Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yaa hiç bi faydası yok yani desene canım zaten rollon kullanıyorum ben ama acaba ten kokusu olarak mı kalıyo dedim acaba
sağol cevabın için

oriflame kullanmadım ama avonun vücut pudrasını kulandım kullanıyorum faraway almıştım geçen ay daha öncede kullandım çok güzel ışıltı veriyor hafif mis gibi kokuyor isilik gibi bişi olmuştu kolum dün pütür pütür sürdüm geçirdi hemen ben seviyorurm

leylekcim sen evlisin belki eşin için isteyebilirsin hani güzel kokim falan die özelliklede hassas bölgeler için bildiğin bebek pudrası işte kokusu bi tek değişik bide içinde az bi ışıltı var okadar hemen gidiyo uçuyo kıyafetini giydikten sonrada sürmesi zor oluo yazın hiç çekilmez vallaa sıcakta ama özel olarak kullanabilirsin yıkanıp kurulandıktan sonra sevdiğin bi kokudan alıp sürüşüp ölee bipppppp haniii olabilir ama sana kalmış canım

canım güle güle kullan far paletine bittim o da watsons'dan mı ve ne kadar? bir de bu transparan pudra ne işe yarıyor?

sağol canım
far paletini alalı 1 ay falan oldu heralde strawberryden aldım indrimdeydi o zaman 22,50ye almıştım
transparan pudra yüzünde pudra izi bırakmıyor ama çok kapatıcı bi özelliği yok yüzünde sivilce fln yoksa kullanabilirsin,birde ben beyaz tenliyim onu sürünce cildin iyice beyaz oluyor ben sevdim, daha önce kullanmamıştım ama dediğim gibi yüzünde aman aman bi sivilce falan yoksa bazın üstüne sür makyajsızmış gibi gez güzel oluyo

Sehnsucht tatlim döktürmüssün maasallah hepsi cok cok güzel iyi günlerde kullan

teşekkürler cevap için canım.ben buğday tenliyim bir yerde bulup testerını deneme fırsatım olursa bir bakayım.

sekerlerim en sonunda aradigim gibi bir gözkalemi buldum
fotograf makinemin sarji bitik oldugu icin,
nette resim ekliyorum
daha sonra kendisinide eklicem

bu arada simdiye kadar yaptigim göz kalemi yorumlarini hepsini unutabilirsiniz,bu muhtesem fevkhalade süper birsey
simdi manhatten khol kajal kullandim, yapisi güzel, yumusak ama 5-6 sürmek gerekiyor siyah olmasi icin vede akiyor

artdeco nun kalemini kullandim, güya waterproof, hem güzel sürülmüyor renk vermiyor hemde kalici degil

nivea stay on eye pencil kullandim, 10 kere sürsen bile kapkara yapmiyor ve akiyor

ama P2 intensive khol eyeliner süpermi süper
ben ucuz diye almiyordum ama bir kiarkadasim kullaniyor ona sordum denedim ve aldim, yapisi yumsacik tek cizgi ile sürülüyor, ve kapkara yapiyor vede en önemlisi akmiyor bütün gün kaliyor vede fiyati sirf 2 euro, baska renkleride var cok güzeller onlardanda alacam ;-)))
bayildim ya sonunda aradigim gibi bir kalem buldum, aradigim gibi bir rimelde buldum och benden iyisi yok

Allah seni kahretmesin hemi :mymeka:kaydirigubbakcemile3
ben de onu kastettim gibi yani gün içinde ten kokusu işte zaten parfüm falan çok tüketiyorum biraz güzel koku seviyorum ben herşeyi koklarım.o zmn iyi bişe hem ışıltı hem de ferahlık verir biraz

Bende bugun 1 tane beyaz gözkalemi, 1 tane gri gözkalemi, 1 tanede dipliner aldim ama hiç memnun degilimmm.. ucu çok sert yaa.. gözkapagimi acitiyor resmen geri götürcem

Bende bugun 1 tane beyaz gözkalemi, 1 tane gri gözkalemi, 1 tanede dipliner aldim ama hiç memnun degilimmm.. ucu çok sert yaa.. gözkapagimi acitiyor resmen geri götürcem

hangi markadan aldin tatlim
tüh üzüldüm

sen yine iyisin geri götürüyorsun ben onuda yapmyorum ebayde satiyorum yada atiyorum yada hediye:icecream:

hangi markadan aldin tatlim
tüh üzüldüm

sen yine iyisin geri götürüyorsun ben onuda yapmyorum ebayde satiyorum yada atiyorum yada hediye:icecream:

2b markasi canim GOSH bölümündeydi..
mecbur alacak walla ucu çok sertmis keskem deneseydim hic denemeden almazdim ya.. kötükedihüso

2b markasi canim GOSH bölümündeydi..
mecbur alacak walla ucu çok sertmis keskem deneseydim hic denemeden almazdim ya.. kötükedihüso

hadi ya keske deneyip alsaydin bende hep denerim genelde
alirlar merak etme zaten bakarlar kullanilmamis alirlar, sorun cikarmiyorlar burda en azindan

indirim linkine yazacaktım bulamadım ankara sgm de maltepe tarafındakinden cecile far aldım 4 tane tekli tanesi 4.5 du dayanamadım aldım. ama mor rengi renk vermiyo ıslatmadan. kahverengi, bakır, pembe olan güzel. sgm de cecile de indirmi var

huli81 türkiyede yok dimi bu kalmlerden p2 hiç görmedim duymadım da oyüzden

leylek tabee bacım evli bayanlar için gerekebilir duş alıp kurulanıp sürmek falan haneeeee hehehheheheh

huli81 türkiyede yok dimi bu kalmlerden p2 hiç görmedim duymadım da oyüzden

leylek tabee bacım evli bayanlar için gerekebilir duş alıp kurulanıp sürmek falan haneeeee hehehheheheh

sanirim yok tatlim yaa, ama olmasini isterdim müthismis, farlarida güzel bu arada

evet alcam sipariş verdim zaten fiyatlarda uygun gerçekten,teşekkür ederim a.s.

Imageshack - dsc06783.jpg

bunlarda benım aldıklarım far ve rımelden cok memnunum

canım far paletin süper

kılzr hayırlı olsun urunlerinizopuyorumnanaktan

sehnsucht06 oriflame ürünlerinden memnunmusunuz??

kızlar harkez ürünlerini iyi günlerde kullansın huli81 bu ürünü nerden alabiliriz canım bide bunu türk parasına çevirdiğinde nekadar oluyo komik bi soru ama bilmiom ya napayım:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…