Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
resim352.jpg

shiseido benefiance foundation b2 naturel light
loreal galame shine diamont 691 brown carat
loreal chocolete nudes 278 ruj
max factormaster touch under eye concealer
max factor miracle touch fountation 45 warm almond
lorealin hediyesi
loreal colorappeal platinıum golden brownfar
max factorun kide masterpıece beyond length maskara 140 burnished brown
max factor false lash effect mascara

canım güle güle kullan aldıklarını. hepside çok hoş ve kaliteli ürünler.kozmetik mağasasının sahibinin ağzı kulaklarına varmıştır sen parayı ödeyince hahay:))

Almadım ama hediye edildi
Süper bir ürün herkese öneririm
Lancome Makyaj Temizleyici

389982

canım güle güle kullan. bende avonunki var ama çok yağlı bir tabaka bırakıyor sildikten sonra. bende almayı düşünüyorum ama marka konusunda takıldım ne alsam diye.:)))
Siz benim yeni ciclerimi gördünüz mü? Taze taze bugün aldım...zemuszemus

Bu Body shop'un yeni makyaj serisinin teracota allığı...
photo0155w.jpg

photo0156.jpg

Bu da mineralli allığı...
photo0157q.th.jpg

photo0158h.jpg

canım indirimler değilmi zaten bizi bizden alan. sende güle güle kullan allıklarını. ben teracota allığını çok beğendim. sanıırm sedeflibir yapısı var. sürdüğünde kalıcılığı nasıl.renkleri falan. birde mineralli allık hiç kullanmadım ben nasıl kullanıldığına dair bilgi verir misin.onun fiyatı daha düşük diğerinde (hoş sen bedavaya aldın ama) kalite olarak fark varmı aralarında???

şimdi denedim canım. resmini çektim. muhteşem bir rimel... ben diorshow kullanıyordum.ama bu ondan daha güzel. yalnız makyaj özürlüyüm. rimel sürmede çok zorlanıyorum. artık onu kaale alma ..
..
resim380.jpg

vay yavrum vay. süper olmuş kıss. ama rimel sürüşünü biraz daha geliştirsen çok daha hoş olacak hemde o rimellerle:)))

kızlar unlarda benım avondan aldıklarım netten ındırıp yapıstrdım bunalrı eklıyorum orjınallerını cekmek fırsat olmadı
5730.bmp

güle güle kullan canım. avonun rimellerinden hiç memnun kalmadım ben:KK43:((
umarım sen memnun kalırsın:))

grnt001.jpg
resmi eklemeyi unuttum:smiley-cool:

Bunlarda benim dün akşam aldıklarım....
tn07092009002.jpg

Barcelino yağı çok aradım ama buldum...
Yılan yağı...
Çam terebentinli şampuan...
Ve Sephoradan Far bazı Ve Allık...

bunlarda benim yeni cicilerim kızlar.
fırça seti cecile kampanyasından..

güle güle kullanın kısslar:))

başı yazmalım canım ben bugün arkadaşa cecilenin kaleminden sipariş etmiştim bir tane.sağolsun aldı.ama senin yazını okuduktan sonra fişi tekrar verdim kıza yarın bir kelem daha alsın da fırça setinide hediye etsinler diye:)))))))

sen kullandınmı fırça setini ??? kaliteli bişimi acep. gerçi cecilenin tüm ürünleri kaliteli ama merak ettim ben.

cecile 5 renk daha eklemiş yelpazesine. yeni çıkanlar sedefli parlak. ama süper renkler. en kısa zamanda serinin tüm kalemlerini alacağım. akmaz kokmaz bulaşmaz. daha ne olsun:)))):lepi:

bende cecilenin siyah kalemini.
ve max factor 2000 calori maskarayı aldım. son 2-3 gün içinde
yarında cecilenin dore çam yeşili kalemi ve inşallah hediye fırça seti gelcek:))))

CECILE-All-Day-Performance-Eyeliner-goz-kalemi__17971416_0.jpg

2000%20calorie.jpg

AquaBarbie Body shop allık konusunda çok iyi. Yeni seri çok güzel ama ben fiyatını pahalı buldum. Mineralliyi kesinlikle tavsiye ederim. Sabah 7de sürüyorum, hiç tazeleme gereği duymuyorum akşama kadar.
Şeftali tonu düşünüyorsan 03 harika ben 04'ü o kadar beğenmedim onu da almıştım daha önce fotosunu ekledim hatta. 04 pembe-şeftali arası bir renk.
Pembe istiyorum diyorsan 01 uygun minerallide.
yeni serinin pembe tonları harika görüldüğü kadar parlak durmuyor yüzde günlük olarak rahat kullanılabilecek bir ürün.zemuszemus

slm kızlar ...size bişiy sormak istiyorum..bu aralar pembe-şeftali tonların rujlara merak saldımda simsiz ve fazla parlak olmayan şekilde önerebileceğiniz marka ve numara varmı???

avon spectra lash yani 3 kademeli olan maskara muhteşem, şuan bende değil ama elime geçtiğinde sürüp resmini koyacağım

güle güle kullan canım.bnde duydum o mascarayı çok ama ne katologlarda ne başka biyerde hiç göremedim.sen rimeli nezaman aldın yani hangi ayda ve ne kadara aldın canım beni aydınlatırsan çok sevinirim:)))

bende cecilenin siyah kalemini.
ve max factor 2000 calori maskarayı aldım. son 2-3 gün içinde
yarında cecilenin dore çam yeşili kalemi ve inşallah hediye fırça seti gelcek:))))

cnm rimel nasıl çok merak ediyorum

[/QUOTE]

güle güle kullan canım.bnde duydum o mascarayı çok ama ne katologlarda ne başka biyerde hiç göremedim.sen rimeli nezaman aldın yani hangi ayda ve ne kadara aldın canım beni aydınlatırsan çok sevinirim:)))

bebishcim 2 ay olmuştur indirime girmişti taş çatlasa 15e almışımdır

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar. Uzun süredir bir şey almamıştım.Bugün aldığım cicilerim alkisalkisalkis

avon- make me wonder parfüm
flormar 5li far paleti (süper smokey eyes makyajı için)
flormar 32 numara ruj
siyah oje
verita 14 numara allık
ve annemden kaptığım p2 marka ruj delicate tea.

merhaba kızlar herkes cicilerini güle güle kullansın bunlarda benim strawberry siparişlerim eşime evlilik yıldönümü hediyesi ve tabi bana ruj ve lipstick hediyesi
thumb_451540157.JPG
[/URL][/IMG]

cnm rimel nasıl çok merak ediyorum

canım tek kelimeyle mükemmel.ben daha öncede kullnadım max, ama 2 -3 seferdir maybelline kullanıyordum. tekrar maxa döndüm:))):nazar:

normlade rimel sürdüğünde kipriklerinde bir ağırlık olur değilmi. bu rimelde öle bir sorun yok, rimel sürdüğünü bile unutuyorsun -tatlicadiarzu-.çok güzel hacim veriyor. ilk sürdüğün gibi saatlerce kalıyor, kipriklerin sonradan düşmüyor aşağı doğru:))))suylada kolayca çıkıyor:):lepi:

cecilenin kalemine gelincee... ya bir kalem hiç mi akmaz kardeşim. ne akam var ,ne dağılma. sürdüğüm gibç duruyor:)) şiddetle tavsiye ederim:))delikafadulden:lepi:

X