Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
uzuun suredir girmiyordum bu basliga. bu sure icinde aldiklarimi koyuyorum hihoyyyt bazilarini alali 2 ay oldu neredeyse kusura bakmayin :bbo:

clinique take the day off makyaj temizleme sutu
john freida sampuan (sonunda ben de buna gectim :lepi:)
john freida sac spreyi (2. bu cook seviyorumzemuszemus)

yuzum icin aldiklarim
clean and clear yuz yikama jeli (bir dergi tavsiye etmisti fazla beklentim olmadan aldim ama cok guzelmis tavsiye edrim ben de)
sebamed sabun ve bepanten plus (forumda tavsiye eden bir arkadas vardi bu iki urunu kullanmaya basladim 2 gun oldu asiri memnunum :lepi:)
avene sivilce kremi (eczaneden sample gibi bir sey. begenirsem alabilirim aslina)

the body shop mor far (koymus olabilirim onceden usendim aramaya :bbo: 3-4 kere kullanmisimdir bence cok basarili degil)
clinique almost bronzer (cook memnun kaldim dogal bir bronzluk veriyor)
diorshow waterproof rimel (baya oldu alali 2. bu max factor false lash effect alacaktim ama bildigimden sasmayayim dedim)

gucci envy me parfum (2. kez aldim 1. daha bitmedi acmadim bile)
golden rose ojeler (aslinda benim 1 tane ojem vardir o da inglot 82 numaradir baska 1 tane bile almam ama 3 haftadir gelmedi magazaya ben de rengini benzettigim icin sagdaki golden rose u aldim ve cok cok basarili buldum :1shok: o yuzden 1 tane de pembe aldim sonra yerimseniben)
dior ruj (strawberry den aldim 37 ye dusmustu indirmim de vardi 35 e geldi yerimseniben)
clinique ruj (cosmopolitan'dan kupon cikmisti :lepi:)
neutrogena dudak nemlendiricisi (oylesine aldim markette gorup basarili bence)

vee dedigim gibi strawberry den dior rujumla birlikte bu set geldi hediye olarak. 3 katli boyle. guzel aslinda hele farlarinin renkleri mukemmel ama kullanmayi dusunmuyorum ihtiyacim yok. hediye edecegim sanirim. isteyen varsa aranizdan bana ulasabilir opuyorumnanaktan

cok uzun oldu kusura bakmayin sabrinizi zorladiysam

aldiklarinizi gule gule kullaninn a.s.

edit: bunlari da unutmusum kusura bakmayin 3 ay oldu ben de insanim kafamçokkarıştı

the body shop cay agaci yagi (baya oldu alali)
the body shop seaweed kil maskesi (2. alisim yumusacik yapiyor cildi)
the bodyshop seaweed peeling (kacinci alisim bilmiyorum cook memnunum :lepi:)
ve nivea roll on (gercekten etkili cokk tavsiye ediyorum opuyorumnanaktan)

Son düzenleme:
aquam en kısa sürede bir görsel bekliyorum rimelle ilgili :)

canım kaç gündür sürüp sürüp kendimi sefiyorum inanır mısın.özlemişim böyle kipriklerimi. tel tamirde canım gelir gelmez yapar eklerim söz:)))-tatlicadiarzu-

canım güle güle kullan aldıklarını. hepsi çok hoş şeyler:)-tatlicadiarzu-:lepi: strawberry den alışveriş yapıncamı hediye verdiler sana canım seti???CADIARZU

JiGSaW canım makyaj setin çok güzel bence kullan derim allığın renklerine bittim opuyorumnanaktan belli bi limiti falan mı war strawberry'nin yoksa her alışverişte mi hediye ediyor merak ettim hihoyyyt

JiGSaW canım makyaj setin çok güzel bence kullan derim allığın renklerine bittim opuyorumnanaktan belli bi limiti falan mı war strawberry'nin yoksa her alışverişte mi hediye ediyor merak ettim hihoyyyt
bilmiyorum ki canim benim 5. siparisim falandi. 35 liralik bir sey aldim. ilk defa siparis vereceklere de makyaj seti falan hadiyeydi ama boyle set seklinde degildi.

jhigsaw güle güle kullan
kızlar o hediye set banada geldi görümceme hediye ettiğim için fotoya koyamadım çok kaliteli değil
2-9 eylül arası olan tüm siparişlere hediyeydi bu bana bi tane daha gelcek :))))
,yani artık bu set yok yeni siparişleride 25 doların üstü ilk müşteri hediyesi var

setin güzele benziyorrr türkiyede yok böyle egzantirik şeyler ya off mafoldumben güle güle boyan şekerim

bayılıyorum ben de böyle paletlere bu da çok güzelmişşş. gelsin bir an önce de güle güle sür sürüştür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…