorum ama cesaret edemedim kullanımı falan kolaymıı:uhm:

güle güle kullan canım aldıklarını hepsi çok güzela.s. max factor allığından memnunmusun acaba bende almak istiyorum ama cesaret edemedim kullanımı falan kolaymıı:uhm:

teşekkür ederim canım benimŞeniz

canım allığımdan memnunum sürerken biraz zorlanıyorum aslında dağıtırken.ama renk olarak çok doğal duruyor yüzün kendi pembeliği gibi görünüyor.

çok az bir miktar kullanmak yetiyor canım epey renk veriyor yüze.

ben parmak uçlarımla hafifçe süreceğim kısımlara nokta nokta sürüp sonra dağıtıyorum canım

ama tabii toz allıklar kadar kalıcı değil 5-6 saat kalıcığı var bende canım

ben tavsiye ederim canım almayı düşünüyosan denettirirsin tabii

bayramda bi kaç şey daha aldım...

eklerim resimlerini :dance:
yalnız sırf meraktan bi de ykmdeki bi halttan anlamayan kızın abartılarından olsa gerek maybelline volume express mascara aldım
tek kelimeyle iğrenç
bi kere kullandım
fıydırdım kozmetik mezarlıgıma duruyo orda öylece garibim :icecream:
akıbeti nolur bilemem

arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım :) bişi sormak istiyorum avon un son kataloğunda 8 li far paleti var alan yada gören oldumu nasıl olduğunu merak ediyorum, birde avonun 4 lü göz farı var onlarında kahve tonunda olanını merak ediyorum ,yardımcı olabilirseniz çok sevinirim kızlar:)

Cnm hg ilk önce :) avonun 4 lü farları ii yani fena değil ama 8 li far paleti bence küçücük bişey ben bikere öle bi kazık yemiştm avondan bidaha almadım büyük gibi görünüo bi gelio minnacık ama almadım 8 liyi alanlar daha çok yardımcı olur cnm

439-377-5_URIAGE.jpg

3951f03ad212badf016dbf7d9ff626d0.jpg

bugün bu iki cilt bakım ürününü aldım cildim sivilceli olduğu için doktorum bunları tavsiyeetti bakalım nasıl olucak

foto makinemi bi bulsamm :eek:klava:
bugün aldıklarım :nazar:

bimg1414ni1.jpg

carmina göz kalemleri -herkes çok iyi diyor, inşallah bunlar da yatmaz makyaj kutumda :lepi:
emily göz kalemi, çubuk sana güvenip de aldım, hele bi aksın :icecream:
golden rose lacivert oje
cecile 3lü far - whiterose canım seninkinin aynısı, pembeli 3lü sositososito
clinique pore minimizer - gözeneklerin görüntüsünü yok eden ve parlamayı alan hafif fondotenimsi birşey
ve clinique görevlisinin hediye ettiği küçük göz makyaj temizleyicisi :ecrin_bebek:

Güle güle kullan pilarcım ciliniqueyi daha önce kullanmışmıydın memnunmsn bide ne kadara aldın tatlım
kıslar bide she de krem allık gördüm çok tatlıydı kullanan var mı

damlacım Şeniz
clinique in bu ürününü ilk defa kullancam, ama aldıktan sonra hemen denedim tabi, yüzümün 1 tarafına sürüp diğerine sürmedim, bayaaa farkediyor. ben karma ciltliyim, burnumun kenarlarında biraz gözenekler falan var :çok üzgünüm: çok beğendim sırnaşık şey ykmden 43 e aldım canım. :lepi:

Anladım hayatım güle güle kullan benim gözenek veya yağ problemim yok kuru sayılır cildim diorun renklis nemlendiricisini alıcam işte senin tavsiyenle umarım memnun kalırım.

piloşş güzel günlerde kullan canım aldıklarını :1hug:

kız çubuk hiç gözükmüyo hayırdır :uhm:
kocası kozmetik yüzünden evdenmi kovdu acaba kaydirigubbakcemile3

güle güle kullan pilarcığım.

ben hala MAC a gidemedim yav:KK43:

bi gitsem göz kalemi alacam ben de

far bana yakışmıyor pek gözkapaklarımdan ötürü ama cecile nin farları çok tatlıymış ya sadece görünüşü için bile alabilirim:))))

Son düzenleme:
from6234 Şeniz
canım ben bayıldım cecile in renklerine, bide aldığım yerde yüzde50 indirim vardı, 10ytle mi ne geldi :lepi: ama siyah-gri-beyaz istiyordum o kalmamış, kahveli olan da kalmamış. :çok üzgünüm:
bu aldığım carmina mystical kaleme bazı forumlarda insanlar hiç akmıyor dağılmıyor demişler, şimdi sürdüm bekliyorum :lepi: akmazsa mac i boşverebilirim, 4-5 katı mac in fiyatı sonuçta :lepi:

from6234 Şeniz
canım ben bayıldım cecile in renklerine, bide aldığım yerde yüzde50 indirim vardı, 10ytle mi ne geldi :lepi: ama siyah-gri-beyaz istiyordum o kalmamış, kahveli olan da kalmamış. :çok üzgünüm:
bu aldığım carmina mystical kaleme bazı forumlarda insanlar hiç akmıyor dağılmıyor demişler, şimdi sürdüm bekliyorum :lepi: akmazsa mac i boşverebilirim, 4-5 katı mac in fiyatı sonuçta :lepi:

valla ben denemedim canım carmina yı bekle haber ver bize de hehe

bu arada az önce güle güle demişim de kullan demeyi unutmuşum güle güle pilar olmuş:roflol::roflol:

emily kalemden ben memnunum pilarcım gerçi dudak kalemini kullanıyorum hem renginden hem kalıcılığından memnunum

dsc09277mh2.jpg

w574.png

Nivea Colour Passion Ruj Serisi No:6 (Sepia)
Claire's metalik mor eyeliner
Emily dudak kalemi
Arko Nem Böğürtlenli El Kremi (askere giden semgilime de aldım kendime de :)
The Body Shop Tea Tree Oil

kiz pilar senin makyaj kutunu makyaj cantani merak ediyorum nerde tutuyorsun hepsini, nasil koyuyorsun cok merake diyorum bir resim cekip ekleyebilirmisin :))

eklerim canım valla :lepi: aslında çok birşeyim yok yaa :çok üzgünüm:

senin yoksa benim hic yok, düzenli sekilde makyaj alisverisi yapiyorsun ben ayda yilda bir kere arada bir yada kaydirigubbakcemile2
pek becerememde senin gibi öyle -tatlicadiarzu-

çok aldığım için çok da attığım oluyor ama, daha güzelini bulunca eskiden güzel bulduklarım dandik gelmeye başlıyor, sonra çöpe :eek:

kızlar sadece son aldıklarımızı değil de tüm makyaj malzemelerimizi koysak eğlenceli olmaz mı :lepi:

X