Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kirmizi donlum ne kadara aldin canim o seti? kosmetik kosmonun paletlerine benziyor bende 120li paleti alacamda bir iki ay sonra insallah aslinda cok da pahali degilde 26 euro falan ama iste ögrenciyiz :)

bunlarda benim türkiyeden aldim

flormar 4lü palet harika yapisi var asik oldum resmen
flormar 5li palet renkler cok kalici bir cok kiside vardi bu palet ama sürülüsünü hiiiic begenmedim
Golden Rose 3D Fantastik Lash Mascara bayildim bayildim hemen bir tane daha aldim biterse kullanmak icin
Colleen Tekli yesil far görünüste cok simli birsey, bir dokun sür inanilmaz renk veriyor metalik gibi görünüyor
Tunika 5li far yesilli kahveli coook ucuza aldim sürünce pek renk vermiyor ama kardesciklerimi boyarim öyle cok renk vermemesi daha iyi :)

33nhtlh.jpg

maskaranı ne kadara aldın canım?biraz önce göz makyajını paylaştığın resimde bu maskara mı vardı?eğer öyleyse gerçekten harikaymış:)

maskaranı ne kadara aldın canım?biraz önce göz makyajını paylaştığın resimde bu maskara mı vardı?eğer öyleyse gerçekten harikaymış:)

evet canim bu vardi ben cok begendim ama herkezin kiprik yapisi degisik oldugu icin baskasindada ayni etkiyi yaparmi bilemiyorum

ispartadan 8 milyona almistim, sonra bursadan bitane daha aldim onuda 10 milyona... kimi yer 12 dedi kimisi 15 dedi sen yine 10 de öyle alirsin herhalde sırnaşık şey

evet canim bu vardi ben cok begendim ama herkezin kiprik yapisi degisik oldugu icin baskasindada ayni etkiyi yaparmi bilemiyorum

ispartadan 8 milyona almistim, sonra bursadan bitane daha aldim onuda 10 milyona... kimi yer 12 dedi kimisi 15 dedi sen yine 10 de öyle alirsin herhalde sırnaşık şey

testerını bi denerim canım çok teşekkür ederim fiyatı uygunmuş.bi de bi şey daha soracağım kirpik maşası kullanıyor musun yoksa maskara sayesinde mi öyle güzel bi kıvrım kazanıyor kirpiklerin?

donuna gurban olduğum o seti alanlar çok memnun
umarım sen de memnun kalırsın
yes babyyyy :lepi:Şeniz
kırmızı donlu kıss nickin gibi setinde süper
:roflol:tsk canimopuyorumnanaktan
ay çok hoşmuş yaaaa bayıldım reklere. sulu boya takımı gibi rengarenk...
güle güle kullan canım:))-tatlicadiarzu-
saol canim ne mekejler olur bunlaakannehirŞeniz
set süper görünüyor ya her eve lazım.:)
kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan
bayılıyorum ben de böyle paletlere bu da çok güzelmişşş. gelsin bir an önce de güle güle sür sürüştür
evet biranönce gelsedelikafaduldenopuyorumnanaktan

setin çok guzelmiş canımmm
tsk leropuyorumnanaktan
canım özelime atsana linki bi bakim uyarsa alırım bendee Şeniz
attim bilehihoyyyt
kirmizi donlum ne kadara aldin canim o seti? kosmetik kosmonun paletlerine benziyor bende 120li paleti alacamda bir iki ay sonra insallah aslinda cok da pahali degilde 26 euro falan ama iste ögrenciyiz :)
evet aynisinin tipkisi ama daha ucuz,ebay dan aldim ben canim resimdeki gibi hepsi var firca lipgloss 12 euro kargo dahilakannehirkaydirigubbakcemile5:hulya:

Son düzenleme:
testerını bi denerim canım çok teşekkür ederim fiyatı uygunmuş.bi de bi şey daha soracağım kirpik maşası kullanıyor musun yoksa maskara sayesinde mi öyle güzel bi kıvrım kazanıyor kirpiklerin?

canim masa kullanmiyorum kipriklerim kendisi öyle kivrik ama bu iki kati daha kaldirdi diyebilirim denemekte fayda var derim

al tumanlı bacı setine bayıldımmmm ben de, ebayde nası bulcaz ondan? yol göster bize be ablaaaa
güle güle kullanasınn:kedi:

bende bi iki bişiycik ekleyivereyimzemuszemus
dışarda makyaj yapmasamda seviyorum bunları almayı.
evde süslen püslen yapıyorum .bide kobaylarda kullanıyorum:lepi:

bu set hediye kıslar.dün akşam denedim farları simli hoş duruyor beğendim.herşey var sette ...

lancome rimel,lancome kalem,lancome ruj...
maxfactor kapatıcı...

ojelerim alix avıen .1 tl ye aldım .ama kıvamları süper acaip koyu ve iki kat geçmek gerekmiyr...

loreal kalemlerimi de 1 tlye aldım.

bu set hediye kıslar.dün akşam denedim farları simli hoş duruyor beğendim.herşey var sette ...

maxfactor kapatıcı...

ojelerim alix avıen .1 tl ye aldım .ama kıvamları süper acaip koyu ve iki kat geçmek gerekmiyr...

hepiciğine bayıldım..hele ojelerine..ben de dışarda makyaj yapmıyorum ama evde zevkli oluyor zaten dış görünüşleri renkleri falan yetiyor almamakaydirigubbakcemile2
güle güle kullan lahana:içelim:

maxfactor kapatıcı...

canım hapsini güle güle kullan. yalnız makyaj setinin markası "escape mi" netten çok var bunlardan. fiyatlarıda uygun 16 tl civarı genelde. sen memnun kaldınmı . bende almayı düşünüyorumda-tatlicadiarzu-

bunlarda benim türkiyeden aldim

flormar 4lü palet harika yapisi var asik oldum resmen
flormar 5li palet renkler cok kalici bir cok kiside vardi bu palet ama sürülüsünü hiiiic begenmedim
Golden Rose 3D Fantastik Lash Mascara bayildim bayildim hemen bir tane daha aldim biterse kullanmak icin
Colleen Tekli yesil far görünüste cok simli birsey, bir dokun sür inanilmaz renk veriyor metalik gibi görünüyor
Tunika 5li far yesilli kahveli coook ucuza aldim sürünce pek renk vermiyor ama kardesciklerimi boyarim öyle cok renk vermemesi daha iyi :)

33nhtlh.jpg

canım hepsini güle güle kullan. tunikanın farlarını çok sürme cildine derim ben. cildin doğallığını bozuyordelikafadulden

X