Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
teşekkürler canım..
iki ürün alana fırça seti veriyor.
pek anlamam ben kalitesi nasıldır fırçaların
ama akmayan kalemini merak ediyordum almışken rimelde aldım hediye geldi fırçalarda.

oky kirpiklerini bana odunc versene,
kirpiklerim dolgun olsun cok isterdim ühüüü

şimdi denedim canım. resmini çektim. muhteşem bir rimel... ben diorshow kullanıyordum.ama bu ondan daha güzel. yalnız makyaj özürlüyüm. rimel sürmede çok zorlanıyorum. artık onu kaale alma ..
..
resim380.jpg

Okipeteee..Göz kaş senin mi bacumm..yerimseniben
Göz rengi sankim Zibel can..Küprükler Zeki Müren Küprüüü örneği..:1shok:

Diğer zilloşlarda aldıklarını güle güle kullansınlar..
Kozmetik sektörü yine şaha kalkıyor KK sayesindealkisalkisalkis

şimdi denedim canım. resmini çektim. muhteşem bir rimel... ben diorshow kullanıyordum.ama bu ondan daha güzel. yalnız makyaj özürlüyüm. rimel sürmede çok zorlanıyorum. artık onu kaale alma ..
..
resim380.jpg

aa şahane duruyoooo ben de böle uzatıcı rimel arıyodumm çok ii oldu tşkler

bu arada içinde böle minik kılcıklar olan rimeller lenste batma yapıyo fln diolardı öle bişi hissettiniz mi? içine kaçıp batma durumu?

güle güle kullan canim su shock mascarayi cok merak ettim birisi bana övmüstü, böyle bakinca bana max factorunkini hatirlatti,

acaba kirpriklerin rimellenmis resminide ekleyebilirmisina.s

adszyp.jpg

ekledim canım burada pek belli olmamış ama gerçekten süper yapıyoşutarafagitti

adsz4zj.jpg

umarım bu iyidir fotoğraf makinem arkadaşımda kaldı o yüzden telefondan çekiyorum o yüzden pek iyi çekemedim

Son düzenleme:
adszyp.jpg

ekledim canım burada pek belli olmamış ama gerçekten süper yapıyoşutarafagitti

namini duydum gülüm tesekkür ederim ama bu resimde pek rimel sürülmüs gibi görünmüyo sanki :uhm:

azmi sürdün bilmiyomki belki gözün acik önden olsa daha belirgin olurdu

¤ decemBer ¤;9002452 .!.:
aa şahane duruyoooo ben de böle uzatıcı rimel arıyodumm çok ii oldu tşkler

bu arada içinde böle minik kılcıklar olan rimeller lenste batma yapıyo fln diolardı öle bişi hissettiniz mi? içine kaçıp batma durumu?

kesinlikle tavsiye ederim harika bir rimel... yok lenste batma yapmıyor.... bunun içinde kılcık varmı yokmu bilmem. yok sanki.. ama batma olmadı dün ilk defa sürdüm..gayet rahattım...

kesinlikle tavsiye ederim harika bir rimel... yok lenste batma yapmıyor.... bunun içinde kılcık varmı yokmu bilmem. yok sanki.. ama batma olmadı dün ilk defa sürdüm..gayet rahattım...

Okicim..O gördüğümüz güzel göz lens miydi?akannehir
Lens ise çok sahiciymişşşş....kaydirigubbakcemile5

Avon bööle güzel ürün yaparmıymış?..Nooldu 3 aşamalı süper maskarasına?yalan oldu?
Nedense Avon a pek güvenim yok benim..Bu rimel iyi denince şaşırrrdımmm...

Benimde ASOm sephora far bazımı göndermiş . . .
Haberi geldi :CüvCüv: akşam çeker resmederimmmm . . .

kapsama alanı dışında asoşusum okuyabilir mi bilemiyorum ama çokkkk teşekkür ederim bebeğim . . .

Okicim..O gördüğümüz güzel göz lens miydi?akannehir
Lens ise çok sahiciymişşşş....kaydirigubbakcemile5

lens canım. solotica topazıo. evet .acaip doğal bir lens.

valla diğer markaları geç,brezilyalılar bu işi iyi biliyor.... ..

Son düzenleyen: Moderatör:
..
resim380.jpg

canım mükemmel olmuş kirpiklerinnn..daha önce diorshow la olanı da çok beğenmiştim ama bu daha bi başka dolgun ve belirgin:nazar:
bide canım yeri değil ama lens rengin çok hoşuma gidiyor..ben şu anda giallo kullanıyorum ,bu renk çokkk kendini belli eden bir renk mi?çok mu iddialı sence?

2 msj üztüste oldu ama özür,okypete cim ben daha önce amazon green kullanmıştım..sanırım sende sophistic yeşil kullanıyordun..sophisticle şu anda ki lensini kıyaslayabilirmisin?

canım mükemmel olmuş kirpiklerinnn..daha önce diorshow la olanı da çok beğenmiştim ama bu daha bi başka dolgun ve belirgin:nazar:
bide canım yeri değil ama lens rengin çok hoşuma gidiyor..ben şu anda giallo kullanıyorum ,bu renk çokkk kendini belli eden bir renk mi?çok mu iddialı sence?

2 msj üztüste oldu ama özür,okypete cim ben daha önce amazon green kullanmıştım..sanırım sende sophistic yeşil kullanıyordun..sophisticle şu anda ki lensini kıyaslayabilirmisin?

evet oda güzeldi ama bu bir başka.....renk evet kendini belli ediyor. yani bariz açık bir göz rengi ama bir o kadarda doğal. kendi gözün gibi....evet kullanmıştım sophistiği..yeşili daha koyudur bundan....birde sophistic damarlıdır ,bunda 0 damar .yani daha doğal...
http://www.kadinlarkulubu.com/konta...-fikirlerinizi-bekliyorum-76.html#post8987619
gel seni lens bölümümüze alalım. ben orayada lenslerimin resmini koydum. bir bak orayada....

avon spectra lash yani 3 kademeli olan maskara muhteşem, şuan bende değil ama elime geçtiğinde sürüp resmini koyacağım

X