Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pembe dolaba cicilerimi ekledikten sonra buraya uçtum hemen:eek:
bu gün bende bunları aldım,alix avien rimel,ruj ve göz yakyaj temizleyici...rujumun numarasını saolsun livcimden aldım:eek:
este ve lancome rimelim daimidir ama arada deneme maksatlı alıyorum böle,kıvrım özelliği var güzele benziyo..

buda makyaj temizliyicinin hediyesi,göz maskesi:1ninca:

asom kırmızı ruja bittimmm

ay göz maskesi de ilk defa görüyorum yaaa

waay anasını neler görecem daha acaba burdaa:)))))))))

çok beğendim hoş bi kokusu var ağır da değil
migrenimden ötürü her istediğim parfümü kullanamıyorum ben bu hiç etkilemediopuyorumnanaktan
ayrıca çok kalıcı
alkisalkisalkis

ASO canım süperler...kırmızı rujun nosunu söyler misin yavru kuşum :))

aybikecim canım, bu benim 3. Body Shop allığım...diğerleri farklı serilerdendi, hepsinden çok çok memnunum..bu çok doğal duran hafif ışıltılı bir allık, çok sevdim! far olarak ta kullanılabiliyor... sen de güle güle kullan tatlımm...

ben çok fazla simli ürünleri sevemiyorum.

vayy kırmızı ruj,bayılırım
iyi günlerde kullan canım..
kızlar ruj kırmızı değil ama öle çıkmışkaydirigubbakcemile3pembe rengi
t.ederim aybikecimhihoyyytseninkiler kadar olmasada aldık bişiler işte:1rolleyes:
asom kırmızı ruja bittimmm

ay göz maskesi de ilk defa görüyorum yaaa

waay anasını neler görecem daha acaba burdaa:)))))))))

arzum ben o göz maskelerini anamdan biliyorum seneler önce alıyodu mavi sulu bişi,çok egzantrik geliyodu bana-tatlicadiarzu-:roflol:bunu buzluğa koyup,soğutup,gözüne koyup öle uyuyosun ama bnm gibi eserekli bi hatun bunla uyuyamaz zaten:nazar:anca biraz tutar alırım:smiley-cool:
sen kırmızı ruja bit yeterki onuda alırım aşkitom sen iste:dance:

Son düzenleyen: Moderatör:
ASO rujunun rengi harika görünüyor numarası kaç canım

ASO canım süperler...kırmızı rujun nosunu söyler misin yavru kuşum :))
kızlar acayip şımardım hekaydirigubbakcemile3valla çaktırmasamıydım kırmızı olmadını aceba:1ninca:=)
nosunu söylim kızlar 215,bunu liv kullanıyomuş,ondan aldım numarasını,bu gidişle kırmızı ruc alabilerim amazemuszemus

april aybike aso yeni aldiklarinizi güle güle kullanin hanimlar..yerimseniben
asocum kirmizi ruj hastasiyim.. cok begendim onu özellikle güle güle kullan =)

DSC00492.jpg

simli farlari ve parlaticilari cok severim deneme amacli aldim bunuda

DSC00491.jpg

günres yagini fisfisli dile aldim bitince icine havuc yagimi ekleyip
güneslenirken vücuduma fisfislicamkaydirigubbakcemile3
3. vücut kremi kuru ciltler icin, kokos (hindistan cevizi) aromali..

Son düzenleme:
april aybike aso yeni aldiklarinizi güle güle kullanin hanimlar..yerimseniben
asocum kirmizi ruj hastasiyim.. cok begendim onu özellikle güle güle kullan =)
bu gazla kırmızı almassam merefsizimkaydirigubbakcemile3kızlar cidden çok şımardım ben:dance:
duygulucum çok t.ederim gerçekten,dier yorumlarda belirtmiştim kırmızı olmadığını ama öle çıkmış:kedi:Şeniz

duygulu kokoş kokulu kremini çok merak ettim:asigim:
güle güle kullan hepsini,bende senin gibi deneme amaçlı alıyorum böle,memnun kalmadıklarımı veriyorm sonra:umursamaz:
kızlar geçenlerde watsons dan rimmel marka kendi ürünleri olan rimel aldım deniyim die,ama hiç beğenmedim:umursamaz:1 kere sürdüm istiyene hediye edebilirim haberiniz olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
Aso tatlım iyi gunlerde kullan

begedin mı cnm ruju benim favori rujumdur ozellikle parlatıcıyla sahane oluyor ...canlarım ruj kırmızı gibi gorunuyor ama aslında pembe gibi cok hos rengi var

güle güle kullan liv'im =)
sagol cicegim benimmm

bu gazla kırmızı almassam merefsizimkaydirigubbakcemile3kızlar cidden çok şımardım ben:dance:
duygulucum çok t.ederim gerçekten,dier yorumlarda belirtmiştim kırmızı olmadığını ama öle çıkmış:kedi:Şeniz

cnm kırmızı alacaksan eger verita nın renkleri gayet basarılıdır ...marka olarak pek begendigim bir marka degildir ama kırmızı tonlarında mutlaka kendine gore bir renk bulacagına eminim ...sekerrrrrr uzun lafın kısası en yakın zamanda verita rujlarını bak derim Şeniz

X