Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pilarcım bende bugün ykmdeydimhihoyyyt
ama kendime kırmızı trençkot aramaktan kozmetik katını gezmeye derman kalmadışutarafagitti
ama gözüm lorealin %40 indirimine takılınca son enerjimi orda harcadım:lepi:

maskaram bitmeye yakın olduğu için teleskopik maskara aldım yanındada tekli parlak gri far hediye geldikaydirigubbakcemile5
bide pembe tonlarında far aldım kedime:jeyyar:
ama o saç ürünlerine kasada ödeme yaparken gözüm takıldı hele şu bayramı atlatayım ayrı bi gün özel zaman ayırcam onlara:jeyyar:
saçlarım röfleli olduğu için bakıma mutlaka ihtiyaç var-tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
canım Şeniz
o loreal rimel hem yüzde 40 indirimli hemde far mı hediyeli, yanlış mı anladım :uhm:
loreale tövbe etmiştim, ama böyle birşey varsa aliyim deniyim bi :dance:

cnm ne kadara aldın rimeli güzel mii

canım Şeniz
o loreal rimel hem yüzde 40 indirimli hemde far mı hediyeli, yanlış mı anladım :uhm:
loreale tövbe etmiştim, ama böyle birşey varsa aliyim deniyim bi :dance:
evet canım bende şok oldum:1shok:hemen atladım:icecream:
ikisi birlikte 20 lirakaydirigubbakcemile5
bu arada canım sana bişi sorcam bende makyaj temizleyicisi almak istiyorumda.gurbaa talikaya çok güzel dedi sen ne önerirsinyerimseniben
sen neden loreal beğenmiosun kozmetik ikonu seni:smiley-cool:

tatlım ben bir markanın 1 2 ürününden memnun kalmazsam o markadan soğuyorum :çok üzgünüm: lorealinde bugüne kadar panoramic curl rimelini,rujunu bide farını alıp beğenmemiştim. lash architact de almıştım, ama kuru çıkmıştı içi. bende komple bıraktım loreali :dilcikar: ama yinede alıp bir deniyim, çok da önyargılı olmamak lazım yerimseniben

makyaj temizleyicisi clinique aldım ben canım bugün görmüşsündür :lepi: cliniquein göz makyajı temizleyicisi de var bende, çok memnunum canım açıkçası, değiştirmem sanırım hiç sositososito talikayı hiç bilmiyorum tatlım, ama gurbaacım aldıysa eminim o da iyidir. a.s.

evet canım gördün clinuque makyaj temizleyicini.bende clinique standına baktım 3lü sette indirim vardı ama makyaj temizleyiciyi sormayı unuttum.:tomato:
onun fiyatı ne kadar kuzum:asigim:

tatlım bu makyaj temizleme sütü 46ydı ykmde.
sevilde 40 falandır. Şeniz
tamam kuzum şu bayram bi geçsin etraf tenhalaşsın ondan sonra şu eksiklerimi tamamliyim barişutarafagitti
her tarafta bi kalabalık kalabalıktan yoruluyorum resmenlaelaelaelaelae
aklımda durcana çantamda dursun dimi amayerimsenibenŞeniz

bunlar da benım son aldıklarım kızlar...
Garnier kestane kızıl saç boyası
The Body Shop yüz temizleme Jeli
ojeler
Yeşil She rimel(Harikaaa bu kadar belirgin yeşil bulamıyordum
Ucu süngerli pırıltılı bronz allık(pazardan buldum )

cnm ne kadara aldın she rimeli güzel mii? kaydirigubbakcemile5

Bihter çok güzel şeyler almışsın. Shenin rimelini ben de çok merak ediyorum.
Deneyeceğim elimdekiler bitince fiyatı 6.5 ytl gibi bir şeydi yanılmıyorsam.
Garnier Naturals da saçları çok güzel yapıyor ben de onunla boyuyorum cok memnunum.

slm kızlarbende bugün bayağı bişeyler aldım she den.birazdan foto eklıcem.yeşil rimeli bende gördüm ama acaba garip mi durur dedim denedın mı canım hiç

kızlar buda yakından.2 tane allık var bir tanesi pembe tonlarında,birtaneside şeftalı.pembe ruj rengi güel ama kalıcılıkla ilgili birşer diymıcem.diğeride kücücük kutuda 3 tane mınık gloss var kızlar

annembirmelek Şeniz
bende de şeftali ruj var :lepi:
çok bi kalıcılık bekleme cnm, ama yinede fiyatına göre gayet iyi bence ürünler :dance:
küçük glosslarda çok şeker ama çokk küçük gelmişti bana ya kaydirigubbakcemile

evet pilarcım kalıcılıkta garanti yok veremem.glosslar küçük ama denemek istedim.beğenmezsem çöpee pilarcımkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…