Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cnm yok ilk kez kullancam ama forumlarda çok övmüşlerdi ama şimdi sen böyle deyince ben de korktum cildin nasıl karma ve yağlı mı bu karma ve yağlı ciltler için ....

Yağlı bitanem, korkma sen kullan, benim cildim böyle abuk subuk şeylere tepki verir, ben alıştım..

kizlar bende bu 3nü aldim
5081.jpg

5082.jpg

sürmelim güle güle kullann. amma sık rimel alıyorsun yaw

bebegim onu benim minik cadima aldim.. rimeli bitmis kuzumun abla zahmet olmazsa alirmisin dedi.. suan kendisi ankarada yerimseniben

bu rimelden wazgecemiyorum canim.. onsuz aslaaaaaaaaaaaa... :lepi:

bende rimel konusunda kararsızım ya ya maybelline mi yoksa loreal volume shocking mi kararsz kaldım ama mumnun kalmşsn anladğm kadaryla dimiCADIARZU

bende bundan var, taraklı ucu. ben çok sevmedim, kötü de diyemem ama.

sürmelim, farların rengine bayıldım. güle güle kullan cnm.

liv85 sağol canım :)
Bihter, o garnieri daha önce kullandın mı? Ben de bi kaç hafta önce aldım da ergenlikte bile sivilce çıkmayan yüzüm sivilce doldu, hemen bıraktım :KK43: Acaba cilt yapım mı müsait değil kullanmaya?

ben garnierin kullandığım tüm ürünlerini beğendim.
maskesi de iyi gelmişti bana.

rosense, İstanbul' da nerede satılıyor, bileniniz var mı?

ben garnierin kullandığım tüm ürünlerini beğendim.
maskesi de iyi gelmişti bana.

rosense, İstanbul' da nerede satılıyor, bileniniz var mı?

canım cosmo city mağazalarında satılıyormuş, ben beşiktaştakie bir uğrayacağım, sitesinden bak istersen sana yakın bir mağazası vardır belki

bende surmelinin aldigi rimelden aldim gecen hafta ama topaklanma yapiyor kirpiklerde ayrica cok zor kalkiyor kirpiklerden ne makyaj temizleme suyu nede normal su fayda etmiyor valla kirpiklerim yolunuyor cikartirken ama guzel hacim veriyor.

bende surmelinin aldigi rimelden aldim gecen hafta ama topaklanma yapiyor kirpiklerde ayrica cok zor kalkiyor kirpiklerden ne makyaj temizleme suyu nede normal su fayda etmiyor valla kirpiklerim yolunuyor cikartirken ama guzel hacim veriyor.

topaklanma mi ..
hayatim dedigin dogru zor cikiyor ama.. niveanin waterproof icin olan temizleyicisi çok kolay cikariyor.. kirpiklerine zarar wermiyor..
rimeli surerken önce ucuyla yukari dogru kaldir sonra tarak tarafiyla tara.. duz olan tarafini getirme kirpiklerine.. yerimseniben

rimelimden memnun kalmayan bir sen çiktim canim hayret :gitme:

canim senin dedigin gibi yapiyorum ama topaklaniyor sanki fircasina cok boya geliyor surdukten sonra baska rimel fisrcasiyla topaklanan kirpikleri ayirmak zorunda kaliyorum ya bende sen memnunsun diye almistim ama dogruya dogru cok guzel hacim veriyor ama kirpikleride sokuyor be anam yerinden

niveadan bende alayim ozaman yoksa boyle giderse kirpik namina birsey kalmayacak

canim senin dedigin gibi yapiyorum ama topaklaniyor sanki fircasina cok boya geliyor surdukten sonra baska rimel fisrcasiyla topaklanan kirpikleri ayirmak zorunda kaliyorum ya bende sen memnunsun diye almistim ama dogruya dogru cok guzel hacim veriyor ama kirpikleride sokuyor be anam yerinden

niveadan bende alayim ozaman yoksa boyle giderse kirpik namina birsey kalmayacak

uzuldum simdi canim ya.. kirpik yapisindan kaynaklaniyor sanirim.. dogru zor çikar kirpikten.. dedigim gibi nivea'yi illaki al ben geçen almistim bitince yine aldim.. dugunlerde falan kullanmak icin cok ideal akmiyor etmiyor..

X