Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eda saol canımm :)))
qamzeLi o far avonun olabr cnm avondada vadı ondan

canım siyah kabı olan mor tonlardaki farı diyosan avon olabilir ama ben beyaz yuvarlak olanı kasdettim beyaz kaplı demişsin ya ondan beyaz yuvarlak olan mor yeşil tonlarda olan flormarın olması lazım canım

canım siyah kabı olan mor tonlardaki farı diyosan avon olabilir ama ben beyaz yuvarlak olanı kasdettim beyaz kaplı demişsin ya ondan beyaz yuvarlak olan mor yeşil tonlarda olan flormarın olması lazım canım

qamzeli sormus ya onu diorum canım avon die:))

simdi öncelikle farketmess.malibu,gamzeli,roxelanne tesekkür ederim:)

malibu canım edaykininde dedeği gibi o yuvarlık morlu mavili yesilli kahveli palet flormarın güselim aslında renkleri çok güsel onun hafiftende simli fiyatıda 10 tl
bide kahveli palet var oda flormarın gülüm onu biraz pahalı aldım galiba 13tl

farketmess canım çift taraflı rimelde lorealin ama inan lorealin en güsel rimeli diyebilirim bundan önce yine çift taraflı lorealin volume shockingkullanıyodum bitti satıcı valla ballandıra ballandıra anlattı aldım ama bu ondanda güsel:) bide orda maxfactor var tombis olan o heç güsel değilmiş bak
elite de ilk allık alarak basladım valla allığıda sahane sonra geçen internette okudum transparent pudra diye ciltteki parlamayı önlüyo diye cildim yağlı olduğu icin tek basına bir kapatıcılığı yok ama fondöten üzerine sürülünce parlamayı önlüyo fondöteni sabitliyo yağlı olmasına rağmen aman aman bir parlama olmadı fiyatı 18 tl bu arada

gamzeli dediğin palet aslında bi bilindik marka değil veya ben bilmiyorum:)bende ilk duydum ama onuda övgü sonucunda aldım ucuz bisey değil he:) 22 dedi indirim yaptı 18 e saydı ama renkleri çok güsel oda simli bide ıslak sürülünce daha güsel duruyo markası PRECISION heryerde bulunur bilmem valla

pamukçum bu transparan pudra nasıl güzel mi? renk vermiyor değil mi? ben fondoten sürdüğümde hemen parlama yapıyor burun kenarlarımdan ve çenemden, eğer işe yarıyorsa fiyatı da uygunmuş. bir de nerde bulurum acaba bu markayı? watsons ta var mıdır acaba

Son düzenleme:

aynı sekilde gülüm ya bi düğüne gidiyorum kapalı ortamda sıcak tabii eee dısarı çıkıyorum sıcak hemen parlama pisman oluyorum gittigime deli ediyo beni böyle sürekli bi arayıs içindeyim acaba daha iyisini bulurmuyum diye valla canım iki üç kere kullandım memnunum bir çok pahalı markaya göre çok çok güsel iki renk secimi var tatlım ikiside hemen hemen aynı zaten aman aman bi kapatıcılığı yok rengi öyle saf beyaz gibi değil tabii aynı göründügü gibi ama fondötenin üzerine gayet iyi durdu öğlen 2 gibi makyaj yaptım geçende aksam valla 9 gibiydi hala parlama yoktu hafif bi nemlilik olmustu tabii:) ama eskisine oranla sahane.

bide bak aldıklarıma geri dönüp bi bak orda siyah kapaklı avonun bir ürünü var onuda parlamayı önlesin diye aldım tatlım ama kıvamına baktım böyle yağlı gibime geldi cildime sürdüm krem gibi aynen hiç sürmüssün belli değil korktum hemen sildim valla 34 tl verdim ona acaba öylemi oluyo kataloğda parlamayı önler ve her cilt tipine uygun yazıyodu onu bir arastırmak gerek suanki kataloğda indirimde tatlım 17 diydi galiba

bide bisey daha dicem simdi nette gördüm onuda yine elite makyaj sabitleyici sprey varmıs fiyat 23tl ama biri demis yüzü terleyenler için çok güsel filan makyajım akmıyo demis ama nekadar etkili bilmem

valla gülüm benim girdigim bütün kozmetikcilerde elite hep var genelde bulunmuyor demisler ama böyle bide küçük kozmetikçiler görürsende sor çünkü hiç umulmadık yerlerde oluyo:)

Son düzenleme:
canım cevabın için çook teşekkr ederim sitesini ararken bende gördüm o spreyi, eğer rastlarsam onu da almayı düşünüyorum

kızlar teşekkürler cevaplar için pamukprenses o markayı bulabilceğimi sanmıyorum
chanelda ona benzer palet var ama sadece 95 tl cik :bbo:

Kızlar uzun zamandır giremiyorum kusura bakmayın çalışıyorum...
Hepiniz güle güle kullanın kızlar canlarım benim opuyorumnanaktan:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…