Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bunlarda benim en son aldıklarım. şakkıdı

Blush of Youth Beauty Powder
Aquavert eyeshadow
Butternuty shadestick
Lollipop Lovin'g lipstick
Way to Love lipstick

Rujlar aynı gibi çıkmış ama alakası yok,ikiside lustre yapılı ancak lollipop lovin'g hafif ışıltılı,way to love daha açık nude bir renk. yerimseniben
Dijital abimdeydi,iphone'la bu kadar çekebildim.

En son aldığım ürün. Kokusu hafif. 25mllik aldım tatil için.

Bende bunları aldım kıslar...herkez gule gule kullansın cicişlerini.. kaydirigubbakcemile2

hayırlı olsun kızlarvereliniortak

canım muhteşem görünüyor hepsi, güle güle kullan!!! zemuszemus zemuszemus zemuszemus :hooray:

kızlar hepiniz cicilerinizi iyi gunlerde kullanın =)

charming mac urunlerini nereden alıyorsun (sende benim gibi izmirde yasıyormussun izmirde ne yazık kı mac yok ) yurtdısında mı yoksa diger buyuk sehirlerden mı ?...

Güle güle kullan tatlımopuyorumnanaktan

bunlar da benden olsun kızlar...
avon 4'lü göz ve loreal triopro göz farları...:enbuyukkk:

Eklentiler

• $Photo0424.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 21
kızlar hepiniz cicilerinizi iyi gunlerde kullanın =)

charming mac urunlerini nereden alıyorsun (sende benim gibi izmirde yasıyormussun izmirde ne yazık kı mac yok ) yurtdısında mı yoksa diger buyuk sehirlerden mı ?...
Yurtdışı sitesi derken,birkaç kez aldım kendi sitesinden abimin amerikada olduğu dönem free shipping uygulamasına denk gelmiştim onun haricinde birkaç kez ebayden almışlığım var.
Ama genel olarak İstanbulda'ki mağazalardan alıyorum.
Ertesi gün elimde oluyor.

Daliah :lepi:
Body shop 2 al 1 öde'den bende bayağı bişey aldım bugün. hihoyyyt
2 tane yosun özlü krem almışsın ama çok iğrenç bir kokusu var onların ya. :1ninca:
Bende 1 kez almıştım parlayan cildim ama bitirene kadar canım çıktı.
Yanlız impassioned görüyorum sanki orda,2 butterın arasında,benzetiyorda olabilirim. şutarafagitti
Allığın hangi renk ?
Macleri yazsaydın keşke. Şeniz

canım evet kokusu berbat,shiseidolarım bitti .dedimki dogal olsun body shop alayım.ama yani yok boyle bir koku..nemlendirme matlastırma on numara ama koksu ölü eşek gibikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yok valla aynen impassioned kendisi.allıgıda peaches aldım.cildim yaglı oldugu icin hicccc parlayan allıklar ile rahat edemiyorum yazları.

şekerler benefit moonbeam deneyen var mı?
bana bi yorum yapar mı?
alıcim ama once bi nabız yokliyim istiyorum
ahan da şu ürün

daliahbayıldımmhihoyyytgüle güle kullan hepsini:asigim:
makyaj malzemesi değil,ama krem ekliycem kızlar,buraya ilk defa ekliycem çok heycanlıyım-tatlicadiarzu-:roflol:
tozunu kullandığım incinin,en sonunda kremini aldım ve alır almaz ekliyim dedim..

Son düzenleyen: Moderatör:

aaa canım tesekkurler sende gule gule kullan ! inci tozumu var icinde ? özellikle ne için kullanılıyormus canım inci tozu ? merak ettim şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…