Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet akma konusunda gercekten akmiyor benim gibi sulugoz birisine uygun gercekten ama oyle yapmasaydi neyse saglik olsun en kisa zamanda nivea almaliyim bende loreal kullaniyordum.

bugün BİODERMA 50 koruma faktör yüz için güneş koruyucu krem aldım :lepi:

aynı rimel sorunu hypnoseda geldi basıma benim..waterproof aldıgıma pişman oldum. direk attım yeni sıfır rimeli

kızlaarr bunlarda benim son cicilerim:dance:. ben hepsini çok beğenerek aldım:) ayy artık uzun bir süre bişiler almam herhalde.. hep böyle söylüyorum gerçi ama sonra dayanamıyorumkaydirigubbakcemile3

Eklentiler

• $d6 021.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 23

canım ben özellikle makyajda lancome çok severim aşığım diyebilirim
ama hamile olduğum için eczaneden ve dr ların önerdiği bişey almak istedim :sinifsinif:

öyle miiii opuyorumnanaktan ah canım hayırlı olsun,bu yaz aylarında Allah sana şöyle rahat bir hamilelik yasatsın.Cuma duası gibi oldu yahu kaydirigubbakcemile3

kızlaarr bunlarda benim son cicilerim:dance:. ben hepsini çok beğenerek aldım:) ayy artık uzun bir süre bişiler almam herhalde.. hep böyle söylüyorum gerçi ama sonra dayanamıyorumkaydirigubbakcemile3

gule gule kullan canım.o yalan oluyor emın ol kendini kandırma kaydirigubbakcemile3

bugün öğle arası bunları aldım :lepi:
makinam evde olduğu için netten resim koyabildim
hihoyyyt

gule gule kullan canım.o yalan oluyor emın ol kendini kandırma kaydirigubbakcemile3

kesinlikle haklısın canım... zaten aldıklarımın bazılarından memnun kalmayınca onları arkadaşlarıma veriyorum.. yenilerini almak için hiç zaman kaybetmiyorumhihoyyyt

karincim güle güle kullan farlar mac mi?

canım hayır sephora nın farları onlar. ama hiç memenun kalmadım çok sert ve simleri tüm yüze dağılıyor. napsan da çıkmıyor meret.. disco topu gibi oluyorsunkaydirigubbakcemile3
bu arada kızlar sephorada indirim varrr:sm_cool: farlar 5 lira, göz kalemleri 3 (harika çok beğendim) ,fondötenler 10 lira, ayrıca stila reyonu %50 indirimli bir uğrayın derim..

güle güle kullanın kıslar aldıklarınızı . . .

aynı rimel sorunu hypnoseda geldi basıma benim..waterproof aldıgıma pişman oldum. direk attım yeni sıfır rimeli

nie attın dali atılır mı bana göndertseydin . . .
:sinifsinif:

valla inan bana sende atardın

o derece bulaşık bi şeydi demek ondale . . . :dilcikar:

bazı oluyo öle son kullanım tarihine dikkat ediyo musun ? aslınde pek çok güzel rımel bu nedenle ıskartaya çıkıyor yani dikkat edilmeden alınıyor ki piyasada o kadar çok ki ünlü mağzalar bile buna dikkat etmiyor o kadar çok rastladım ki . . .

ben çay denedim geçen benim rımel show dior, baya kullandım 8 ay dayandı ki bitiş sinyali alınca hemen içine taze demlenmiş çay damlattım 2 damla beklettim 1 gün baya iş görüyo hala 15-20 gündür kullanıyorum . . . zemuszemus

aklında olsun ondale . . .

Ben de bugün alışverişe çıktım. Ciciler aldımm zemuszemus

Flormar 4lü palet - 9 TL
Body Shop C vitaminli göz çevresi kremi - 17 TL (%50 indirimle aldım )

E tabi kii Inglot'a da gittim ve 2 tane far aldım. ıkisi 11 TL (%50 indirimle aldım)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…