Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bende bugün emotion parfüm aldım yanında deodorant ve far hediyesi vardı işte böyle:)
Farların renkleri çok tatlı hoşuma gitti benim:)özelikle turkuaza bayıldım:)

jigsaw, başı yazmalı kız, mors, düş*, zeynepberre,handealan (atladığım varsa pardon) güle güle kullanın çok güzel aldıklarınız.

zeynep berre allığının no'su ve markası ne söyleyebilir misin canım ya.. tam bu aralar aradığım renkmiş

canım güle güle kullan çok güzel görünüyorlar nerden almıştın? ya ben far çok fazla kullanmıyorum onun yerine pudra çok kullanıyorum bu tarz bir pudra paleti bulabilir miyim yaa ya da concealer paleti?

Kırmızı donlu kız nerden aldın çok güzel görünüyor iyi günlerde kullan a.s.

canım çok güzeller. güle güle kullan. maxın likit ruju nasıl canım dayanıklımı??

herkes cicilerini güle güle kullansın
ben de birkaç bişi ekliyivereyim..

escape makyaj setinden ben de aldım..farları harika çok beğendim..

ay bende çok beğeniyorum bu seti ama kararsızım ya. renkleri dayanıklımı canım uçuyor mu. dokusu krensimi toz mu bilgilendirirsen sevinirim:)))güle güle kullan canım

canım güle güle kullan.

kk'dan biri tavsiye etmişti dün bakmıştım bu gun aldım gerçektende muhteşem bir el kremi

bide allığım

[/URL][/IMG]

güle güle kullan hayatım. kokusu nasıl kremin.hemen emiliyormu??

Bende bugün emotion parfüm aldım yanında deodorant ve far hediyesi vardı işte böyle:)
Farların renkleri çok tatlı hoşuma gitti benim:)özelikle turkuaza bayıldım:)

benim arkadaşımda almıştı emotiondan bu seti. far faletide fena değilmiş:))gülü gülü kullan canım

Kizlar far paletim bugün geldihihoyyyt

süper birset yaaaaaa. renkleri ne kadar canlı görünüyor.rujlar ve allıklarda çok çeşitli. bayıldım.nerden aldım canım bu seti ne kadara???:lepi:

canım güle güle kullan çok güzel görünüyorlar nerden almıştın? ya ben far çok fazla kullanmıyorum onun yerine pudra çok kullanıyorum bu tarz bir pudra paleti bulabilir miyim yaa ya da concealer paleti?
canim ebay dan aldim, far paleti bide concealer paleti ama o daha gelmedi
daha önce eklemistim aldiklarimi gelince paylasirim demistim, gubikin makaj topigine eklemistim
kırmızı dnlu çok cücel opuyorumnanaktan
tsk canimopuyorumnanaktan
Kırmızı donlu kız nerden aldın çok güzel görünüyor iyi günlerde kullan a.s.
tsk canimcimopuyorumnanaktan
güle güle kullan renkler baya canli duruyor kaliciligi nasil ve dokusu bak ona göre alacagim :) birde fircalar nasil?
fircalarini cok sevdim ya:kedi: hic beklenti icinde deyildim amazemuszemus
ise gidicem birazdan, kosturuyom ortalikta, kahve ve siyah yaptim göz makajimi bakalim aksama nolcak:hulya:

barbim canim ilk resimdeki gibi far seti fircalar bide lipgloss ebay dan kargo dahil 12 euro ya aldim:lepi:
allik ve rujlarinida kullandim cok güzel renkleri begendimzemuszemus
sabah deneme amacli portakal sürmüstüm az gözümün üstüne, sonradan su ve sabunla zor cikardim, bakalim aksam a kadar nolcak makajim:hulya:

kizlar son aldigim urunler ama sephora far bazi ve makyaj temizleyiciyi koymayi unutmusum onuda bir ara yuklerim..resim kotu cikti ama idare edin..hihoyyyt
[/COLOR][/B]
mors maxfactor ruju kullandın mı ? memnunmusun bende aldım ama benim dudaklarımı kuruttu :sinifsinif:
bu arada aldıklarını iyi günlerde sür sürüştürr zemuszemus
herkes cicilerini güle güle kullansın
ben de birkaç bişi ekliyivereyim..

escape makyaj setinden ben de aldım..farları harika çok beğendim..
Bu far paletinden bende çok istedim ama farlarına güvenemedim gözümde alerji yapar diyee nasıl canım denedin mi ?
iyi günlerde kullann:kedi:
Makyaj setine bayıldımm ne kadar güzel renkleri varr öyleee opuyorumnanaktan
İyi günlerde sür sürüştürr zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…