Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Anaaam sağol canım yarın ilk işim kozmetikçinin kapısına dikilmek olacak sağol şekerim.

herkese teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Base'i 16.50 tl aldım :)

Kimse mi delikafadulden cx cx aşkolsun ilk ben demiştim ama hıhsenağlama
Şaka şaka tekrardan güle güle süslen şekeropuyorumnanaktan

yok sekrim sen dedin yazıo zaten orda görmüşlerdir laelaelaelaelae üsteliks en resim görmeden güle güle kullan dedinn o ayrı bi tşk a.s.

bu resimde bende makkajsızım cicim ,bahuşlarımdaki annamın farkedilmesi için accık kalem çektim o yüsden öle şehla duriyim :1closedeyes:
yohhhsa ben varyaa harcarım hepinisi

:roflol::roflol: ben senin o bakışlarındaki annamı yirim kısım yaaa Şeniz
sen kalem çekmesende çok anlamlı bakiysin zaten makkaja heç gerek yok zemuszemus

[/URL][/IMG]

bnde bugün güneş koruyucu aldım vichy kullanmadım daha önce hiç kampanya varmış o yüzden aldım 35 tl.ye kullanan varmı?memnunmusunuz?yaa bida şu foto eklemeyi imageshacktan yapanlar boyutu ne seçiosunuz ve hangi yazıyı kopyalıosunuz bu çok küçük olduu

Son düzenleme:

Güle güle kullan tatlımopuyorumnanaktanOrda resmin kenarında 1 yazan linki kopyalıyorum ben boyutunuda 320*240 yapıorum basınca büyüyo zaten resim farketmiyo ama yapmışsın zaten canıma.s.Tekrar güle güle süslenzemuszemus

Bende bunları aldım kıslar...herkez gule gule kullansın cicişlerini.. kaydirigubbakcemile2

Güle Güle kullan canım! :) kaydirigubbakcemile2

The Body Shop'a girince elim boş çıkamıyorumi kampanyalar aklımı çeliyor...Ama artık çok fazla ürünüm oldu, almak istemiyorum :)
Foto makinem tamamen bozuldu, netten resimleri koyuyorum...

Japanese Cherry Blossom Body Butter ve EDT. (ikisi 43 TL ye geldi) kokusu harika!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…