Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
coktandir sirf alma istahim aciliyor diye buraya bakmiyordum ama dayanamadim cok güzeller yaa

güle güle kullanin

swetter güle güle kullan cnm cecile olan nedr anlamadm bide golden rose allık tan memnun kaldın mı nasıl bide fiyat:)

cecıle fondoten. golden rose allıkta super. tabı eger ısıltılı bır goruntu ıstıyorsanız.
cecıle fondoten :21
nıvea cover gozaltı :25
golden rose allık :24
loreal rımel : 29
flormar far : 10 tl

uzuuun zamandır resim ekleyemiyordum bugne kısmetmiş bunlar en son aldıklarımdan bazıları
resim çekemediğim birkaç bişey daha var onlarıda eklicem inşallah en kısa zamanda

ysl baz, transparan pudra, fondoten, rimel(ilk defa mor rimel aldım şimdi çok severek kullanıyorum), kapatıcı

ysl bronz allık, ysl siyah rimel, claries eyeliner,claries far, victorias secret,oirflame lipgloss, oirflame krem, pastel eyeliner, claries kurabiye gloss

ysl ayna, avon allık fırçası, avon göz kalemi, ysl tester ruj paleti, yves rocher dudak bakım ruju, avon ayak spreyi, oirflame vücut pudrası, stila kalem ruj

avon vücut peelingi, clinique arındırıcı maske, davidoff, ralph lauren vücut losyonu

son olarakta arezia far paletimmm

şimdilik bu kadar geçen gün watsons gittim ilk kez acayip ucuz herşey ordanda aldım birşeyler, bugünde bimde indirim var golden rose lipglosslar 3,5 tl kaçırmayın ordan aldıklarımın resmini çeker eklerim yakında

Son düzenleme:
canım güle güle kullan far paletine bittim o da watsons'dan mı ve ne kadar? bir de bu transparan pudra ne işe yarıyor?

cnm ii günlerde kullan harika şeyler almışsn tester ruj paletine bittim çok şeker
ysl faux cils rimelin galiba nasıl cnm memnunum demişsn gerçi ama özelliği nedir bide touch eclat görüorm galiba orda nasıl beğendin mi
tekrar güle güle kullan

sehnsucht06 canım orıflame ın vücut pudrasından memnunmusun ne işi yarıyor tam olarak
aldıkların hayırlı olsun tabi önce

sehnsucht ürünlerin çok güzel güle güle kullan.
bende avonun allık fırçasını sorcam nasıl memnun musun?

sehnsucht ürünlerin çok güzel güle güle kullan.
bende avonun allık fırçasını sorcam nasıl memnun musun?

canım 3 yıldır ben aavonun fırçalarını kullanıyorum far fırçası allık ve pudra fırçası mükemmellerr her pislenince yıkıyorum hata çamaşır suyunla yıkıyorum ılık suyla süperler saç kurutma mak. ile kurutuyorum ii ler ve ucuzlar al kullan derimmm vakit kaybetmee hatta 3 er 5 er al bi sorun olmaz ben kefilimm

sehnsucht06 canım orıflame ın vücut pudrasından memnunmusun ne işi yarıyor tam olarak
aldıkların hayırlı olsun tabi önce

canım orfilame ın vücut pudralarından volarie mi öle bişi vardı onu görümcem aldı ama dolapta kaldırdı kullanmıo bilmiyorum valla git dalinin bebek pudrasını al kullan daha iyi sevdiğin kokusu olan bişiyi al derim bebek pudrasından farkı yok

kızlar bu vücut pudrası ne işe yarıyor tam olarak bilen var mı

vücut pudrası da aynı canım yaa bembeyaz bişi kuyafetinde iz kalabilio sürdüğün yer beyaz oluo elinle yayınca da ışıltı kalıo okadar kokusu da parfümlü bi fark yok bende avonun kini kullandın perceive olanı kullandım ama bi işe yaramıo terleme ye de engel olmuo onu alcağına git kol altı roll- on u al en azından ferahlarsın yaz mevsiminde alıpta dolapta kalmasın kullanacağın bişi al yada vücut ışıltısı tozları oluo onlardan al yaz akşamlarında ışıl ışıl parlaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…