Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım hapsini güle güle kullan. yalnız makyaj setinin markası "escape mi" netten çok var bunlardan. fiyatlarıda uygun 16 tl civarı genelde. sen memnun kaldınmı . bende almayı düşünüyorumda-tatlicadiarzu-

canım hepsini güle güle kullan. tunikanın farlarını çok sürme cildine derim ben. cildin doğallığını bozuyordelikafadulden

öylemi gülüm hic bir bilgim yoktu bu konuda öyle normalde sürülcek bicimden degil zaten

bende bi iki bişiycik ekleyivereyimzemuszemus
dışarda makyaj yapmasamda seviyorum bunları almayı.
evde süslen püslen yapıyorum .bide kobaylarda kullanıyorum:lepi:

bu set hediye kıslar.dün akşam denedim farları simli hoş duruyor beğendim.herşey var sette ...

loreal kalemlerimi de 1 tlye aldım.

B]

güle güle kullan canim ojeler cok hos bende kullanmiyorum ama insanin gözü kaliyor :)

meryemcim güle güle kullan maskarayı ne kadara aldın

canim bir yerden 8 milyona baska yerden 10 milyona aldim yani 10 milyona alirsan iyi normal fiyat derim

hepiciğine bayıldım..hele ojelerine..ben de dışarda makyaj yapmıyorum ama evde zevkli oluyor zaten dış görünüşleri renkleri falan yetiyor almamakaydirigubbakcemile2
güle güle kullan lahana:içelim:

evet canım ojeler dediğim gibi iki defa geçmek gereksiz o kadar toklar ki çok güzeller...

canım hapsini güle güle kullan. yalnız makyaj setinin markası "escape mi" netten çok var bunlardan. fiyatlarıda uygun 16 tl civarı genelde. sen memnun kaldınmı . bende almayı düşünüyorumda-tatlicadiarzu-

evet canım escape .dediğim gibi hediye gelmişti sonradan bende baktım nette gerçekten baya var satışı.
çok fazla anlamam ama farları güzel simli böle çok hoş.rujlarda güzel,allıklarda.ben bi tek pudra ve fondotenlerin rengini çok açık buldum.sürekli kullanıyorsanız bilmem ama ben ölesine kullandığım için idare eder geldi bana.

bende durmadan far alıyorum ama sonra hafif makyaj yapıp çıkıyorum gözlerim bu ara çok hassaass bi düzelseeeee uyku düzensizliğinden mi oluyorr bilmiyorumm ammaa sinir oldumm

dün bende bunları aldım kaydirigubbakcemile2

yıkama jeli - güneş koruyucu - nemlendirici - göz çevresi için nemlendirici

Son düzenleme:
Hera'cım harika seçimler! :lepi:

O güneş kremini tüm yaz kullandım inan ki, muhteşem bir ürün ve hala bitmedi :)) Tam yağlı ciltlere uygun, çok hafif ve anti alerjik =)a.s

Temizleyici hakkında kullandıktan sonra yorum yapabilir misin tatlım ve nemlendirici için de rica etsem ? =)

Güle güle kullan canım!
:hulya:

Hera'cım harika seçimler! :lepi:

O güneş kremini tüm yaz kullandım inan ki, muhteşem bir ürün ve hala bitmedi :)) Tam yağlı ciltlere uygun, çok hafif ve anti alerjik =)a.s

Temizleyici hakkında kullandıktan sonra yorum yapabilir misin tatlım ve nemlendirici için de rica etsem ? =)

Güle güle kullan canım!
:hulya:

teşekkür ederim cnm a.s.

biraz kullanayım nasıl oldugunu yazarım tatlım.

chichiro güle güle kullan kesin cok güzeldir...

bende almicaktim ama bugün carsiya cikinca göz gezdireyim derken bir baktimki acaip indirim var
bazi ürünlerin önümüzdeki ay satistan kalkacagi icin onlari 1 Euroya düsürmüsler tabi böyle firsat daha nerde bulunur...

almanyadaki arkadaslara bi essence ürünlerine bakmalarini tavsiye ederim

Mineral pudra ve firca, bakalim ilk defa deniyecegim
fondeten, normalde kullanmam ama alayim maglum günlerde lazim olur dedim :)
Mascara bazi... bakalim bi bir etkisi varmi
357kmd1.jpg

Teşekkür ederim Meryem sen de güle güle kullan.
kiss.gif

Ne güzel onlar öyle. Kabuki makyaj fırçanı çok beğendim.

meryemcim ve hacerim güle güle kullanin sekerlerim
meryem essence ürünlerinden memnunmusun sen?

bunlarda benden
favori rimel listemde ikinci sirada bulunan rimelim
Beyu mineral pudram
ArtDecodan dudak kalemi, ruj olarak kullanmak istiyorum cok dogal duruyor
1002511.jpg

X