Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ay canım aynı dudak balsamından bnde de var.kokusuna bayılıyorum cidden yiyesim geliyo
kaydirigubbakcemile3 güle güle kullan:1hug:

Teşekkür ederim canım sağolasın...
Dudak balsamı için bende aynı şeyi düşünüyorum sürerken çilek yiyormuşum gibi gelio yakındada yerim herhalde zemuszemus

güle güle kullan roz . . .

puff pudranın kaç numarasını kullanıyosun cnm ? kaydirigubbakcemile5

bi de o frençlerine bittim bittim tam aradığım gibi bahsettiğin fırça biçimi . . .
de :1ninca: rımmel trabzon wats da yok 319 larla idare edicez artık . . .
duş celi nasıl roz kalıcı mı kokusu ?

Teşekkür ederim Sabuncum...
41 medium beige rengini kullanıyorum...
Trabzonda olmamasına üzüldüm çok kullanışlılar çünkü...
Duş jeline gelince fazla kalıcı değil ama nemlendirme özelliği çok fazla benim bacaklarımda kuruluktan kaşınma oluyordu bu duş jelini kullanmaya başladığımdan beri yoğun nemlendirme oluyor...Bilirsin sabun v.s gibi ürünler cildi kurutur ama bu tam tersi içinde yoğurt çilek ve nemlendirici var umarım kullanırsan memnun kalırsın...kaydirigubbakcemile5

Teşekkrler canım benim bodyshoptan aldım dudak balsamını kütahyada yok sanırım istersen alıp sanada yollarım kaydirigubbakcemile5

benim de şu an bulunduğum yerde body shop yok sanırım ankaraya gidince alıcam ne kadar fiyatı? kaydirigubbakcemile5

benim de şu an bulunduğum yerde body shop yok sanırım ankaraya gidince alıcam ne kadar fiyatı? kaydirigubbakcemile5

8.50 tl canım...
Nette bodyshopun kendi syfasına girip telefonlada sipariş verebiliyorsunuz yolluyorlar...Ama eğer çok uzaksanız ben size alıp yollayabilirim...

8.50 tl canım...
Nette bodyshopun kendi syfasına girip telefonlada sipariş verebiliyorsunuz yolluyorlar...Ama eğer çok uzaksanız ben size alıp yollayabilirim...

çok teşekkür ederim canım çok incesin ama ankarada okuyorum 1 hafta sonra gideceğim oraya, o zaman alırım hem işime yarar başka şeylerde vardır belki biraz dolanırım body shop ta kaydirigubbakcemile2

hepiniz güle güle kullanın arkadaşlar içlerinde hiç duymadığım markalar cidy crafort muydu onu ilk defa duydum hacerr iyi mi kullandın mııı ben alışmışım hep aynı markaları alırım

benim dedigim yeni cikmis simdi baktimda maybellinenin sitesinde onunmus degisik olunca ilgimi cekti birde fircasi benim sevdiklerimden ama baya pahali ya 15 euro :)

eyeliner bazım sephora .. eyeliner şeffaf hangi fara sürersenz o renk oluyor ve o renk eyeliner çekiyosunuz

sephora far bazım

rimelim dior blackout

sephora makkaj temizleme mendilim
bazen arkadaslarda kalınca makkajımı temizlemem dert oluyor
aşk acısını dindirmek için alınmış şeyler akannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…