Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
alışveriş çılgınlığında ağıma son düşürdüklerim:nazar:
59909020.jpg

surmelimm bugün markası Türkiye'de var mı diye merak etmiştim kaleminin sormuştum. şimdi fotosunu görünce tanıdımm. kajal diye biliyorum ben bunu.ama görünüşü daha farklıydı ben yıllar önce denediğim için.
kuaför halam da bana bunu önermişti hatta almıştı kendi önermekle kalmayıp. bu da akmıştı bende. :çok üzgünüm: akmayan bir kalem bulamadım gitti. :çok üzgünüm: bugün kirpik diplerine sürdüm sadece akmasın diye kalemim. o da garip olmuş galiba. arkadaşlar sana içe yakışıyor böyle pek hoş olmamış dediler. :çok üzgünüm:

bu arada herkesin yeni cicileri hayırlı olsunnnn. güzel günlerde sürünün fıstıklar. zemuszemus

şakkıdı güle güle kullan canımmmmmopuyorumnanaktan

güle güle kullan canımmopuyorumnanaktan

vaytroz canım güle güle kullannnnnn a.s.
saolun canlarım:kedi:
gulum bunlar ne ise yararrr ? şakkıdıgule gule kullannn..a.s.
canım en baştaki yeşil yüz yıkama jeli
termal su cilgi rahatlatıyo ve ferahlatıyo
diğeride zaten güneş koruyucuzemuszemus

Bugün aldıklarım :

Egert Spirulina (B vitamini takviyesi, saç ve cilt için) - Flormar tekli far (3,5 TL)
dsc03776d.jpg

murgizim inglota da body shopa da uğrayamadım, o yüzden indirimi soramadım kusura bakma a.s.

kızlar makinam yok bu ara o yzden webcamla çektim fakat renkler tam çıkmıo daha güzel ve daha ışıl ışıll opuyorumnanaktan

Bugün aldıklarım :

Egert Spirulina (B vitamini takviyesi, saç ve cilt için) - Flormar tekli far (3,5 TL)
dsc03776d.jpg

murgizim inglota da body shopa da uğrayamadım, o yüzden indirimi soramadım kusura bakma a.s.

güle güle kullan canım. bugün aynı fardan bende aldım. ama kendi rengime yakın halini. eklerim gece. ama 2.5tl ye aldım ben. :dance: gidip diğer renklerini de kapim mi napim. kaydirigubbakcemile3

surmelimm bugün markası Türkiye'de var mı diye merak etmiştim kaleminin sormuştum. şimdi fotosunu görünce tanıdımm. kajal diye biliyorum ben bunu.ama görünüşü daha farklıydı ben yıllar önce denediğim için.
kuaför halam da bana bunu önermişti hatta almıştı kendi önermekle kalmayıp. bu da akmıştı bende. :çok üzgünüm: akmayan bir kalem bulamadım gitti. :çok üzgünüm: bugün kirpik diplerine sürdüm sadece akmasın diye kalemim. o da garip olmuş galiba. arkadaşlar sana içe yakışıyor böyle pek hoş olmamış dediler. :çok üzgünüm:

bu arada herkesin yeni cicileri hayırlı olsunnnn. güzel günlerde sürünün fıstıklar. zemuszemus

canim bu marka benim bildigim kadariyla türkiyede yok

kajal yazisi varsa kajal almancada sürme demek yani bütün kalemlere kajal diyorlar ordan benzetmissindir

canim bu marka benim bildigim kadariyla türkiyede yok

kajal yazisi varsa kajal almancada sürme demek yani bütün kalemlere kajal diyorlar ordan benzetmissindir

hımmm. yazı şekli benzeyince aynı marka sandım. :çok üzgünüm: bir de denediğim kalemlerde tek kajal yazandı. ondan kajal diyordu halamgil ondan öyle bildik gitti.
:kedi:

güle güle kullan edeykin.bende bu markanın altın sarısı siyah ve yeşilini aldım.mükkemmel renk veriyo.çizgi falanda yapmıyo.akmıyo.

X