Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan hacercimm, göz çevresi kremi nasıl beğendin mi? malum yaşımız genç ama çok göz makyajı yapıyoruz korumamız lazım, bende arıyordum birtane, eğer beğendiysen hazır indirim de varken gideyim:)

Roxelannem ilk defa bugün aldım
Aslında alma sebebim farklı, şimdi bloguma onu yazıyordum
Eğer duyduğum etkiyi bende de gösterirse zengin oldu gitti Body Shop :roflol:

geçmiş sayfalarda okudum bilgi verem dedim
beşiktaş cosmoda rosensenin cilt ürünleri var
makyaj malzemeleri yok :)

cikolop,sürmeli,eylül,hacer güle güle kullanın,süslenin püslenin yeni cicilerinizle zemuszemus
hacer ne kadar uygun fiyata almışın inglotları harikalar ya mende istiom senağlama

sağol canım çok incesin opuyorumnanaktan
internetten satışı yok mu inglotun yaa çok canlı çok güzel renkleri var almazsam çatlicam :bbo:

topaklanma mi ..
hayatim dedigin dogru zor cikiyor ama.. niveanin waterproof icin olan temizleyicisi çok kolay cikariyor.. kirpiklerine zarar wermiyor..
rimeli surerken önce ucuyla yukari dogru kaldir sonra tarak tarafiyla tara.. duz olan tarafini getirme kirpiklerine.. yerimseniben

rimelimden memnun kalmayan bir sen çiktim canim hayret :gitme:

bende memnun kalmadım sürmelim aynı olay hacim vermei güzel ama yapışma ama topaklanma yapıyormakyaj çıkarıcısı çıkarmıyo gözümün altındada sürekli diyahlık oluyoooo :umursamaz:
bide dediğin gibi deneyeyeim
biri fiatı sormuş boynerden göz kalemi bile birlikte siyahını 36 a aldım

bende memnun kalmadım sürmelim aynı olay hacim vermei güzel ama yapışma ama topaklanma yapıyormakyaj çıkarıcısı çıkarmıyo gözümün altındada sürekli diyahlık oluyoooo :umursamaz:
bide dediğin gibi deneyeyeim
biri fiatı sormuş boynerden göz kalemi bile birlikte siyahını 36 a aldım

önerdigim makyaj çikaricisini al sekerim.. kizlar waterproof bu çok güclü akmadigi icin zor cikiyor.. hangi cikarici ile cikariyorsunuz bilmiyorum ama ben çok kolay çikariyorum.. ayrica neden bende topaklanma olmuyor.. keske önce bi deneyipte alsaydiniz.. :1closedeyes:

sürmelim bu niveanın waterproof göz makyajı çıkarıcısı hakikaten güzel çıkarıyor mu? bende senin gibi bol rimel bol kalem uyguluyorum ama makyajı bir temizliyorum allah selamet. öyle ki göz altlarım mor mor kalıyor, hakikaten mi morardılar, yoksa çıkmayan makyajdan mı anlayamıyorum. sen dersen ki hiç iz bırakmadan çıkarıyor, koşa koşa gidip alacağım:)

sürmelim bu niveanın waterproof göz makyajı çıkarıcısı hakikaten güzel çıkarıyor mu? bende senin gibi bol rimel bol kalem uyguluyorum ama makyajı bir temizliyorum allah selamet. öyle ki göz altlarım mor mor kalıyor, hakikaten mi morardılar, yoksa çıkmayan makyajdan mı anlayamıyorum. sen dersen ki hiç iz bırakmadan çıkarıyor, koşa koşa gidip alacağım:)

kuzum goz altlarin niye morariyorki kirpiklerini asagiya dogrumu temizliyorsun sen.. hem oyle temizlesen bile morarmasi çok ilginç.. canim istersen resimli gösteriyim nasil çikardigini.. fisfisfis

valla çok iyi olur canım yaaa, şimdi benim şöyle oluyor. göz makyajımı temizliyorum önce, sonra yüz temizleme sabunumla yüzümü yıkıyorum. bitince bi bakıyorum kirpiklerimde kalmış olan rimeller göz altlarıma akmış, hadii bi daha onları temizlemeye çalışıyorum, o kadar zor çıkıyor ki göz altlarım acıyor valla erken yaşlanacağım sırf bu yüzden

valla çok iyi olur canım yaaa, şimdi benim şöyle oluyor. göz makyajımı temizliyorum önce, sonra yüz temizleme sabunumla yüzümü yıkıyorum. bitince bi bakıyorum kirpiklerimde kalmış olan rimeller göz altlarıma akmış, hadii bi daha onları temizlemeye çalışıyorum, o kadar zor çıkıyor ki göz altlarım acıyor valla erken yaşlanacağım sırf bu yüzden

dur canim ne yaslanmasi yahu.. resimleri yukluyorum bekle..sositososito

geçmiş sayfalarda okudum bilgi verem dedim
beşiktaş cosmoda rosensenin cilt ürünleri var
makyaj malzemeleri yok :)

evet canım yokk...mafoldumben

pudrasını bulmam lazım...

internet sitesinde indirim yok ve zaten güvenmiyorum o siteye, bi süre önce arkadaşlara bozuk ürünler yollamışlardı...:eek:lmaz:

satış ağındaki eczanelere sorucam bakalım...

İstanbulda nasıl Rosense'in kendi mağazası olmaz yaaaaa :kızgın:

püü yarın gidip bakıcaktım bende:KK43:

mafoldumben yok işte...

hacercimm güle güle kullan hayatım,

The Body Shop'un indiriminden yararlanmazsam çatlarım ben de, mutlaka gidicem =)
:icecream:

X