Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kesinlikle süper koku opuyorumnanaktan
ben kremini değil de yanında moraccan rose u almıştım
yani 2 parfümü 43 tlye almıştım..ikiside hoş koku şakkıdı

sehnsucht06 cım ürünlerin çok güzel güle güle kullan hepsini..arezia nın far paletinden bende almıştım kampanyadayken ve sadece farlarını kullanıyorum canım allıkları çok pembe geldi bana ve farları çok kalıcı degil sanki ama renkleri muhteşem sen memnunmusun tatlım?

cnm şampuanının özelliği nedir yani hangi saç tipine bide kaç ml bide dergi nekadar oldu:)

tatlım kahve rengi esmer saçlar için parlaklık veren şampuan yazıyo kahverengi kabı..hangi saç türüne oldugu yazmıyo ingilizce oldugundan bukadar çevirebildim sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeybenmki ne kuru ne yaglı ama çok güsel oldu..44 ml. degide 7tl canım

kızlar jonh frıda mukemmel bır sampuan ben son 6 aydır kullanıyporum kahverengı saclar ıcın olanı saca nem verıyo.kremıne bıle gerek kalmıyo nerdeyse...saclarınız boyalı bıle olsa. evet instyle dergısıde verdı. buay.herturde saca göre var ve saclarım bu sampuanı kullandıktan sonra düzgünlesti..

pamukprenses güle güle kullan :)) beyaz kaplı olan paletin markası ve fiyatı ne canım ?

pamuk prenses rica ederim canım :))güle güle kullan elite nasıl bi marka birde sanırım heryerde bulunmuyo?maskaranın markası ne canım çift taraflı olan?

PAMUKPRENSES güle güle kullan hepide çok güzel.bende siyah 4lü far paletini merak ettim markası ne acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…