Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
mors muhteşem ürünler almışsın, harika!
Güle güle kullan canım!
kaydirigubbakcemile5

basiyazmalikiz gul gule kullan sende..opuyorumnanaktanboyle buyuk set olarak nereden aldin?toplu halde tek set istiyorum hem rahat hem kullanisli..

basıyazmalıkız urunlerın cok guzel ıyı gunlerde kullan.escape makyaj setını nerden aldıgını ogrenebılırmıyım cok begendım

başıyazmalıkız,
Çokk güzel hepsii =) ıyi günlerde kullan!:dance:

Rujlarının marka, no ve fiyatlarını yazabilirsen çok sevinirim canım!
a.s.

ohh rengarenk valla..
os etten benimde var biliyorsundur.
bende çok seviyorum.
güle güle kullan...

zaten sende görüp aldım lahanam kaydirigubbakcemile3

basiyazmalikiz gul gule kullan sende..opuyorumnanaktanboyle buyuk set olarak nereden aldin?toplu halde tek set istiyorum hem rahat hem kullanisli..

basıyazmalıkız urunlerın cok guzel ıyı gunlerde kullan.escape makyaj setını nerden aldıgını ogrenebılırmıyım cok begendım

bitti bitiyordan aldım kızlar netten..

başıyazmalıkız,
Çokk güzel hepsii =) İyi günlerde kullan!:dance:

Rujlarının marka, no ve fiyatlarını yazabilirsen çok sevinirim canım!
a.s.

canım rujlarım chanel
ve lancome ikisininde numarası silinmiş canım mafoldumben

Güle güle kullanın.
Başıyazmalıkız, bourjois kapatıcı mı?

evet canım kapatıcı

golden rose ojeleri cokk tavsiye ediyorumm opuyorumnanaktan inglot dan sally hansen a kadar pek cok oje kullandim ama golden rose baska bi sey ya! ne bir soyulma ne renginin solmasi. hem de gunlerce delikafadulden

tirnak cikartmalari french manikurle cok hos duruyorlar.

son olarak da flormar tekli siyah far. tek kelimeyle igrenc. allahtan ucuz bir seydi. siyah far istiyordum ne zamandir flormar cok begeniliyor diye deneyeyim dedim ama sorun bende galiba. hic begenmedim. her yere bulasiyor ve clinique temizleyiciyle bile zor temizleniyor. guvenip de disari cikarken surmedim iyi ki maymuna donecektim
:dilcikar:

herkes aldiklarini gule gule kullansinn Şeniz

Jigsaw cnm, ben de almıştım o siyah fardan.Sadece bazen alt kirpik diplerine sürüyorum hafifçe, fena durmuyor, belki sen de sadece böyle kullanabilirsin =)
golden Rose Paris ojeler de evet çok güzeller ben de seviyorum =)
Güle güle kullan canım!

ben de oyle kullanmak icin almistim canim zaten ne kalem kullnairim ne eyeliner ama cok sey bekledigimden belki de begenemdim iste :bbo:

kk'dan biri tavsiye etmişti dün bakmıştım bu gun aldım gerçektende muhteşem bir el kremi

bide allığım

[/URL][/IMG]

handecimm yeni cici$lerin hayirli olsun tatlim..
essence rujlar super gercekten cok guzel tadi war demi.. zemuszemus
bende pembesi wardi tr de kuzenim cok begendim ona vermistim demekki bende yenileri alicam ayy cok imrendim...
zemuszemus

evet canm süperler farlarıda cok güzel.daha önce kullanmıstım.al sende alçiçemm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…