Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım çok güzeller. güle güle kullan. maxın likit ruju nasıl canım dayanıklımı??

ay bende çok beğeniyorum bu seti ama kararsızım ya. renkleri dayanıklımı canım uçuyor mu. dokusu krensimi toz mu bilgilendirirsen sevinirim:)))güle güle kullan canım

canım güle güle kullan.

güle güle kullan hayatım. kokusu nasıl kremin.hemen emiliyormu??

benim arkadaşımda almıştı emotiondan bu seti. far faletide fena değilmiş:))gülü gülü kullan canım

süper birset yaaaaaa. renkleri ne kadar canlı görünüyor.rujlar ve allıklarda çok çeşitli. bayıldım.nerden aldım canım bu seti ne kadara???:lepi:

kokusu güzel ben çok beğendim hemen emiyor ve cildi yumaşık ediyor walla ben çok titizim krem konusunda avondan az geçmem derdim artık bu kremden wazgeçmem:eek:puyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Kizlar far paletim bugün geldihihoyyyt

2909091127.jpg

2909091129.jpg

2909091130.jpg

2909091131.jpg

2909091132.jpg

2909091138.jpg

kirmizidonumm super bisey bu yhaa bayildim bende.. kargo daha 12 euro ha nekadar uygunmus fiyati bende siparis etmek istiorum Hollandada yasiorum tabi kargo fiyeti biraz daha cok olur.. ama int. pek guvenemiorum... farlari gercektende guzelmi surusu kullanisi??
peki fircalar kac euro??

donlu bacı ben de senin far paletinin yolunu gözleyordummm:jeyyar:
gözümden kaçtı sanma farlardan biri düşmüşş ama kolunda denediklerinin renklerine heyraan kaldımhihoyyyt

donlu bacı ben de senin far paletinin yolunu gözleyordummm:jeyyar:
gözümden kaçtı sanma farlardan biri düşmüşş ama kolunda denediklerinin renklerine heyraan kaldımhihoyyyt

hehehe resimde öyle düsmüs görünüyo ama o siyah naniknanik
paket üstüne paket yapmislar cok saglamdi kazasiz belasiz geldihihoyyyt

yorum yapan arkadaslar cok tsk Şeniz

farpaleti firca bide lipglos hepsi birarada 12 euro ödedim, kargo yok arkadaslar, dünyanin heryerine yolluyor, ebay dan arastirin eyeshadow palette 78 yazinkaydirigubbakcemile5
lütfen ayni sorulari tekrar tekrar sormayin:gitme:

kalicilik uygulama cok güzel ve kolay, koluma sürdüm size göstermek icin, renkler yogun firca yi azicik deydirmek yetiyor, lipgloss larin renkleride güzel..alliklar da cok yogun renkleri, basda bilemedim fircaya fazla aldim papagan gibi oldum sonra bide cikarmakla ugrastim :kedi:
bitek allik fircasini begenmedim firca setindeki, kabukim daha güzelzemuszemus
zaten ilk resimde gördügünüz firca seti ve tek lipgloss hediyesiydi:hulya:

saticinin ismini bilmiyorum arkadaslar ebay daki nikinimi diyorsunuzfisfisfis
ama aldigim sayfanin ebaylinkini yollayabilirim isteyene özelden:ecrin_bebek:

bthworld08 satıcının adı bağyanlar. bu seti sipariş verdiğinde ben kırmızı donlunun başına baya bi ekşidiydim ordan biliyom :) hala bu ürün var malum sitede.

bthworld08 satıcının adı bağyanlar. bu seti sipariş verdiğinde ben kırmızı donlunun başına baya bi ekşidiydim ordan biliyom :) hala bu ürün var malum sitede.
he evet isim diye bunu kastediyosaniz ismi o evet:1rolleyes:
enee cahallığım ayyuka çıktııı :kedi:güle güle kullan bacımm

yok gercekten özenerek paketlenmisti, kat kat balonlu posetler sarmis sarmalamis edamcaaz hatta sinir oldum acarken-tatlicadiarzu-
14.9. siparis vermistim:eek:

evet kızlar bende şu an itibariyle kırmızıdonlunun setinden sipariş vermiş bulunmaktayım:) kaç günde gelir acep

teşekkürler canım, sadece 78li başka bir palet vardı ama shipping bedava değildi ve başka hediyesi falan yoktu, işte KK yı bu yüzden seviyorum:)

X