Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
oh herkesler cicilerini güle güle kullansın bende elizabet ardenin renkli nemlendiricisinmi aldım strawberryden bide hediye set geldi bi tane daha:) ama üşeniyorum ya eklemeye bi ara eklerim.
ya corelim dior rimelini beğendinmi ben beğenmedim bundan sonra loreali deneyecem
peki gülsucum sen beğendimni volume shockingi

güle güle kullan canm lipozomlu krem ben de bi işe yaramamıstı umarım sende yarıodur.bende 3 4 sene temslcilik yaptım avonun bir cok seyinden memnundum

Teşekkürederim cnm lipozomlu kremi aslında annem için aldım ama arada tırtıklıyorum kaydirigubbakcemile2

corelcim swatch bekliors senden o zaman denediğinde:eek:
az önce denedim eyeliner gibi değil hani siyah hemen sürülüyor ama genede başarılı aldığıma pişman olmıcam sanırım :)
oh herkesler cicilerini güle güle kullansın bende elizabet ardenin renkli nemlendiricisinmi aldım strawberryden bide hediye set geldi bi tane daha:) ama üşeniyorum ya eklemeye bi ara eklerim.
ya corelim dior rimelini beğendinmi ben beğenmedim bundan sonra loreali deneyecem
peki gülsucum sen beğendimni volume shockingi

valla canım az önce denedim
artık blackout alırım diyorum
hypnose var şu an
o bitsin bunu kullanıcam hep
fondoten ve rimelde ne kullancamı buldum değişmem
göz altı kapatıcısı olarakta memnunum bu 3'lü değişmez bende herhalde artık:1ninca:

ok corelim rimeli beğenmene sevindim aslında çok kişi memnun ama velakin bana uymadı demekki
pekiiiiii fondoten ve concelear favorin ne ben kullanmıyom şimdilik ama elbet başlayamak zorunda kalcam

este lauder doublewear
concelarda versace ..
grubikin önerdiği benimde bayıldıklarım kaydirigubbakcemile2

corelim tamam tatlişkom pekii çok oldum biliyom:) ama pudra kullanmaya gerek yokmu fondotenin üzerne kullanıyosan hangi marka şekerim

pudram var ama günlük makyajda o kadar yüklenmek istemiyorum
rosense ve çok güzel ipek gibim
fondoten çok kaliteli uzun süre kalıyor cildimde son zamanlarda makkaj sabitliyecisi kullanıyorum id'den..
ama bitince mac'tan alcam sabitleyiciyi..

anladım corelim çok faydalı bilgiler oldu bunlar canım ben özel günler dışında kullanmıyorum fondoten pudra falan hiç sıvı fondoten kullanmadığım için bilmiyodum artıkın bişlgilendimmmm çok sağol şeker öpüldün

murgiz aslın da ben bundan almıycaktım eşime gelirken al dedim oda bunu almış diğer grili beyazlı var ya üstüne bakmadım şimdi lorealın ondan kullanıyodum iyiydi o ama buda fena deil tek tek ayırıyorr kirpikleriii

eyeliner bazım sephora .. eyeliner şeffaf hangi fara sürersenz o renk oluyor ve o renk eyeliner çekiyosunuz

sephora far bazım

rimelim dior blackout

sephora makkaj temizleme mendilim
bazen arkadaslarda kalınca makkajımı temizlemem dert oluyor
aşk acısını dindirmek için alınmış şeyler akannehir
Canım aldıklarını güle güle kullan...Bakalım K.K den daha neler öğreneceğiz eyeliner bazı ilk duydum valla, sephoradan bendee faz bazı aldım kalem şeklinde ama sanki sürülmesi rahat geldi bana canım senin aldığın nasıl kullanınca yorumlarını yazarmısın...Diorshow u umarım beğenirsin bende kirpiklerimi sadece boyadı geçti uzunluk ve dolgunluk vermedi...

benim dedigim yeni cikmis simdi baktimda maybellinenin sitesinde onunmus degisik olunca ilgimi cekti birde fircasi benim sevdiklerimden ama baya pahali ya 15 euro :)

750TDTP_xl.jpg
Türkiyeye gelmişmidir acaba denemek lazım nasıl bir görüntü yaratıyor...
Ya kızlar bu arada konu açtım ama görmediniz sanırım rimel bazı alıcam bana akıl versenize hangisi daha iyi hacimli dolgun ve uzun istiyom biliyom çok şey istedim dimi...zemuszemus

eyeliner bazım sephora .. eyeliner şeffaf hangi fara sürersenz o renk oluyor ve o renk eyeliner çekiyosunuz

sephora far bazım

rimelim dior blackout

sephora makkaj temizleme mendilim
bazen arkadaslarda kalınca makkajımı temizlemem dert oluyor
aşk acısını dindirmek için alınmış şeyler akannehir

canım sephora far bazını ne kadara aldın acaba söleyebilirmisnnn??

okypetenin taviyesiyle Max Factor False Lash Effect Mascara aldım 40 lira
cidden aklıma gelen başıma geldi zaten kirpikler uzun bununla yelpaze gibi oldu :roflol:
şiddetle tavsiye ederim:lepi:

kzm2616434.jpg

uzun bir aradan sonra nihayet alışveriş, max factor pan stik kapatıcı, max factor natural minerals toz fondöten, max factor miracle touch krem fondöten

IMG_6702-1.jpg

chichiro güle güle kullan kesin cok güzeldir...

bende almicaktim ama bugün carsiya cikinca göz gezdireyim derken bir baktimki acaip indirim var
bazi ürünlerin önümüzdeki ay satistan kalkacagi icin onlari 1 Euroya düsürmüsler tabi böyle firsat daha nerde bulunur...

almanyadaki arkadaslara bi essence ürünlerine bakmalarini tavsiye ederim

Mineral pudra ve firca, bakalim ilk defa deniyecegim
fondeten, normalde kullanmam ama alayim maglum günlerde lazim olur dedim :)
Mascara bazi... bakalim bi bir etkisi varmi
357kmd1.jpg

aynen canim bende tesadüfen gördüm bi kac bisey kaptim hemmencik, aldiklarim arasinda rimel bazida var ama ben pek memnun kalmadim pek bir fark yok hatta hic yok:umursamaz: bunlarda benim aldikarim

chichiro güle güle kullan kesin cok güzeldir...

bende almicaktim ama bugün carsiya cikinca göz gezdireyim derken bir baktimki acaip indirim var
bazi ürünlerin önümüzdeki ay satistan kalkacagi icin onlari 1 Euroya düsürmüsler tabi böyle firsat daha nerde bulunur...

almanyadaki arkadaslara bi essence ürünlerine bakmalarini tavsiye ederim

Mineral pudra ve firca, bakalim ilk defa deniyecegim
fondeten, normalde kullanmam ama alayim maglum günlerde lazim olur dedim :)
Mascara bazi... bakalim bi bir etkisi varmi
357kmd1.jpg

meryemcim demek 1 euro haa supermis yha burda kesin indirim yoktur..:sinifsinif:
kullandiktan sonra soylerimisin memmun kalirsin bende alicam o pudradan.. kaydirigubbakcemile2
bu arada aldiklar hayirli olsun canim.. opuyorumnanaktan

X