Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım biri 34 biri 24 dü sanırım :uhm: serum olan 34dü herhalde.
serum olan sarı, dediğin gibi fön öncesi için canım. dediklerinin yanı sıra föndeki ısının saça zarar vermesini engelliyormuş.
diğeriyse canım ıslak saça sürüyormuşsun duştan sonra, kırık görünümünü ortadan kaldırıyormuş, çok güzel görünüyormuş saç. kadın öve öve bitiremedi. hihoyyyt ben zaten john friedanın diğer ürünlerini de kullanıyorum (şampuan, saç kremi ve spreyi) hepsinden çok memnunum. hihoyyyt

bideee kadın dediki o serumu çok çok az sürmek lazımmış saça, eğer fazla sürersen saçı yağlandırabilirmiş, azcık avuç içinize döküp tüm saça yayın dedi. kesinlikle çok sürmeyin dedi. a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
çubuk fazla sürmüyorsun canım, öyle sürülür zaten. ben de öyle sürüyorum yani sanırım. :lepi:
ama ten renginle kapatıcın arasında renk farkı çoksa, kapatıcın daha açık renkse bülent ersoy görüntüsü elde edebilirsin :roflol:
ten rengin gibiyse sorun yok canım yerimseniben

teşekkür ederim pilarcım.bende alıcam.belki dediğin ıslak saça sürülenden de alırım.saç kırılmaları için olandan.watsonlarda varmıdır acaba?

oo iyi sevindim o zaman beceriyomuşum :lepi:
canım ben concealerı alırken kız göz rengine göre veriyoruz demişti
mesela kuzenime clinique'in 04 medium rengini banada 01 light rengini verdi
çok çok beyaz durmuyor ama beyaz işte yani aydınlık duruyor

canım niye tekine öyle yazmışım bilmiyorum da, aslında 2sinide ıslak saça sürüyorsun sanırım, duştan çıktıktan sonra kurulamadan :lepi:
watsonsda var mıdır bilmiyorum canım, gitmeyeli baya uzun zaman oldu, hiç gördüğümü hatırlamıyorum ama. benneyaptımki

göz rengine göre mi :1shok:
çok saçma ama canım sanki, esmer renkli gözlülerde var, beyaz tenli olup koyu kahve gözlü olanlarda, nasıl uyabilir ki yani :uhm: ten rengine göre verilmeli bence. :1ninca:
benim aldıklarım hep medium / beige dir.
sadece morluk yoksa gözaltında öyle olabilir sanırım, yoksa morluğu olan birine daha açık renk kapatıcı verilirse o morluklar iyice belirginleşir. morluk yoksa, sırf aydınlatma amaçlıysa sorun olmayabilir o zaman. sositososito

evet canım haklısın ikiside ıslak saça sürülüyor.sen hangi mağazadan aldın?ben istanbuldayım.burda nerde vardır acaba?bilgin varmı

songa
ykmden aldım ben canım.
john frieda ykm, boyner, sevilde var. büyük ihtimalle tekin acarda da vardır. Şeniz

evet canım banada çok saçma gelmişti
hatta kuzenim değiştirmeye gitti
benim concealerım çok belirsiz duruyor gözümde bir açık rengini verin diye
kızda yok işte gözünüz açık renk şöyle böyle bişeyler söyledi bende o sırada bişeyler arıyordum değiştirmemiş,size uygun olan bu diye
hatta bana seninki daha güzel duruyor belli oluyor dedi kuzenim
bende ilk defa concealer kullandığım için çok fazla yardımcı olamadım
bu konuda pek bilgim yok yani

çubuğum videoda evet öyle sürmüş bende senin gibi sürüyorum
doğrusun yani
ama orda kadın parmakla vura vura yapmış ya onu gör dedim

çubukçum valla enterasan geldi bana bilmiyorum. boşver sen kadını ten rengine uygun olanı al, daha doğrusu ten renginin birazcık açığını veriyorlar sanırım göz altına. :lepi:

ya bidee senağlama diorun 2li allıkları vardı orda, kadın uyguladı, çok güzeldiler yaaa senağlama belki ondan da alırım, çok içimde kaldı :çok üzgünüm:

smhsmh cim, seninde tavsiye ettiğin ürünlerin çok güzel, beğeniyorum fikirlerini de :lepi: allık fırçan ne acaba canım? bodyshopda baktım bugün beğenmedim, mac pahalı geliyor, ne alcam bilmiyorum, sephorada uzak, gidip bakamıyorum. açılı böyle kesik uçlu allık fırçası istiyorummm. :roflol:

canım benim fırçam öyle çok pahalı bişey değil
veremedim yaa
yaa onu bulmaya çalışıyorum pino kozmetikten aldım yumuşak olsun diye şuan bulamadım markasına bakıcam ama:sm_confused:
hatırlayamıyorum innova mıydı neydi ben sana bulunca yazıyım bakarsın
yumuşak diye sevdim zaten

3 gündür clinique ürünlerinde 40. yılı şerefine indirim vardı
malum yağlı ve sivilceye meyilli bi cildim var
her ürünü kullanmama rağmen bir türlü geçmezdi
en son umutsuz olarak clinique kullandım
bu ay 5. ayımdayım ve cildim süpper oldu
onun için cliniqueden asla vazgeçmem
işte bugün aldığım ürünlerim

leke kremim

[/IMG]

sivilce kurutucum

[/IMG]

cildime uygun superfit fondotenim

[/IMG]

concealer'im

[/IMG]

3 numaralı toniğim

[/IMG]

makyaj temizleme jelim

[/IMG]

bunlarda ürün aldığım için verilen hediyeler (çantasıyla birlikte. haftaya birdaha gidicem başka hediyelerden de alıcamkaydirigubbakcemile3)

[/IMG]

bana bu ürünleri satan bayan arkadaştan gerçekten çok memnunum
cildim sorunlu olduğu için eskiden beri hiç fondoten falan kullanmadım
concealer dan falanda hiç anlamazdım
bugün kendisine söyledim
o bana uygun olanları verdi
bayağı da indirim yaptırdı saolsunŞeniz

aa canım benim hiç aklıma gelmemişti innova falan. bakiyim pinoya.
böyle açılı mı peki, ucu yamuk olsun istiyorum :roflol:
bodyshopda 25 ytlydi ama beğenmedim malesef, benim şuan kullandığımın aynısı gibi.
ben biraz büyük, uzun saplı, açılı bir fırça istiyorum. benneyaptımki

avon saç kremim
[/IMG]

aslında saç uçlarım için serum da alacaktım
ama almaya gittiğimde satan bayan çoktan gitmişti:mymeka:

markalarını unuttum ama yine de koyayım rujlarımı

[/IMG]

son olarak toplu resim

[/IMG]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…